Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Bo, wyobraź sobie, ludzie maja swój rozum... Nie wiem, czemu tak ciężko to zrozumieć

Zacznij z niego korzystać. Miałeś się nie odzywać w sprawach forum i to był warunek twojego istnienia tutaj... Przypominam to publicznie bo notka Marianka widać nie wystarczyła.

 

... i znowu kurnik z tego wyszedł ...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowi użytkownicy są nastawieni optymistycznie, po co ich odstraszać

Dlatego powtarzam.....po co to robią co niektóre osoby? :idea::?:

Pozostawiam to jako pytanie otwarte i niech te osoby same odpowiedzą sobie na nie po cichu :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" czasem dobrze jest się wyrzygać to oczyszcza i daje do myślenia" Cool

No to wyrzygam... Naszego nowego-starego Moda Marianka, który gdy odchodził poprzednim razem nie omieszkał mi nadmienić, jakie to forum jest fe i gdzie go ma, tymczasem patrzę, a on nie przebiera w słowach w stosunku do Twilightwa i już jako mod :shock: Czy ktoś mi wyjaśni, jak tu traktować cuś takiego???

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:26 pm ]

Miałeś się nie odzywać w sprawach forum i to był warunek twojego istnienia tutaj...

Pominęłam tą jakże wymowną wypowiedz... Co chcesz Piotrze zatuszować? He? Bo jak do tej pory tylko tak to wygląda.

 

Dlatego powtarzam.....po co to robią co niektóre osoby? Idea Question

Nie po co a dlaczego. Jeśli tego nie rozumiesz, to mi Ciebie żal....

i już tłumaczę:

dlatego, że został nam - userom - narzucony podział na dwie grupy: dyktatorów i pospólstwo. Jeśli wszystko jest OK, dlaczego nikt nie liczy się z głosem większości? Ponieważ nie ma władzy moderowania??? Próbujecie wyciszyć całą sprawę i tu tkwi błąd. Tracicie zaufanie w oczach userów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gusinko nikt nie jest bez winy, problem w tym, że administracja uparcie twierdzi, że jest święta a mój problem bardziej tyczy Marianka. Ale już wiem, co chciałam wiedzieć, tzn. kto kim jest i to mi wystarczy...

W Tobie zdenerwowała mnie tylko próby zbagatelizowania sprawy, ale w gruncie rzeczy, masz rację ;) Tulę

 

Ale nie omieszkam dodać: Marianek, jesteś dla mnie karierowiczem ale życzę Ci powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do listy zniechęconych może nie całym forum bo są tu fajni ludzie pomocni i życzliwi, ale do co poniektórych modów proszę dopisać również mnie, proponuję aby niektórzy moderatorzy przejrzeli co ostatnio mądrego i pomocnego napisali w ostatnim czasie nie licząc udziału w tej chorej awanturze co konstruktywnego wnieśli na łono forum prócz jątrzenia i złośliwości :roll:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:00 pm ]

a gdzie post Macka?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:02 pm ]

jaja sobie z ludzi robicie przed moją wypowiedzią był post Maćka został usunięty dlaczego???? to jest już na prawdę niepoważne !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku**a. Przed chwilą czytałem post Twilight'a. Maćka znaczy się, gdzie on się podział? To jest śmieszne. Ja również się właśnie zniechęciłem do administracji i modów. Raczej nie ma na to racjonalnego wyjaśnienia co? To jest po prostu śmieszne. Chyba ktoś tu ustawił "automat" do kasowania postów Maćka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym sukcesem kasty moderacyjnej, póki co, jest całkowite zniechęcenie Bethi i Ewika do forum - jasno i wyraźnie postawione, ze względu na całkowitą stratę zaufania do modków. Gratulacje, tak trzymajcie.

Sukcesem byłoby zniechęcenie ciebie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd w Was ludzie tyle złośliwości, zawiści :?::!:

Zatrzymajcie się wszyscy choć na chwilę i zastanówcie nad swoimi słowami. ..

Tak przecież nie można! Nie wypada! Nie kieruję tego do konkretnej osoby czy osób - kieruję to do wszystkich :!:

Wiem, że mamy mało autorytetów i wokół nas pełno przykładów takiego zachowania - ale chociaż my bądźmy lepsi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu post Maćka sobie "poszedł"...gdzieś tam.. Skoro tak dbacie o to żeby jego posty znikały bo 'coś tam'...może żeby porządek na forum był :mrgreen: [?] to czemu nie uprzątniecie tego całego spamu jaki tu narobiliśmy? Temat nazywa się "Jesteście zadowoleni z tego forum..?" a my trochę odbiegamy, nie widzę żeby nasze posty znikały. Jak porządki to na całego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×