Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, On po prostu chce się króliczyć... :mrgreen:

A chciałam kupić króliczkę, ale na necie wyczytałam, że samiczki są większe od samców. Więc żeby zwierzątko nie męczyło się za bardzo w klatce to kupiłam królika samca. A teraz muszę go odganiać od kota :shock: Nie wiedziałam, ze króliki to takie zboki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miała wziąć te moje zwierzęta do jednego koszyka to by masakra była. Królik jest strasznie zboczony. :shock: Nie powiem co chce zrobić mojej kotce...

 

:mrgreen: no jakbyś nagrała taki akt na kamerke i wrzuciła w youtube, to byś się dorobiła milionów miliardów lajków.

 

kamil_88, ja tam wolę rowerzystki, motocyklistki jak przejadą już ich nie ma. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta i moto - to boskie połącznie :D Uwielbiam oglądać się za tak pomykającymi. A ten. Królik od kogoś musiał się nauczyć... :P

Taaa, tylko, że ja na enduro jeżdżę więc w sumie w lesie albo na polach można mnie spotkać. Bezdroża kocham :105:

No chyba nie sugerujesz, że to ode mnie się nauczył :shock:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, tylko, że ja na enduro jeżdżę więc w sumie w lesie albo na polach można mnie spotkać. Bezdroża kocham :105:

No chyba nie sugerujesz, że to ode mnie się nauczył :shock:;)

Enduro? Szalona :smile:

A z królikiem to ktoś musiał :P Chociaż ewentualnie może sprawdź historię przeglądarki, czy podczas Twojej nieobecności nie ma zajęcia :P

kamil_88, ja tam wolę rowerzystki, motocyklistki jak przejadą już ich nie ma. :smile:

Got your point! :D Racja, czasem aż nie chce się wyprzedzać, tylko się toczyć i toczyć.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calineczk, Ty jesteś calineczka1990 ?

 

i mówisz, że to Twoje układanie było na tle nerwowym?

 

 

Byłam w nerwach ale ile mi do nerwicy nie wiem na począteńku samiutkim jestem leczenia dda miałam wku*wa i układałam maniakalnie ostatnio

 

A calineczka1990 to inna osoba która jak widzę mojego "stałego" nicka używa bo ja też się tak w wielu miejscach podpisuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miała wziąć te moje zwierzęta do jednego koszyka to by masakra była. Królik jest strasznie zboczony. :shock: Nie powiem co chce zrobić mojej kotce...

 

:mrgreen: no jakbyś nagrała taki akt na kamerke i wrzuciła w youtube, to byś się dorobiła milionów miliardów lajków.

Ja nie chcę lajków tylko chcę ogarnąć to co się dzieje w mojej chałupie. A myślę nad jeszcze jednym zwierzątkiem :mrgreen: Ale to już chyba przegięcie.

 

-- 20 cze 2013, 23:05 --

 

ale mnie otępiło to jedno piwo, chyba przez te upały...

Przez gorąco, ale ja mam to samo.

I tak wolę lato niż zimę, gdzie trzeba się ubierać w jakieś worki pokutne... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×