Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

zmienny, ooo, avek! Exim Tours?

 

Pal sześć: oddzwonimy. Ale pojechałam po to, żeby się dowiedzieć czegoś więcej, niż było w ogłoszeniu. I sądziłam, że oni będą chcieli dowiedzieć się czegoś więcej, niż przeczytali w moim CV. I po 5 min rozmowy wyszłam równie nic nie wiedząca, co weszłam, a oni zostali z potwierdzeniem moich danych z CV. I reszta kandydatów to samo, rozmawialiśmy potem...

To ja pytam: PO CHOLERĘ W OGÓLE TA CAŁA "REKRUTACJA"??? Tylko zawracanie nam dup i ich strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, ooo, avek! Exim Tours?

 

Pal sześć: oddzwonimy. Ale pojechałam po to, żeby się dowiedzieć czegoś więcej, niż było w ogłoszeniu. I sądziłam, że oni będą chcieli dowiedzieć się czegoś więcej, niż przeczytali w moim CV. I po 5 min rozmowy wyszłam równie nic nie wiedząca, co weszłam, a oni zostali z potwierdzeniem moich danych z CV. I reszta kandydatów to samo, rozmawialiśmy potem...

To ja pytam: PO CHOLERĘ W OGÓLE TA CAŁA "REKRUTACJA"??? Tylko zawracanie nam dup i ich strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, omeeena, koleżanka mi opowiadała, że jak jej firma dała ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika dostali ponad 200 cv. Wydrukowali pierwsze 10, reszty nawet nikt nie miał czasu przejrzeć. A z tych 10 wybrali po prostu osobę, która miała najmniejsze wymagania płacowe. Ot i cała rekrutacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, omeeena, koleżanka mi opowiadała, że jak jej firma dała ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika dostali ponad 200 cv. Wydrukowali pierwsze 10, reszty nawet nikt nie miał czasu przejrzeć. A z tych 10 wybrali po prostu osobę, która miała najmniejsze wymagania płacowe. Ot i cała rekrutacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freya, bylo dziwnie. Czulem sie jak na przesluchaniu. Kiedy konczylem kwestie nastawala cisza. Nawet mi babka nie powiedziala o czym mamy pogadac nastepnym razem. Myslalem ze mam sie jakos przygotowac czy cos ...

 

-- 08 mar 2013, 18:24 --

 

omeeena, po terapii. Teraz jeszcze nie mam odwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freya, bylo dziwnie. Czulem sie jak na przesluchaniu. Kiedy konczylem kwestie nastawala cisza. Nawet mi babka nie powiedziala o czym mamy pogadac nastepnym razem. Myslalem ze mam sie jakos przygotowac czy cos ...

 

-- 08 mar 2013, 18:24 --

 

omeeena, po terapii. Teraz jeszcze nie mam odwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, , ten obrazek nie jest raczej zrzeszony z zadnym biurem podrozy. mnie przypomina troche logo pepsi. 8)

 

co do rekrutacji to te wieloetapowki sa dopiero strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, , ten obrazek nie jest raczej zrzeszony z zadnym biurem podrozy. mnie przypomina troche logo pepsi. 8)

 

co do rekrutacji to te wieloetapowki sa dopiero strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lekcjach już :o baba od polskiego jest jebnięta,twierdzi że uczniowie są bezczelni bo spytałem się jej czy ma pożyczyć coś do pisania :shock: zaraz potem dorobiła teorie że zaraz karze jej notować w moim zeszycie :o

I inne takie,i to ja mam się za psychiczną osobę :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×