Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

nerwa, pimpek82, POGODA DO BANI TO I NERWICA SIE NASZA NERWICUJE, WYJDZIE SLONCE I BEDZIE CACY :) głowy do góry moi drodzy :) damy rade, ja tez sie dusze, ale przyzwyczaiłam sie do tego, jak do mycia zębów. Uciekam przed tymi myślami :) na jedną negatywną myśl 3 pozytywne... kuje w sercu ( 1 negatywna), ale nie boli brzuch, mam dwie zdrowe nogi, łeb nie boli :) ech... trzeba szukac głupich rozwiązań!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne tętno, wiem, że zazwyczaj masz mniejsze, ale na tętno ma wiele czynników wpływ.. u Ciebie jest więcej, bo zdenerwowałaś się itp.

Ja to wiem co to wahania pulsu, bo jak pisałam raz to mam 80, raz 120, a i 150, dlatego zbadam to holterem niedługo i wszystko będzie jasne.

No, ale co u mnie? żyję i dziś jest lepiej, wcześniej miałam takie rzężenie i świszczący oddech, dziś już mniej, także mogę jutro do kina jechać, tylko kalosze ładne kupię,bo zdrowie najważniejsze , a ma padać. Nie pisałam wcześniej, bo trochę sobie czytałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeden z gorszych ataków chyba miałam moi drodzy na studiach, tak mi się w głowie kręciłó jak nigdy, nie wiem to chyba było takie uczucie, jakbym udaru mózgu miała dostać, wszystko zaczęło mi się rozmazywać, cała drętwiałam, musiałam pójść do łazienki.. bardzo silne uczucie omdlenia.. przed oczami mi falowałó.. dlatego piszę, że podobne objawy do udaru, bo wiem, że udar ma podobne, czytałam, słyszałam.. Często poza tym atakiem miałam zawroty głowy, taki brak czucia rąk i nóg (pewnie znacie, coś jakbym rąk i nóg nie miała, jakieś złe krążenie, coś strasznego jeśli chodzi o uczucie). No, ale ten atak był straszny, podobny miałam też kolejnym razem na studiach i wtedy przeprosiłam i szybciej wyszłam z zajęć. Cły śiat mi wirował, wszystko mi skakało przed oczami itp. Jeżeli9 to było nerwicowe to tak, nerwica świetnie umie udawać inne choroby i to straszne co przeżywamy, to tak jakbyśmy praktycznie każdego dnia np mieli inną chorobę.. coś strasznego w odczuciach, ciężko wtedy pomyśleć, że będzie ok.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, bo mnie natchnelo jak czytalam o waszym cisnieniu. czasami mam takie dni ze jestem strasznie senna, slabo kontaktuje. raz podczas takiej sytuacji zmierzylam sobie cisnienie w patece i bylo ono bardzo niskie, cos mniej niz 60 o ile dobrze pamietam. czy to moze byc zwiazane z nerwica czy to jakas inna przyczyna, czy moze juz mam taka urode

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myleen, może sie nie znam, ale niski poziom zelaza zwiazany jest z niedokrwistoscia, a wtedy i cisnienie jest niskie

 

-- 11 wrz 2013, 21:56 --

 

pimpek82, ja też jak gdzieś jade to moje zabawki ze mną :D ciśnieniomierz, termometr i milion tableteczek :D

 

-- 11 wrz 2013, 21:56 --

 

mika211, ataki są straszne, ja mialam 2 takie mega, konczace sie pogotowiem a reszte sama jakos przetrwalam i przetrzymuje do dzis, dzieki bogu juz sa slabsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myleen, niekoniecznie... nerwica to choroba, która sprytnie udaje, że z nami jest cosik nie tak! Wcale nie musisz miec wysokiego cisnienia, nie zlicze ile razy z uczuciem ze mam wysokie bylam na pogotowiu, cala sie trzeslam, mialam wrazenie ze umre, a tu...120/70 :D

 

a cisnienie masz niskie, b albo taka twoja uroda albo mozliwe ze masz lekka anemie, co skonczy sie na witaminkach i tyle :)

spokojnie moja psiapsiola ma zawsze 90/50 i zyje :) ma 5 dzieci i takie cisnienie- kto by uwierzyl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×