Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

klaudek, Hani ma racje, postaraj sie czyms zajac, to nic groznego! Michal tez napisal bardzo dobrze, ze bol (niepokojacy) bylby silniejszy i nie trwal tak długo.

 

Ja tez sie teraz boje o moje serducho, nie dosc ze STAJE! to jeszcze jest wkur***one!

 

-- 22 wrz 2013, 22:21 --

 

ja tez bylam u ogolnego z tymi nerwobolami, to mi kochana pani doktor kazala jesc APAP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam kiedys taki nerwoból, ze nie mogłam wziąć głębszego oddechu, bo mnie bolalo. Albo jak lezalam na łózku to zeby sie podniesc, to tez nie dalo rady tak normalnie (cholernie bolalo!) i musialam sie przeturlac zawsze na brzuch najpierw i jakos tak stopniowo wstawac :) Naprawde to byl niezły ból - ale wlasnie nie bardzo da sie co z tym zrobic :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wtedy bylam pewna, ze mam odme opłucną :D bo jak zaczelam czytac o tym, to wszystko mi pasowało. I nawet jak poszlam do lekarza to od razu mu mowie, ze mam odme opłucną - a ten się wtedy w glowie postukal i wlasnie powiedzial, ze mam jakis przeciwbolowy brac na nerwoból i tyle :)) heh

 

google.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dusznomi, w miare ok, tzn. poza domem w nienajlepszym stanie (lękowo) ale jak bez-atakowo mimo wszystko to uznaje, że ok było :) a w domu to juz relaaaax :) Aaaa wlasnie, zapomnialam napisac, bo jak wracałam z pracy i lekkie nerwy były to wlasnie mialam tez takie niewielkie dusznosci - tak ciężej mi sie oddychalo! Od razu o Was pomyslalam! jak się męczyć musicie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie poczatkowo się przerazilam, ze mnie teraz TO dopadlo... ale chyba nie (mam nadzieje), bo potem juz mineło na dobre. Teraz mam bardziej etap codziennego otumanienia i zawrotów głowy :) A nieraz jak mnie to złapie to tez potrafi tygodniami się ciągnąć :-/

 

A teraz tez mam akcje z oczami.. bo ogolnie mam astygmatyzm, i ostatnio okulistka mi powiedziala, ze troche powinnam miec inna wartość okularów (minimalna roznica), ale ze sporo mi zajelo przyzwyczajanie się poprzednio, to powiedziala, ze nie ma sensu bo znowu jak zmienie to przez 2 miesiace bede krzywo widziala. Wiec nie zmienialam, ale tak czuje w jednym oku, ze dziwnie widze.. wlasnie jakos krzywo tak, i tak jakbym zmeczone je bardziej miala. I oczywiscie wkrecam sobie zaraz, ze cos mi sie z tymi oczami stanie :/ ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, ja też mam astygmatyzm, wiem co przezywasz, ja jak zalozylam okularki kroki robilam jak pijana...wszyscy sie smiali, a oczy mnie tak strasznie bolaly ze nie dawalam rady

 

-- 22 wrz 2013, 23:36 --

 

anxiety.jpg

 

sprawdzam czy potrafie dodawac obrazeczki i przy okazji poprawiam sobie nastrój.... nerwicowcy mają poczucie humoru !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh kurde no, co za zycie, niedosc, ze nerwica to jeszcze tyle innych problemow :)

A najgorsze, ze te mniejsze dolegliwosci, przez nerwice urastają do niewiadomo jakich!

 

-- 22 wrz 2013, 22:38 --

 

heh :D dobry obrazek! Ja ostatnio jak nie moglam spac w nocy, a wiedzialam, ze musze rano wstac - wzielam kawałek benzo (dosc maly). I jak zaczal dzialac, poczulam takie rozluznienei w miesniach itd. to juz załapałam taki lęk!!! że taka rozluzniona jestem, ze cos chemicznie tak na mnie działa, i nie mam nad tym kontroli itd. :D ale na szczescie jednak dosc szybko zasnelam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×