Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

To naprawdę MEGA WIELKI sukces, że skończyłam zlecenie... Jestem skonana. Musiałam po całym Toruniu jeździć i praktycznie grosze zarobiłam - za dwa dni wyjdzie 40zł, a + bilety, to nie wspomnę... Miało być 5 lokalizacji - wtedy jeszcze by uszło, ale nie - wczoraj napisali, że mam wybrać sobie 7 lokalizacji - następnym razem jak do mnie zadzwonią i powiedzą, że od ulotki 3 gr, a lokalizacji jest 10, to powiem - chyba 30gr chciała Pani powiedzieć. ehhh...

Ale zawsze za dwa dni mam te 40zł, zawsze coś robiłam ;/ i mam 40zł na operację dla psa.

chociaż... buty mi się rozleciały więc i nowe buty powinnam sobie kupić - od chodzenia mi się zniszczyły :lol:

wiecej strat niż zysku.

ojciec stwierdził, że już "wolałby mi dać te 5 dych" no ale jakoś nie daje to raz, nawet już mi kieszonkowego nie daje, więc jakoś muszę sobie zbierać kasę, wpierw na operację dla psa, potem na studia, w końcu 3 pierwsze miesiące nie będę dostawać stypendium, więc nie obejdzie się bez wyłożenia własnej kasy.

jest katastrofa... muszę znaleźć jakąś robotę na całe wakacje ;/ bo takie zlecenia to do dup...y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem podjąć próbe zdania matury i jeśli się uda to pójść na studia

Powoli próbuje opuszczać hermetyczny bunkier i wychodzić do świata zewnętrznego.

Tfu,zbyt pozytywny post

:great: Tak trzymaj :D będe Ci kibicowała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, ile jesteś po szkole? Ja skończyłam LO prawie 10 lat temu. Nie podchodziłam do matury bo miałam indywidualne nauczanie i nic się nie uczyłam przez całe LO. Co roku przymierzam się do matury i coraz trudniej-wiadomo. Marzę o studiach. Takich łatwiejszych i mniej obleganych. Póki co dobrze jak skończę technika weterynarii. Potem zobaczę. Mogłabym pociągnąć pedagogikę i zająć się wtedy dogoterapią bo gdzie nie gdzie wymagają zawodu terapeuty by tym się zająć. Także marzenia są jak zawsze tylko szkoda, że na marzeniach a raczej mrzonkach się kończy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, mogę chodzić do klasy maturalnej gdzie jestem absolwentką. Zobaczymy. Najpierw pójdę na tę weterynarię. Myślę o zdawaniu już samych podstaw bez dodatkowych przedmiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, Z matmy i tak mnie korki czekają, z ang muszę popracować nad gramatyką, z polskiego nad kompozycją tekstu pisanego (zbyt chaotycznie piszę), i lektury ponadrabiać...

Ale powinno się udać,też próbuj jak możesz i chcesz,nic do stracenia niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×