Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, brrr....... normalnie mnie wszystko swędzi i znowu rozglądam sie po ścianach :roll:

Aranjani, ja nie tak dawno temu robiłem zdjęcia pająkom siedząc sobie gdzieś obok nich, wśród traw ;)

I jak mi nagle zaczął w kieszeni telefon wibrować, to poczułem się trochę nieswojo :mrgreen:

 

-- 08 cze 2013, 22:17 --

 

Alienated, zerknij we wrony.

siostrawiatru, przeraża mnie ten wątek ;)

Nie lubię kiedy dzieje się za dużo i za szybko ;)

Kiedyś potrafiłem tak z ludźmi pisać, ale dziś już sama myśl o tym przytłacza...

A co do pająków, wolę raczej takie "normalne" zwierzęta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, brrr....... normalnie mnie wszystko swędzi i znowu rozglądam sie po ścianach :roll:

Aranjani, ja nie tak dawno temu robiłem zdjęcia pająkom siedząc sobie gdzieś obok nich, wśród traw ;)

I jak mi nagle zaczął w kieszeni telefon wibrować, to poczułem się trochę nieswojo :mrgreen:

Ja spierdzielam byle jak najdalej jak jakiegoś zobaczę. Wolę kwiatkom foty robić, albo ludziom, albo zwierzętom tym,które mają cztery nogi a nie sześć albo osiem. Bleee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, no... a co ma powiedziec osoba z arachnofobią ;) kuźwa... nie zasne chyba dzisiaj dopoki nie przeglądnę całego domu :shock:

 

-- 08 cze 2013, 23:19 --

 

siostrawiatru, kuźwa... gdzie nie popatrzec to pająki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ojjj... Co się tyczy robienia fotek zwierzętom czworonożnym, bywa to zajęciem tak niewdzięcznym, że aż szkoda gadać :mrgreen:

Aranjani, trochę mnie korci, żeby tu wrzucić jeden filmik, który podsyłałem niedawno jednej z koleżanek, ale wtedy to już na bank będziesz miała koszmary nocne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, jezu , ja też już nie zasnę :( A wiesz co mi się tłucze w bani? Gdzieś czytałam, ze przeciętny człowiek ZJADA ok. 5 pająków w czasie swojego życia. Oczywiście przez sen.

/cenzura/ zabiło mnie to. Zakleje se chyba usta dzisiaj taśmą.

u nas nie ma tylu pająków to te ciepłe kraje chyba nabijają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ech... ja czytalam ze znacznie wiecej ich pochłaniamy w trakcie snu... nie nosz k.mać... zaraz na prawde zrobie obchod po domu... ale co to da jak one są sprytne i sie chowają jak chcemy je zobaczyc...

jedyna nadzieja w moich burkach...że je zjedza

 

 

I powiem Ci jeszcze coś... wkurza mnie ktoś kto nie rozumie tej fobii. Niejednokrotnie ktoś smiał się ze mnie jak panikowałam na widok pająka. A to nie jest ode mnie zależne... tak już mam... i wcale mi z tym dobrze nie jest. Bo wolałabym np tak jak mój brat wziąć takiego delikwenta na ręke i wyniesc poza dom... ale nie potrafie. Boje sie ich najnormalniej w świecie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, jezu , ja też już nie zasnę :( A wiesz co mi się tłucze w bani? Gdzieś czytałam, ze przeciętny człowiek ZJADA ok. 5 pająków w czasie swojego życia. Oczywiście przez sen.

/cenzura/ zabiło mnie to. Zakleje se chyba usta dzisiaj taśmą.

siostrawiatru, za dużo czytasz! ;) Raczej nie brałbym zbyt poważnie podobnych rewelacji ;)

Coś się popsuło, i nie mogę filmu dodać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, jezu , ja też już nie zasnę :( A wiesz co mi się tłucze w bani? Gdzieś czytałam, ze przeciętny człowiek ZJADA ok. 5 pająków w czasie swojego życia. Oczywiście przez sen.

/cenzura/ zabiło mnie to. Zakleje se chyba usta dzisiaj taśmą.

u nas nie ma tylu pająków to te ciepłe kraje chyba nabijają ;)

A nawet jeśli są, to na pewno zupełnie nieszkodliwe w porównaniu z tymi, które można spotkać w innych zakątkach świata...

Pod tym względem mamy tutaj komfort ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, sugerując się tytułem obok nicka, aż trudno w to uwierzyć... Piszę sugerując się, bo jakoś mnie ominęła ta cała impreza z wyborami miss forum na rok bieżący ;)

Aranjani, jak tak, to zaraz znajdę i wkleję... Ku uciesze zgromadzonych :mrgreen:

Nie no ja tępa jestem. Wytłumacz w co trudno uwierzyć?? Że tak się boję pająków. Czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×