Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

jak zawsze co ja moge robic pije kawke to moj nałog jest

 

-- 06 lut 2013, 16:58 --

 

emi 1402, lepsza jest nescafe classic.

wiesz dostałam ja w prezecie a darmocha zawsze smakuje ale wyprubuje takze i twoja propzycje pozdrawiam serdecznie

 

-- 06 lut 2013, 17:04 --

 

pije rozpuszczalna maxel hause nawet niwiewiedziałam ze taka pycha :great:

 

emi, ja mam nescafe ^^ Też dobra. Poza tym, siedze jak buc w łóżku, co rusz lukam na zegarek i oby jak najwolniej czas leciał zanim wyjde do pracy. Przy okazji wkurzam się na latające po ,,moim'' niebie samoloty, zawszę czuję niepokój.

postaram sie wypróbowac.pozdrowionka slei życzę mniejszego niepokoju a najlepiej jakby go wogóle niebyło :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, tak! Nie przyznali mi zasiłku!

Boże, jestem przerażona! Wpakuję się od nowa w to samo goowno! Ja inaczej teraz patrzę na pewne sprawy, ale TAMCI się przecież nie zmienili! A warunki przez te pół roku jeszcze gorsze! Totalny brak organizacji, olewka i zero zakresu obowiązków, co idzie w parze z coraz większym rozpasaniem kombinatorów i cwaniaczków! Wolna amerykanka i kluby wzajemnej adoracji.

Nie chcę, błagam, nieeeee!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, o k...a, niefajnie... Nie wiem, co Ci doradzić... Może wróć tam jak już musisz, chwilowo, ale w dalszym ciągu intensywnie szukaj czegoś innego?

Wiem jak to jest, pracować w miejscu którego się nienawidzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, tak planuję. Ale potwornie się boję! Przecież przez nią wylądowałam w tym bagnie!

Ile czasu wytrzymam twierdząc, że się niczym nie przejmuję, a w głowie się będzie pieprzyć od nowa?

O matko, ja już dziś atak zaliczę, jak tydzień temu!

Boże, źle mi, pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×