Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

miko84, a dlaczego jedna lekarka mi powiedziała,że nadmiar serotoniny zwiększ lęki? a ty uważasz, że im więcej tym lepiej i nawet taka bomba by skasowała wszystkie lęki a nie je indukowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed braniem paro po przeczytaniu postów lubudubu obawiałem się, że mogą być prawdą, teraz w pełni popieram tego człowieka, paroksetyna zakrzywia postrzeganie rzeczywistości, pozwala założyć firmę, podjąć masę pochopnych rzeczy, nawet rodzinę założyć, ale po odstawieniu jednak wszystko wraca na swoje miejsce/ sypie się a nawet jest gorzej niż przed braniem tego leku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawka to zupelnie inna bajka. To dopiero moze czlowieka pogrzebac. Ale przeciez jak leki przepisywane tylu mln osob moga byc niebezpieczne... :blabla:

 

 

To znaczy ja bardziej nawiazywalem do skutkow ubocznych fizycznych oraz tych psychicznych tez ale w sensie sporej niestabilnosc emocjonalej/mysli samobojczych. To o czym piszesz to hipomania/mania a prawda jest taka ze w depresjii jednego biegunowej 10% bioracych paroksetyna doswiadcza hipomanii...tak nie sa to osby chore na chad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak... paro nami nas obludna pewnoscia siebie. Tylko gdyby ten nieludzki stan trwal wiecznie to 99% spoleczenstwa siedzialoby na tych lekarz z rozowymi okularami na nosie ;-),

Wiec, boje sie rozkrecenia tych lekow, pierwszy raz wpadlam w ten stan od dluzszego czasu siedzac w pracy.

 

-- 27 sie 2013, 23:11 --

 

Oj tak... paro nami nas obludna pewnoscia siebie. Tylko gdyby ten nieludzki stan trwal wiecznie to 99% spoleczenstwa siedzialoby na tych lekarz z rozowymi okularami na nosie ;-),

Wiec, boje sie rozkrecenia tych lekow, pierwszy raz wpadlam w ten stan od dluzszego czasu siedzac w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robotnica

 

No ok , lecz ja nadal mam lęki, biorę miesiąc i nic...czuje się tak samo,wiec czy jest sens brać??A Ty lepiej już się czujesz, ok wszystko??

 

-- 27 sie 2013, 23:20 --

 

woowoo

 

Nie mam pewności siebie jeszcze, ja tylko chce przeżyć chociaż pol roku bez lęku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×