Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdańsk- psychiatrzy


Rekomendowane odpowiedzi

JA chodzę na hallera, terapeutka mi się bardzo podoba i jej ufam a przynajmniej staram się jej ufać a do psychiatry też tak ale chyba bardziej dla terapeutki niż dla siebie...

 

ok, a jak się nazywa terapeutka i w jakim podejściu pracuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o terapię dla osób z depresją i innymi zaburzeniami, aktualnie uczących się. Czy ktoś uczestniczył w takiej terapii i mógłby mi podać namiary? Nie znam miasta i próbuję zasięgnąć informacji wszędzie. Czy jest w ogóle możliwość takiej terapii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłam osobny wątek chociaż wiem,że jest już taki,w którym są podawane oferty psychologów/psychiatrów w Gdańsku. Wolałam jednak uzyskać dokładną odpowiedź, bo na lekarzach się nie znam i nie bardzo wiem co i jak.

Jestem już w Gdańsku i mam zamiar zapisać się na terapię. Ale najpierw muszę.. znaleźć terapeutę XD

Moje pytanie brzmi: Gdzie w Trójmieście (najlepiej w Gdańsku,bo jestem tu od niedawna i nie znam Gdyni ani Sopotu) mogę udać się po :

- diagnozę

- na terapie

 

Oba warianty są ważne, ponieważ z doświadczenia wiem,że bez diagnozy terapeuta raczej nic nie zdziała. A po diagnozę sama nie wiem,gdzie mam się udać i do kogo.

Dlatego byłabym wdzięczna,gdyby ktoś udzielił mi odpowiedzi na te pytania.

Aha, dobrze gdyby zarówno diagnostyka jak i terapia były w ramach NFZ, bo jak wiadomo-studentom się zazwyczaj nie przelewa i ja też nie jestem wyjątkiem od tej reguły.

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, potrzebuję pomocy w takiej kwestii: zaczęłam dopiero chodzić na psychoterapię i kompletnie nie wiem, jak to powinno wyglądać. Czy zawsze tak jest, że płaci się za spotkania tak jakby "z góry"? Nawet jak mnie nie będzie na jakimś spotkaniu to i tak będę musiała za nie zapłacić, bo Pani mówi, że to jest czas przeznaczony dla mnie i to po to, by zachować pewną ciągłość. Nie bardzo wiem, czy tak powinno być i czy u każdego psychoterapeuty tak jest. Problem polega na tym, że ja nie jestem z Gdańska -tylko tu studiuję- i będą okresy (święta, ferie, itp) kiedy mnie po prostu nie będzie w Gdańsku i technicznie moja obecność na terapii jest niemożliwa. Widzę również parę wpisów dotyczących psychoterapeuty na hallera- mam wobec tego pytanie o kwotę jaką bierze za terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy na terenie Gdanska ewentualnie calego trojmasta istenie jakas grupa wsparcia/terapeutyczna jesli chodzi o nerwice? Jestem po leczeniu u psychiatry, ktore nic mi nie dalo i chcialbym sprobwac teraz czegos takiego. Z gory dziekuje za kazda informacje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×