Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tysz muszę się gdzieś wbrać,bo w lodówce mam tylko keczap.

A tak poza tym ,jutro mój brat do mnie przyjeżdża.Cieszę się bardzo,ale musze jechać po niego późno na dworzec centralny.Z tego już mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę byłam świadkiem na ślubie, siedziałam na środku przed oltarzem i nic się nie stało :) mimo, ze ojciec zabrał mi torebkę z lekami...

potem sie cudownie bawiłam na weselu.

W wtorek poszłam z córką na zakupy, łaziłyśmy po mieście same :) I też przeżyłam :)

Dzisiaj doszłam sama z psem kawałek dalej niż ostatnio, czyli jakieś 200 metrów od domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszłam po córę na trening... Fakt, że w obstawie syna i psa, ale liczy się, że w ogóle poszłam taki kawałek drogi, a zaraz wychodzę z córą i psami na zakupy...

Na dworze świeci słonko, jest fajna pogoda :)

Aha i wczoraj wieczorem poleciałam sama do nocnego po fajki :) Niop... może niezupełnie sama bo z psiakiem, ale pies malutki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć:) Wszyscy piszecie coś pozytywnego niestety ja nie mogę, bo mnie odesłali do kolejnego lekarza na konsultację!!!:( Zapytałam w końcu czy są w stanie mnie zdiagnozować bo już zaczynam być tym zmęczona i poddenerwowana na dobre :x A ostatnio już chyba Atarax mnie nieco wyluzował :) I znowu zacznę wszystko od początku :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zdalam sesje na srednia 4!

Pierwsza moja sesja w zyciu.

A poziom naprawde byl wysoki na niektorych egzaminach, ale sobie poradzilam.

2 pozytywna rzecz???

Spotkam sie dzis i jutro z moimi przyjaciolkami, z ktorymi dawno sie nie widzialam.

3 pozytywna (moze byc 3?? :lol: )

Jutro ide do psychiatry.

Odwazylam sie po roku, kiedy Go ostatnio odwiedzilam. ;)

 

Pozdrowki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje,a moj pozytywny kroczek to ;sprobowac zmienic opcje przy logowaniu na forum,to wyda sie absurdalne ale gdy zrobie to samodzielnie to juz bedzie dobrze ,a drugi to;nie pozwalac na codzienne pranie mozgu i przegladanie moich osobistych rzeczy .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;

 

[ Dodano: Wto Lut 28, 2006 3:21 pm ]

Udalo sie ,taka mala rzecz a cieszy,moze niedlugo znowu zaczne rysowac ale byloby pieknie,poczuc jak tancza kredeczki w moich paluszkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Czuje się jak podróznik w mydlanej bańce, wokół słyszę, że mówią o mnie.. jak świetnie idzie mi w pracy, jak sie realizuję... i coraz to nowe wyzwania przede mną..

a ja siedzę w tej swojej bańce i zastanawiam się czy chce to wszytsko robić?? Czy tego szukałam?

Drę się "ludzie nie chce mi sie z wami gadać!!" I jednoczesnie widzę jak posyłam im swój wytresowany usmiech i mówię "wiem, że dam radę..."

 

W mojej osobistej bańce czuje sie kims innym. Czuję inaczej. Na zewnatrz daję z siebie wszytsko, jestem perfekcjonistką. I zastanawiam sie czy to naprawde daje mi radość? Cholera, chyba czas szukać naprawde czegos innego. Własnie tego co drze sie ze mnie....

 

I to jest pozytywne - że zdaje sobie z tego sprawę. Że zapieprzam jak szczur a moje serce krzyczy "BĄDŹ CZŁOWIEKIEM!"

 

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×