Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bezsilnosc...


patrykk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , mam na imie Patryk i mam 18 lat.

Wszystko zaczelo sie pod koniec listopada , wieczorem gdy ogladalem telewizje , poczulem szybkie bicie serca , trwalo to chwile , nastepnie zaczelo bic nierownomiernie , sprawdzilem puls - 99 uderzen na minute . Do tego doszedl dziwnie zamglony obraz , spocone dlonie i rece i dziwne uczucie nie wiem jak mozna je opisac , hmm nie bycia soba ?

Myslalem ze umre nie moglem sie na niczym skupic , probowalem zajac sie czyms , np ogladaniem telewizji , zabawa z psem nic to nie dalo , po jakis 40 minutach przeszlo. Nastepego dnia udalem sie pediatry ( tak jestem pelnoletni ale jeszcze podlegalem)

Mowilem o tych dziwnych lekach , lekarz sie zasmial i powiedzial - lepiej tak nie mow bo do psychatry pojdziesz. Dostalem skierowania na badania watraby , echo serca , ekg i jakies jescze inne badania , wszystko bylo cacy. Kardiolog powiedzial zebym nie pil napoji energetyzujacych , i pytajac czy nie bralem jakis narkotykow wyczulem dziwna aluzje , oczywiscie nic nie bralem . W marcu mam sie zglosic po jakies urzadzenie ktore bedzie kontrolowalo bicie serca. Na tym sie skonczylo , mama powiedziala zebym bral jakies leki na uspokojenie . bralem nerwomix przez jakies dwa tygodnie po 2-3 tabletki . Pomoglo jedynie w takim stopniu ze nie mialem atakow ale klopty z bezsennoscia , bralem na noc , nic nie dawalo , kladlem sie o 4-6 rano , plus byl jedynie taki ze chodze do po poludniowego o technikum. Od tamtego czasu bezsennosc lekko minela. Zaczelo sie znowu jakies 4 dni temu , poklocilem sie z dziewczyna , wyszedlem od niej z domu , szedlem szybko spieszac sie na pociag i serce walilo mi jak szalone , na dworzu mroz a ja mam spocone dlonie , w pociagu to samo. W domu ustalo. Lecz zaczely sie dziwne leki , mam straszne wahania nastroju , nie mam na nic ochoty , nie chce mi sie jezdzic do dziewczyny , mam dziwny lek przed ludzmi , siedze calymi dniami w domu ( mam ferie) i do tego dzisiaj od kilku godzin mam zamglony wzrok , dziwne uczucie . Piszac to klawiatura jest wilgotna od moich dloni , bardzo ciezko mi jest z tym , duzo rzeczy wyprowadza mnie z rownowagi , nie wiem co mam robic . Nie wiem gdzie mam sie z tym udac a wiem ze wizyty u psychiatry sa bardzo drogie , moze jest jakis inny sposob ? prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nwiem czy cie to pocieszy ale masz nerwice, spocone dlonie, przyspieszony oddech i tetno, lek przed ludzmi, ja mialam jeszcze lek przed podrozami i autobusem, jak bylam w twoim wieku, az liceum zawalilam, to urzadzenie, ktore bedzie ci mierzyc puls to holter, moim zdaniem powinienes sie udac do lekarza psychiatry, on cie pokieruje na ewentualna psychoterapie,no i zlagodzi objawy chociazby uspokajaczami. Przydaloby sie znalezc przyczyne tych stanow, cos musialo sie wydarzyc w zeszlym roku i odreagowales w listopadzie, trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm , problemy ze szkola , w dziecinstwie moja mama byla alkoholiczna ojciec jest nim nadal , rok temu zmarl moj dziadek , mialem ciezko a jestem dosyc wrazliwa osoba.

 

-- 06 lut 2013, 01:38 --

 

Hm , problemy ze szkola , w dziecinstwie moja mama byla alkoholiczka ojciec jest nim nadal , rok temu zmarl moj dziadek , mialem ciezko a jestem dosyc wrazliwa osoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×