Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

zmienny, a tak sobie, nawet sobie poradziłam w tym roku, tylko zagrożenie z chemii wielkimi krokami do mnie idzie. Mamuś zła. Ale no cóż.

Lubię sobie komplikować życie.

Zespół się nie klei.

 

Znacie jakichś garkotłuków?

 

MamSwojePoglady, co słychać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle słyszeliście ten utwór: [videoyoutube=ztOrpUGi46Y][/videoyoutube] mnie jego wokal wciągnął niesamowicie, ale może dlatego, że zagłębiłam się troszkę w historię jego życia.

 

-- 24 maja 2013, 15:15 --

 

LilaWolken, to nie ciekawie, a jaki rodzaj muzyki gracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, Dokładnie. Kasia też jest świetnym przykładem tego, że można wplątać w tekst ogromną ilość wrażliwości, a jednocześnie nie słychać w tym wszystkim żałosnej rozpaczy tylko coś intrygującego, tajemniczego i magicznego i.. wciąga. Można siedzieć i słuchać godzinami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, bardzo trudno w skrócie, bo sama nie chciałabym teraz mylnych faktów przytaczać, ale 15 lat alkoholizmu (tylko on był w stanie wypijać 2 litry wódki dziennie), masa detoksów, próba samobójcza, 40 minut reanimacji, ale zapadł w śpiączkę od 2 lat nie pije. Ale musiałbyś sam przeczytać, bo tak w skrócie to się kupy nie trzyma.

 

LilaWolken, nic dodać, nic ująć. Teksty Kasi są poruszające do granic możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×