Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh ... :D Niby miałem stąd wyku*wiać - iść już definitywnie zatapiać się w swej nihilistycznej nirwanie i nie wracać, coby nie razić w oczy swą obecnością "ludzi pełnych cnót", ale to może dopiero od nowego roku, co ? ;) Tegoroczne święta są smutne jak nigdy ..., więc może lepiej przesiedzieć je w "dziennych"/"nocny", coby nie zakończyły się jakimś pochopnym, nie do końca przemyślanym somobójem :P

 

Ale nie bójcie nic ;) Zapas alkoholu zrobiony, więc powinienem być prospołeczny :D Trzeźwość widocznie niezbyt mi śłużyła ... :P Co nie, Aranjani? ;)

 

[videoyoutube=7wnTJWRKzDg][/videoyoutube]

 

"O Victorio, moja Victorio!

Dlaczego mam Cię tylko w snach?

Wolności moja, Ty Victorio!

Opanuj w końcu cały świat

 

Och, gdyby tak wszyscy ludzie

Mogli przeżyć taki jeden dzień.

Gdy wolność wszystkich ludzi zbudzi

I powie: "Idźcie tańczyć, to nie sen""

 

Także ten - peace, love itd. :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kokos84, A roznie, sa tacy i tacy. Lubie się spotykac z Andrzejem - dzisiaj sie z nim widzialem - kawaer, Była tez Gosia taka mężatka.

 

A jak to tam u Ciebie wyglada???

 

-- 22 gru 2013, 23:34 --

 

Kestrel, U mnie na szczescie tez juz wsztko wroculo do normy, ale pamietam te noc co rypnoelm posta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, myślisz ? :D Nie, nie - po prostu zostałaś wytypowana jako ta randomowa ofiara mojego spontanicznego hejtu ;)

 

BTW. Zresztą jeżeli nie zauwazyliście, moje hejty zawsze adresowane były do ludzi zdystansowanych, na daną chwilę raczej szczęśliwych i "ogarniających" ;) Emo-borderów-potencjalnych samobójców nigdy kopać, nie kopałem :D

 

A propos Twego "łba rodem z opowieści z Narnii" :D Swego czasu widziałem Twoją fotkę. Z tego co pamiętam śliczna brunetka ;) Z racji tego pozwoliłem sobie na takie, a nie inne "przytyki" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurorka, Nie, nie ;) Jestem zbyt "chory" i "zaburzony", coby pakować się (zaś ? :P) w jakieś forumowe "border love story" :D Niektórzy ludzie nie powinni się z nikim wiązać :P Zresztą Aranjani już zajęta, co nie ? :D Najpewniej i tak skończę jako ten podrzędny dziwkarz, pospolity degenerat-politoksykoman :D

 

Moja forumowa "twórczość" to jedynie rozpaczliwe próby wyrazu swego od dawien dawna wypaczonego, bezpowrornie utraconego konstruktu osobowego :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×