Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukryte kamery w waszym domu - ruter TP LINK


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu w silnym stanie lękowym,depresji itp też pojawiło się uczucie bycia obserwowanym myśl ta przez jakiś czas nie dawała spokoju tez zaklejałam kamerkę w lapku na YOUTUBE obejrzałam filmik na którym pokazywano sprzęt TV w którym były zainstalowane kamerki no i się wkręciłam hiihhii teraz się z tego śmieje ale wtedy nie było mi do śmiechu. Można na własne życzenie nieźle się wkręcić analizując pewne zdarzenia, odczucia. W 100% zgadzam się z wypowiedziami *Ai*

 

Teraz podchodzę do tego w ten sposób "jeżeli" rzeczywiście jest jakiś monitoring to mam to głęboko w d...... hiihihhi a jak pojawia się odczucie bycia obserwowanym to po prostu nie zasilam go nie wkręcam się w tą myśl bo wiem że skoro się pojawiła to sobie też zniknie niezasilana "moją" uwagą :)

 

pozdrowionka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewien portalik internetowy odświeżył niedawno temat zdalnego szpiegowania za pomocą kamerki w laptopie itp. To akurat możliwe, więc wcale się nie dziwię, że Ahma poszła dalej... Ale spokojnie, "oni" nie zawsze nas widzą, a jeszcze częściej wcale...

oczywiście, że możliwe

analiza ruchu internetowego z komputera, telefonu tabletu itd

ja mam wszystkie kamerki pozalepiane

o czytaniu maili to juz nawet nie wspomnę

nie twierdzę, ze kazdy mail czytają osobiście. nie o to chodzi. ale technicznie to mozliwe

a niewidzialne kamerki? zasłoń czymś :-) a jak przez warstwe nieprzezroczystą widzą... to cóż.. zrob tak jak inni Ci piszą..

 

-- 06 lip 2014, 00:13 --

 

oj to lajtowe psychozy miałąś Kasia

Ja prawie w ogóle nie miałam urojeń. Raz tylko pamietam, odchudzałam się i przeczyszczałam i w szpitalu zapisali mi taki delikatny lek który w całości spuszczałam w kiblu od przeczyszczaszy. Po kilku nocach bezsennych wydawało mi się żemoja Psycholożka zna moje myśli i podłożyła mi do plecaka kamerę. To tyle. Jak miałam 12 lat interesowałam się telepatią i raz w autobusie ubzdurałam sobie, że ludzie- młodzież się śmieje bo zna moje myśli. Pamiętam swoją panikę wtedy.

tylko tyle? i to już diagnozują jako schizofrenię? :shock:

no chyba że coś źle zrozumiałem

 

-- 06 lip 2014, 00:37 --

 

Supernova, tylko wez poprawke na to, ze to sa tylko i wylacznie urojenia

Dark Passenger, no dobra, jak tam uwazacie. Wg mnie jest to unikanie nazywania rzeczy po imieniu i stosowanie sie do tej calej nowoczesnej poprawnosci politycznej, ktora jest az nadto przesadzona. Np. na czarnoskorego Amerykanina nie mozna powiedziec murzyn, co wcale obrazliwe nie jest (dziwne, ze na Afrykanczyka juz wolno), tylko Afroamerykanin.

poprawność polityczna działa tak:

czarny mówi, że jest dumny, że jest czarny

no i ok

biały mówi, że jest dumny, że jest biały

i wszyscy: rasista!

murzyn pobije białego, sprawy brak, na odwrót? koniec świata

no ale to już polecam poszukać więcej w necie o rasizmie względem białych bo to nie o tym w tym wątku ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×