Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

rella, nawet ok, szłam tam bez żadnych oczekiwań, ani wizji "jak to będzie", bo nie chciałam potem się rozczarować. Miejsce przyjazne, taki mały pokoik w podziemiach, tylko 5 osób (łącznie ze mną) + Pani psycholog. Byłam trochę zaskoczona formą, ale to dlatego, że nigdy na czymś takim nie byłam- wyglądało to tak, że każdy po kolei opowiada o problemie (stali bywalcy mówią o tym, co ich spotkało w ostatnim tygodniu) i potem każda osoba-słuchacz musiała się ustosunkować do tego, co usłyszała, ale bez żadnych dodatkowych pytań, ani bez porad, tylko takie refleksje na podstawie tylko tego, co usłyszała. Musiałam się wysilać, bo ostatnio mam ogromne problemy ze skupieniem uwagi, skupieniem na czymś, co ktoś do mnie mówi. Ale taki trening umysłu myślę, że wyjdzie mi na dobre :)

 

A Wy macie jakieś podobne doświadczenia, chodziliście na spotkania grup terapeutycznych? Też podobnie wyglądały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

Aranjani, Mi też tak szybko minęło lato. Dopiero się zaczęło, a już tak zimno i deszczowo. Chwila moment i będą mrozy. :hide:

 

Saraid, A szkoda, że nie mamy wpływu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×