Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, wiem i doskonale Cie rozumiem. Ale wiem też że nie warto się poddawać. Wiesz że znam człowieka którego cudem odratowali... i teraz bardzo załuje a z drugiej strony sie cieszy, że dostał drugą szanse. Zabić się zawsze można, tylko po co i dla kogo? Dla siebie? Nie. Dla siebie trzeba walczyć. A Ty tą walkę już podjąłeś. Chwile zwątpienia, utraty sił zawsze będą. Ale dasz rade. Jesteś jednym z najbardziej wartościowych osób, które poznałam tutaj. Jak miałam doły wspierałeś mnie jak nikt inny, zawsze byłeś. Dlatego prosze... nie poddawaj się:) Nie warto. Nie chiałabym aby kogoś Takiego jak Ty tu na tym ziemskim padole zabrakło. Trzymaj się:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Aranjani dobrze prawi. Nie znam Ciebie ani powodów dla których cierpisz, ale z doświadczenia wiem, że zwątpienia przychodzą i odchodzą. A decyzja o odebraniu sobie życia jest ostateczna. Z jednej strony ucina momentalnie ból, ale odbiera wszystkie szanse na szczęśliwe życie. No i odbiera Cię ludziom, którym na Tobie zależy.

Trzymam za Ciebie kciuki. Nie daj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

davin, współczuje... ale z drugiej strony... fajnie jest dostać drugą szanse. Wtedy docenia się bardziej to co się ma.

 

na_leśnik, Trzymaj trzymaj. Bo to wspaniały facet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, po co...? Nie wiem,by się nie męczyć?

Ech idiotyczny powód..

Dla kogo? Nikogo,nie mam osoby dla której by warto było pozbawić sie życia,jedynie dla siebie,by ewentualnie zapewnić spokój sobie od tego padołu,choć wiem,to marne wyjście...

Co do wsparcia,niema za co dziękować..

Dziś jeszcze nie czas się poddać...

Dzięki za dobre słowo..

 

-- 18 lip 2013, 22:11 --

 

davin, czasem ten skrajny egoizm jest,nie ukrywam,co do sposobu,"wybrałem" inny

na_leśnik, dzięki,i zdaje sobie sprawe ze to ostateczna decyzja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Życie jest jakie jest. raz jest lepiej raz gorzej. Niejednokrotnie udowodniłeś że umiesz, chcesz i potrafisz walczyc o lepsze jutro dla siebie. No właśnie, przede wszystkim dla siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, teraz mozna powiedziec ze nie mam zadnego wsparcia a jeszcze pretensje. Z ladnego mieszkania wyladowalem juz sam nie wiem gdzie a jakos daje rade. Na zadna terapie nie chodze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak słyszę o innych sposobach od razu mam w głowie sposób jaki mój facet wybrał...

 

 

Kestrel, trzymaj się. I sie nie poddawaj... idziesz do przodu i to najważniejsze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, nie sznur...

coś bardziej drastycznego.

Dokładnie. My tu i teraz... i z tym trzeba się zmierzyć. A jak dałeś rade do tej pory to dasz rade dalej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, nie przeginasz. Myslalam ze Ci juz kiedys o tym wspominałam.

Własnie... byle jakoś pchać ten wózek do przodu

 

-- 18 lip 2013, 23:27 --

 

davin, No własnie chyba masz mocną (przynajmniej w jakiś sposób0 psychikę... bo chcesz sobie pomóc, m.in. będąc tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, no to do przodu :D a w prztszłym tygodniu jak wszystko bedzie się układało tak jak mam zalożone szykuj kremówke dla mnie... może sie za bardzo po takiej jednej nie roztyje :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel ludzie nas czesto zawodza i to Ci od ktorych najwiecej oczekujemy i wiem sama,ze to bardzo boli.Z czasem to minie masz tutj nas i prosze PAMIETAJ cokolwiek by sie dzialo NIE jestes sam.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, ;) Twoje avki są przerażające :roll:

Zgadzam się w pełni .Ty nie dziekuj tylko mimo wszystko nie poddawaj się bo jestes super gość,a gorsze dni ma każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×