Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie ja was prosiłem tylko oto. Czy ma ktoś jakiś pomysł jak pogodzić się z własną brzydotom z tym, że zawsze będę nie w typie dla kobiet. Na pewno nie oto co mam zmienić w swoim wyglądzie. khaleesi czy z takim wyglądem jak na tej fotografii, którą określasz, ze nie jest źle była byś w stanie się ze mną umówić? I bardzo proszę o usunięcie tej fotki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, przychylilbym sie do Twojej prosby drogi Owsiku, ale niestety, nie da sie juz edytowac :pirate: Musisz podbic do admina/moda. Poza tym, co za roznica? Czy masz to zdjecie w profilu, czy w temacie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja was prosiłem tylko oto. Czy ma ktoś jakiś pomysł jak pogodzić się z własną brzydotom z tym, że zawsze będę nie w typie dla kobiet.

 

Tak. Przestać o tym pierrrrdolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satinela, to ten w tej niebieskiej bluzie jest?

 

-- 18 wrz 2013, 17:51 --

 

to brunet w nieb bluzie tak? :evil:

 

-- 18 wrz 2013, 18:04 --

 

a już mam ok okularnik jak Peter Parker wyglądasz :lol:

 

nie jest źle :D

 

-- 18 wrz 2013, 18:06 --

 

brzydki?

a co ten ma powiedzieć? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałam foty i mysle,ze grubo przesadzasz- zwalasz nieporadnosc związkową na wygląd, ale dla mnie to raczej wygladasz na narcyza.

 

uwazam, ze masz okropny styl ubierania sie, niedobrana fryzurę i tragiczne okulary. zmień sobie na inne albo kup soczewki. jak dla mnie to jestes niezadbany, a siedzisz i kwękasz zeby Ci manna z nieba spadla. Co Ty mozesz dac kobiecie? zamkniesz ja w zlotej klatce, bo zawsze beda piekniejsi? czy bedziesz wymagal zeby bezgranicznie i bezinteresownie Cie uwielbiala? zwiazek to nie sielanka jak sobie wyobrazasz i nie rozwiaze Twoich problemów.

 

i sorry, ale przez portale randkowe nikt normalny nie szuka partnera.problem lezy w Twoim podejsciu i byc moze osobowosci.

 

-- 18 wrz 2013, 17:14 --

 

kocham Predatora! za charrrakter! mogłabym wyjsc za niego i zostać Predatorką!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×