Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

anonus, no to witaj w klubie. :P Ale czy dobrze stałem to nie wiem ale całkiem nieźle się trzymałem. :D Ale 10 to był weekendowy standard. Z kolegami tylko knajpy zmienialiśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, kup sobie palemkę w sklepie modelarskim (no chyba że umiesz sama :smile: ). Dodaj wodę modelarską, trochę podsypki. Dodaj figurkę z tubylcem. Dostępne modele na: http://www.plasticsoldierreview.com/Index.aspx .

 

Z głośników szum morza i już jesteś na Karaibach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, godzine temu wstalem i myslalem, ze zejde z tego swiata. Teraz jest juz prawie ok. Najbardziej niepokoi mnie fakt, ze pilem do porzygu. No ale nic dziwnego: piwo+whisky+papierosy(na trzezwo nie pale) :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiajmy o swoim położeniu w społeczeństwie.

Ja siedzę na rencie, jestem w połowie studium zaocznego informatyki. Pełnie rolę trochę gospodarza domowego. Odwiedzam babcię w jej domu, oraz schorowanego tatę, o którym nikt poza pijącymi znajomymi nie pamięta. Kontakt dość słaby (schizofrenia), ale wiem że gdzieś tam w głębi siedzi wartościowy człowiek. Na ulicy... Dopiszę potem, teraz mam gościa. Dajcie znać jak wy stoicie. Otóż nasze otoczenia ma na nas wielki wpływ i warto też traktować jako część terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×