Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

@Powietrzny Kowal

 

Nie moja wypowiedz, TYLKO CYTUJĘ ! ! ! A możliwe, że być może, adekwatne do Twojej osoby!

 

Bardzo +18 !!!

 

 

Zaraz ci wpierdole tak, że kreta wyciśniesz z tej swojej tłustej dupy. Z okazji świąt życze ci połamania nóg na schodach a ponadto czopsa w klate oraz żebyś wkońcu przestał molestować niemowlaki, żeby ci pielucho-majtek zabrakło i mniejszej dupy ty toporem jebany wale niemyty. Wyglądasz jak pomidor z wrodzoną wadą mózgu ty capiący wielbłądzi naplecie. Życze ci żebyś nie musiał już tego robić z lalką, żebyś wkońcu umył zęby i trzeciego taty, bo dwóch ci nie wystarcza ty rodzynie. Masz morde jak koń torbe ty gównogębny jebylu. Życze ci grzyba na fiucie i żeby ci prącie odjebało na wojnie i żebyś wkońcu przestał mylić nocnik z talerzem oraz lepszego kompa, bo przecież commodorki już dawno wyszły z mody i życze ci by cie jebał nosorożec, by cie napastował cały dworzec oraz żeby cie tata częściej kochał, czyli jakieś 8 razy dziennie a ponadto częstych kąpieli z tatą ty pierdolony leśny rąbaku. Masz srake zamiast mózgu. Życze ci wielu schyleń w męskiej ubikacji, penisa pod pachą a ponadto złamania karku oraz klotza na klacie a ponadto żebyś miał osobne łóżko z tatą, żeby ci przeszły te wrzody na chuju i żebyś wkońcu zdał do tej 4 klasy ty komunistyczny dzwonie stajenny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tej dyskotece. Nie no generalnie super. Kiedy człowiek sobie tańczy, obserwując te wsztkie laseczki i bawiących się ludzi problemy typu jaki lek na to a jaki na tamto, albo opisywanie objawów wydaje sie jakiś mocno abstrakcyjny! . Znacznie mi to wyjście poprawiło nastój. Teraz pachnę mikstura wszystkich perfum a to mi przypomina tamte chwile. Do przodu, nie musi być spokojnie, tylko ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy człowiek sobie tańczy, obserwując te wsztkie laseczki i bawiących się ludzi problemy typu jaki lek na to a jaki na tamto, albo opisywanie objawów wydaje sie jakiś mocno abstrakcyjny!

wieslawpas, wiem o czym mówisz. Przeważnie jeśli gdzieś wyjdę ze znajomymi, trochę popijemy to zastanawiam się jakie ja mam w ogóle problemy w życiu, bo przecież życie takie kolorowe dookoła, znajomi, muzyka, wydaje się być wszystko proste itd. Niestety następnego dnia w raz z porankiem i wytrzeźwiając wracają objawy depresji i szybko sobie przypominam jakie to mam problemy w życiu. Mimo wszystko czasem warto pójść w miasto (z paroma browarami 8) ) jak w piosence:

[videoyoutube=6ltBFN3hL_c][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×