Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sny o końcu świata


Marlena95

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 lat śni mi się koniec świata. Nie ukrywam się że od pewnego momentu się go boję i niedawno tak naprawdę poradziłam sobie z tym problemem, jednak gdy mam gorszy dzień ten lęk powraca. Najgorzej jest wieczorem . Pominę już fakt że każdy przejeżdżający samochód, czy lecący samolot to dla mnie zwiastun końca świata. Najgorsze są jednak sny, co prawda nie budzę się ale jednak ten strach jest. Sen najczęściej jest o takiej treści : spoglądam w okno, coś tam na niebie się dzieje, nagle krzyczę NIe, jeszcze nie teraz i po chwili ktoś do mnie przychodzi i stara się mnie uspokoić i jednak okazuje się że to nieprawda. Powiedzcie jak przestać się bać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie da.. też to mam. Nie boję się tego.. tylko to daje mi do myślenia..

Po takim śnie czuję się trochę inaczej.. zastanawiam się jaki miało to przekaz?, kiedy to może nastąpić itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja Was mogę przekonywać, że wszelcy naukowcy, jasnowidze, a nawet kosmici obiecują,

że jakieś drobne zmiany na ziemi są przewidziane , ale totalnego końca świata nie będzie,

ale moje spokojne słowa mają słabszą moc oddziaływania niż Wasze niespokojne sny.

Jeśli mam być szczery, to rzeczywiście ktoś tam może zachorować na grypę, nawet ptasią, jak ma fantazję,

a ktoś inny mieć inną drobną przykrość, ale ponieważ 99% świata to sposób, w jaki go postrzegamy,

a tylko 1% to fakty, to nie negując wizji Waszych snów o katastrofach, spróbujcie zauważyć w nich nie klątwę,

nieuchronną przepowiednię, która zatruje wam życie, ale jako ostrzeżenie, że świat to miejsce burzliwe i

zostaliście poproszeni, by ocknąć się sprzed telewizora i to życie, które macie wykorzystać najlepiej jak potraficie.

Los czasami zsyła nam wskazówki w sposób, którego nie rozumiemy, załóżcie, że straszny sen miał Wam pomóc się ocknąć.

Może się mylę, ale takie wyjaśnienie jest i prawdopodobne i optymistyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam to, sama się bałam, nawet tego pamiętnego dnia 21 grudnia 2012 chodziłam cała w nerwach, a jak nastał 22 i kolejne dni, to odetchnęłam. Ciężko się odzwyczaić, odciąć od tak, sama po obejrzeniu jakiegoś strasznego filmu nie śpię 2 tygodnie.

Nie wiem, co ci poradzić, u mnie to się pojawia i znika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo, Marlena, nie wiem, czy problem aktualny ;) Dzień w dzień sny o tym, jak meteoryty niszczą Ziemię, same kataklizmy, przyjście Boga itp. Podobnie jak moja nerwica przyczyną było palenie gandzi i pieprzonych dopalaczy, największy błąd życia :/ Przeszło z czasem, samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×