Skocz do zawartości
Nerwica.com

Najseksowniejsi/najseksowniejsze


L.E.

Rekomendowane odpowiedzi

To już bez znaczenia, że na anabolikach tahela, ci szczupli wyrzeźbieni modele, fitness goście, których masz za naturalnych ładują tak samo koks. Różnica między nimi a Frankiem jest tylko taka, że w pierwszym przypadku to widać a w drugim dajesz się nabrać na ich naturalne ciała ;) Frank przynajmniej przy tym ciężko trenował i jakkolwiek to brzmi to wykorzystał anabole zgodnie z ich prawdziwym przeznaczeniem i w sporcie, który na nich się opiera a ci gogusie wykorzystali je dla szybszych łatwiej osiągalnych efektów i na dodatek próbują wmówić ludziom, że są symbolem zdrowego sportowego trybu życia. Naturalnie ćwiczącego faceta to masz teraz tylko co najwyżej własnego jak z nim mieszkasz, a nie w sieci, w tv i na okładkach magazynów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben,

Abstrahując od innych rzeczy i okoliczności ci przerośnięci mięśniowo NIE SA DLA MNIE ATRAKCYJNI FIZYCZNIE I JAKOS TO WYGLĄDAJĄ DLA MNIE ODRZUCAJĄCO A NIE PRZYCIAGAJACO A TEN DRUGI TYP MNIE POCIAGA fizycznie zwyczajnie tak o po prostu , sorki za duże literki, ale caps lock bywa złośliwy czasami,

ps. nabieram się bo chcę się dawać nabierać z czystych uczuć estetycznych ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zrozumiałem Twoje preferencje, odniosłem się tylko do słów 'widać, że to sztuczne, anaboliki', bo często kobiety mówią właśnie na kulturystę, że obleśny i na dopingu a na takiego przystojniaczka, że ma super ciało i naturalnie zbudowane, mylnie myślą, że decydują o tym gabaryty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×