Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zabiegać o dziewczynę?


Czego dziewczyna oczekuje od chłopaka i co jest dla niej miłe  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czego dziewczyna oczekuje od chłopaka i co jest dla niej miłe

    • otrzymywanie kwiatów
      2
    • smsy i rozmowy telefoniczne, zainteresowanie samopoczuciem
      15
    • wspólne snucie planów o przyszłości
      5
    • romantyczne spacery
      8
    • wspólne wyjścia do kina, teatru, na imprezy
      9
    • otrzymywanie okazjonalnych upominków
      5
    • prawdomówność
      18
    • prawienie komplementów
      7


Rekomendowane odpowiedzi

co ma zrobic taki ktorego zadna nie chce?
może zostać bluesmanem

:mrgreen:

 

-- 24 gru 2013, 17:13 --

 

Mało macie problemów, że jeszcze wam baba do kompletu potrzebna? :lol::P

 

Dokładnie, jak mając rozbitą psyche można szukać drugiej połówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zawsze wiedziałem, że na dłuższą metę to grozi łysieniem moszny i wrzodami żółądka. Ale jakby tak...wpadać na wieczór, poruchać, iść spać i rano szybko uciec, i tak codziennie, mogłoby się udać czy nie bardzo? Proszę napiszcie, że tak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta 20-sto procentowa prawdomówność w ankiecie mnie nieźle rozśmieszyła. :D Jak jej prawda podpasuje to pewnie, że jej chce, ale jak jej przykra czy to o niej czy o chłopaku, to wolałaby jej w życiu nie usłyszeć. Tak wynika z moich obserwacji przynajmniej.

 

Ogólnie tak ankieta jest chyba dość prymitywna, według mnie. Oczekiwania jedynie takie, jak bohaterek komedii romantycznych. Jeśli takie rzeczywiście są popularne to ja dziękuję, mogę sobie darować, albo zostać po prostu dobrym ściemniaczem.

 

Ciekawe w ogóle, jak wyglądają proporcje jeśli chodzi o płeć głosujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutwa z tego co piszecie to wynika, że kobiety to są jacyś kosmici albo robiący ci sąd ostateczny, musisz udowodnić swoja zaradność, czułość, romantyczność, wielkość członka i wytrzymałość fizyczną i psychiczną,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben,

musisz udowodnić swoja zaradność, czułość, romantyczność, wielkość członka i wytrzymałość fizyczną i psychiczną,...

A kobiet nic nie musi. Oprócz wybrania. I kto ma łatwiej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutwa z tego co piszecie to wynika, że kobiety to są jacyś kosmici albo robiący ci sąd ostateczny, musisz udowodnić swoja zaradność, czułość, romantyczność, wielkość członka i wytrzymałość fizyczną i psychiczną,...

 

dokładnie , można pęknąć ze śmiechu,,, a przecież to takie nieskomplikowane stworzonka ;)

Chłopy ogarnijta się!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kto ma łatwiej?

Faceci mają łatwiej pod każdym względem w dobie szalejącego feminizmu i równouprawnienia ,,, bo nie dość ,że kobieta musi rodzić,to jeszcze do pracy zapier...alać i w domu być kuchtą , kochanką i tam tego. Ja przynajmniej za nic bym sie nie zamienił na inną płeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliście żeby np. lwica latała za lwem? Natura włożyła inicjatywę w ręce samca :P

 

-- 24 gru 2013, o 20:24 --

 

I kto ma łatwiej?

Faceci mają łatwiej pod każdym względem w dobie szalejącego feminizmu i równouprawnienia ,,, bo nie dość ,że kobieta musi rodzić,to jeszcze do pracy zapier...alać i w domu być kuchtą , kochanką i tam tego. Ja przynajmniej za nic bym sie nie zamienił na inną płeć.

 

:brawo::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod kątem relacji kobiety mają sporo łatwiej to ona wybiera ma wokół siebie zazwyczaj sporo adoratorów wystarczy, ze o siebie dba i w miarę wygląda to faceci się ślinią strasznie, aż do przesady i to się robi żałosne :) Trzeba mieć luz zabawę, najlepiej być szczęśliwym w życiu bez kobiety wtedy Ci nie zależy aż tak bardzo na niej i być mega kreatywnym by się przebić przez grono adoratorów + dodać szczyptę pewności siebie i ogarnięcia życiowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben,
musisz udowodnić swoja zaradność, czułość, romantyczność, wielkość członka i wytrzymałość fizyczną i psychiczną,...

A kobiet nic nie musi. Oprócz wybrania. I kto ma łatwiej? ;)

Kobieta musi:

- ładnie wyglądać

- golić nogi i nie tylko

- jak jest mądrzejsza od faceta z którym rozmawia (czyli w większości przypadków) musi udawać głupszą niż jest, żeby nie wpędzić go w kompleksy i nie sprawiać wrażenia zadufanej w sobie

;)

a tak serio: kobiety rodzą dzieci oraz miesiączkują - z tej przyczyny mężczyźni powinni być ich niewolnikami, żeby ułatwić im życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×