Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem mloda osoba mam43lata,Tata69,Rodzicy to Moj Skarb,zawsze moge na nich liczyc,Tata nie wie ze ma wyrok po pierwsxym badaniu byly tylko przepuszczenia mielys my z Mama nadzieje ze to pomylka ale niestety :( no i strasznie skomplikowana sprawa Rodzicy mieszkaja na Litwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście już od ponad dwóch tygodni czuję się dobrze,wychodzę na spacery, do sklepu, nawet zacząłem z powrotem wracać do życia towarzyskiego,cieszę się bardzo i mam nadzieje ze ten stan potrwa jak najdłużej,dodam ze nie faszeruje się lekami tylko samo jakoś puściło,w razie W mam hydroxyzinum 25mg-ale to już dopiero wtedy jakby było naprawde zle,a zazwyczaj w lekkich stanach to tylko ziołowy nervosol i melisa,ale jak już wspomniałem ponad dwa tygodnie elegancko,życze wam tego samego,pozdrawiam. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na przebiegunowanie ziemi żebyśmy chociaż się znaleźli na szerokości geograficznej Węgier, no ale zalałoby nas albo inna katastrofa by się wydarzyła. A Póki co Golfsztrom słabnie i będzie u nas coraz zimniej wbrew propagandzie o ociepleniu klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Uwielbiam" budzić się o 7 rano z napadem duszności. Wrażenie, że zamyka mi się gardło, że jest opuchnięte. Nieznośny strach, że zamknie mi się dopływ powietrza. Mimo że wiem lepiej, mimo że miałam tak już wiele razy i nigdy nie umierałam, ale potwór w środku mówi "a co, jeśli tym razem to nie nerwica? jeśli naprawdę coś ci jest?". Wzięłam afobam, a o 9 wychodzę na zajęcia, więc będę nieprzytomna. Genialnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy mój ma dla mnie wielkie znaczenie (szerokość geograficzna rodzinnego miasta, które kocham, fragment ulubionego wiersza i inne), nie zrobiłabym sobie nigdy tylko dla ozdoby, dlatego wiem też, że się nie znudzą. Ale chyba nie będę się chwalić, bo są bardzo charakterystyczne, a mi zależy na anonimowości :) Nie spamujmy już, co do dnia - idę spać, w końcu się uspokoiłam, zostało mi całe 40 minut snu przed wyruszeniem na literaturę [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poszło sie je.ać dobre samopoczucie,a ku.wa już było tak dobrze ponad dwa tygodnie bez ataków aż do dzisiejszej nocy,kłade sie spokojnie spać aż tu nagle zrobiło mi sie słabo dosłownie na 10 sekund wystraszyłem sie serce zaczeło walić probowałem sobie wmawiać że to tylko ta suka przyszła mnie odwiedzić,zaaplikowałem łyżeczke nervosolu odczekałem pół godziny wiele to nie pomogło ale na siłę usnąłem,dzisiaj obudziłem sie zdenerwowany nie wiadomo czym,osłabiony ale myśle nie bede lezał bo to tylko pogorszy sytuacje,wstałem zaparzyłem sobie meliske odpaliłem kompa i pisze właśnie na forum ehhhh pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×