Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chyba cos idzie do przodu... :D (leki,depresja,nerwica)


mousike

Rekomendowane odpowiedzi

Biore leki juz 3 tydzien (sertralina) i nie wiem czy to ich zasluga ale codziennie widze delikatne postepy :) do tego biore magnez i pije duuuzo melisy na wyciszenie i uspokojenie :) zaczynam jesc, odczuwac momenty radosci czy podniecenia, derealizacja i depersonalizacja hmm staram sie panowac nad nimi, odsuwam mysli o samobojstwie i braku sensu wszystkiego ale nad tym jeszcze musze popracowac :)

 

Za tydzien zaczynam psychoterapie ze specjalistka od depresji i zaburzen lekowych :) podobno wszyscy jej pacjenci byli zadowoleni :)

 

Moim problemem jest to ze mam duzo natretnych mysli o tematyce filozoficznej np. Po co to wszystko? Dokad zmierza zycie? Dlaczego wygladamy tak a nie inaczej? Czy to wszystko dzieje sie na prawde? I wiele innych oczywiscie baaardzo szczegolowych pytan i watpliwosci...

 

Nie czuje sie tez dobrze w towarzystwie ludzi zaraz mam lęki i pytanie: ale wlasciwie po co to wszystko? Po co sa oni po co jestem ja? Te pytania sa strasznie meczace i dobijajace...

 

Myslicie ze psycholog bedzie umiala mi pomoc w poradzeniu sobie z tymi pytaniami?

A moze ktos z was tez tak mial? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mousike, sądzę że na pewno psycholog pomoże Ci z tymi pytaniami, a poza tym, z moje doświadczenia z natrętnymi myślami muszę przyznać, że w miarę jak leki będą coraz bardziej działać, myśli same będą się usuwać :) głowa do góry i daj znać jak Ci idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×