Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiesz chyba mnie. W sumie może i się nie dziwię...

Po prostu ja mam KOMPLEKSY straszne, jeśli chodzi o mój wygląd i bałam się, że będziecie wszyscy chcieli lecieć do wody zamiast np. miło spędzić czas w dajmy na to - ogródku.

Spokojnie. Na pewno jest sporo osób z takim samym problemem (np. ja) które nie będą chciały paradować w kostiumach kąpielowych i nikt nikogo nie będzie do tego zmuszał.

Dokładnie.

 

Jeśli zlot organizowany jest tuż przy wodzie, to chyba miałam prawo na skojarzenie, że to będzie zlot, w którym będziecie chcieli iść nad wodę?
Bylem nawet raz na zlocie który był nad jeziorem i nikt się nie kąpał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może 1poł. sierpnia?

ja jestem za :smile:

 

Ja również. Wcześniej nie mogę bo nawet nie miałbym z czego urlopu wziąć. Pośrednik mi się zmienił w tym miesiącu, i ten co uzbierałem przepadł, tzn. wypłacili ekwiwalent. Od 27.07.do 11.08 - tu jestem otwarty na wszystkie propozycje.

 

Monar

Nie bojaj, ja też ma kompleksy dot. wyglądu, a mimo to bym przyjechał. Gdyby ktoś chciał się kąpać, to niech się pluska, my zawsze możemy inaczej spędzić ten czas. Możliwości przecież jest wiele. Po za tym nawet nie wiadomo jaka pogoda będzie w czasie zlotu i czy w ogóle dojdzie on do skutku.

 

Także na razie są ważniejsze sprawy do ustalenia. Resztą będziemy martwić się na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mog w innym terminie niż 20 lipca. psycholog_hubert ma w tym czasi urlop a ja jestem uzależnione od Jego samoochodu. Hubert też by chciał przyjechać na zlot a ma tylko dwa tygodnie urlopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko,

 

Cóż, któreś z nas będzie musiało zrezygnować niestety, jak tylko zapadnie decyzja o ostatecznej dacie. Nie damy rady zsynchronizować, wszystkich naszych terminarzy. Proza życia potrafi często zepsuć fajne plany człowiekowi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, ok,może sama dojadę. Jak Toruń to nie problemu a jak okolice to może by ktoś mnie odebrł z Tor,albo coś wykombinuje.

Jestem za głosowaniem tylko psycholog_hubrt raczej nie będzie to proszę doliczyć jeden głos na 20 bo ja się z Nim kontaktuje.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, Toruń lub okolic więc Twoje strony. Jeszcze dokładne miejsce nie zostało ustalone.

 

A to fajnie...

 

-- 03 lip 2013, 13:06 --

 

Berwick, myślałam, że od tego jest to forum, by niczego tu nie ukrywać, podzieliłam się z Wami, ze wstydzę się swojego ciała i tyle. Nie robię z tego afery. Po prostu to byłby powód nie przyjechania na ten zlot.

 

A tak to się zastanowię, o ile Monika łaski robić nie będzie :mrgreen:

No i zależy też jacy ludzie się zgłoszą. Fajnie by było jakby ktoś w podobnym wieku też przyjechał.

 

-- 03 lip 2013, 02:17 --

 

*Monika*, nie byłam nigdy na zlocie, więc nie wiedziałam, jak to jest, spoko. Fajnie

 

Eeej... Ja się specjalnie nie wpatrywałem 8) , wolałem słuchać :smile: , ale wydaje mnie się, że wstydzić się nie masz czego. Głowa do góry i nie marudź, no.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak, wpisujemy się na listę tutaj czy w osobnym wątku?. Zwracam się teraz do zielonej władzy na tym forum. Odnośnie tych terminów: I termin - 20 lipca, II ma pozostać taki bardziej ogólny? - pierwsza połowa sierpnia czy już konkretna data zawierająca się w tym przedziale czasowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by założyć taki temat z ankietą (też o tym myślałem) ale trzeba rozstrzygnąć jeszcze jedną kwestie, mianowicie jak długi ma być ten zlot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaję link dla wszystkich użytkowników

 

zlot-ankieta-z-mo-liwymi-terminami-t43975.html

 

Poza tym 2 noclegi? Mam przyjechać pół Polski na dwa noclegi?, to niestety, ja się wycofuję.

Zlot z 4 noclegami z możliwością wyboru 2,3,4 lub 1, jak to miało miejsce ostatnio.

 

Dark Passenger, Ty rozumiem organizujesz zlot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×