Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, nie spalam, nie moglam jesc , mialam klopot z kazda najprostszą czynnoscia , Na sen bralam duze ilosci hydry , teraz tez mam klopoty ze snem bo mnie mobemid pobudza i w nocy ciezko mi spac do tego potrafie sie sama wkrecic jakas bzdura i pozniej zamiast soac ja o niej mysle .. Ale wiesz moze sprobuj sobie zrobic chociaz jeden taki spokojniejszy dien dla siebie, zobaczysz jak sie bedziesz czul, Ty jestes w za duzym pedzie , mnie np duzo bodzcow ktore sa kolo mnie bardzo meczy i sie wtedy napinam , i nie moge usiedziec w spokojnosci tylko sie krece i tak mam na spotkaniach z ludzmi mega spiecie :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, wczoraj noca siedzialem na czacie na interii, w sumie to mnie nawet zdziwiło ze sie wcignalem w rozmowe tam. myslelem, ze jak cos nie zwiazne nerwica to nie bede mogl gadac. Z tym ze tam jest duza interakcja, za bardzo trzeba byc aktywnym. Przez to ciezko zasnac.

Dlatego dzisiaj stwierdzilem ze posiedze tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, moj z jednej strony przy[pieka a z drugiej nie dopieka

 

-- 17 gru 2013, 23:02 --

 

dobra ja zawijam sie do spania:P

 

-- 17 gru 2013, 23:04 --

 

Dobranoc Kochani :*** Dobrej Nocki dla Was Wszystkich :) Ja ide sie plumkac :)

 

 

PJT Misiak :********* buziaczki dobranockowe images?q=tbn:ANd9GcRpKqLv_W8dvE-9toXaCnzuHhEWxM7ZFfKXRsCs1LcCvda3zI5JIg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no i namecze sie po nocach, nieraz mam wieksze pobudzenie niz za dnia. Z strachem patrze w okno czy juz sie nie rozwidnia. A zeby nie stresowac sie samochodami co jezdza rano. Wiec jak je slychac to znaczy ze jest juz piata, to na noc zatyczki do uszu zakladam, żeby nie slyszec dzwiekow bo jeszcze barziej bede sie stresowac ze juz wczesnie. No i nie raz sobie cos wkrece, albo przeczytam co mnie zaniepokoi.

 

Trroche mamy podobne nerwice, chociaz nie ma takich samych ani jednej.

 

-- 17 gru 2013, 23:13 --

 

dziejej przynajmniej cos zjadlem, bo wczoraj nie mialem kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×