Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile ważycie? ANKIETA może bya anonimowo


khaleesi

Ile ważycie?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile ważycie?

    • mniej 40 kg
      2
    • 40-50 kg
      13
    • 51-60 kg
      24
    • 61-70 kg
      14
    • 71-80 kg
      10
    • 81-90 kg
      6
    • 91-100 kg
      5
    • 101-110 kg
      3
    • powyżej111 kg
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Wzrost mam adekwatny do wagi, ale przy tej wadze mam dosyć zbudowane nogi. Biodra też niefajne, bo i tak na nich nic nie mam (w sensie; krągłości) a mierzą 91 cm. Wszystko zależy od budowy, nie od stosunku wagi do wzrostu. Jak ważyłam 47 kg, to nogi wyglądały normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako 14 latek miałem 176 cm i ważyłem 52 kg ale to na szczęście chwilowe było i po 18-ce już normalnie ważyłem bo wcześniej to ze mnie się śmiano i bałem się publicznie pokazać np z gołym torsem a nawet krótkich spodenek się wstydziłem zakładać takie patyki miałem zamiast nóg( zresztą nadal mam chude ale nie tak ekstremalnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 40 kg ważyłem ostatnio jak miałem 11 lat a jako dziecko zawsze miałem niedowagę. ;)

Ja jako dziecko miałem lekką nadwagę (a byłem niejadkiem).

To czemu teraz tak mało ważysz, ja kiedyś jadłem ogromne ilości jedzenia typu 5 kotletów schabowych na obiad, 2 bochenki chleba na kolacje i 2 blachy ciasta na deser a byłem chudy jak patyk. Teraz jem sporo mniej a nawet minimalną nadwagę mam przynajmniej wg bmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak tam z moją tarczycą, nigdy nie miałem badanej.

Z wagą mam dwie hipotezy. Teraz mało ważę albo przez nerwicę, albo przez jakieś zaburzenia metaboliczne (w wyniku których jak jadłem mało i miałem więcej ruchu miałem nadwagę, a teraz jak jem znacznie więcej i mam bardzo mało ruchu, to mam niedowagę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×