Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przerwa w znajomości


Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak pół roku jakoś minęło od kiedy się do siebie nie odzywałem z moją poprzednią dziewczyną, ale tak się złożyło, że znowu zaczęliśmy ze sobą pisać i umawiać na spotkanie. Wyszło w trakcie naszych rozmów nawet, że ona tęskniła i ja za nią również i w ogóle obie strony bardzo chcą spotkania, znowu między nami zrobiła się chemia i dobrze nam się gadało, jednak ostatnio im bardziej chcę ustalić jakiś termin spotkania tym bardziej zbieram od niej teksty pokroju, że ona nie ma czasu skoro i tak wiem, że po szkole zawsze dużo czasu czekała na autobus i mogła mi poświęcić. Przedwczoraj w trakcie naszej rozmowy wyszło tak, że za bardzo może się otworzyłem i powiedziałem jej, że przez ten cały czas coś do niej czułem i czuje nadal, i przez ten czas mi jej bardzo brakowało w sumie ona również to stwierdziła i wszystko fajnie pozytywnie. A wczoraj jak pytam konkretnie o to czy mam wpaść w piątek tak jak się umawialiśmy to ona do mnie, że mam w ogóle nie wpadać i ona "nie będzie się bawić w miłość" bo coś takiego nie istnieje, że ona jest egoistką i nic nie chce, a kiedy spytałem konkretnie po co i czemu do tej pory robiła kompletnie co innego i jej słowa świadczyły o czym innym to napisała mi wymijającą odpowiedź, że wyjaśni mi kiedyś, może w weekend i napisała, że ona w sumie sama nie wie czego chce. Tak mi to podcięło skrzydła, że masakra tym bardziej, że cały czas coś do niej czuje i mi zależy i ciężko mi tak przejść obok tego. Ogólnie wkurzyłem się na to wszystko, bo po raz kolejny się przejeżdżam ostatnim razem też tak było i mój kumpel mówi mi wprost, że jestem dla niej za dobry, a ona to wykorzystuje i manipuluje mną. To jest fakt, że gdybym mógł to oddałbym jej wszystko i zrobił dla niej wszystko, ale czemu ona tak się zachowuje wobec mnie. Nie wiem czy to ona jest taka zmienna i jak chorągiewka zmienia poglądy zależnie od nastroju. Kiedyś może miałem więcej do tego cierpliwości, ale już nie mam na to siły i nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×