Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boze chyba jestem w ciazy!!!


Gość Lukrecja.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to wogóle podziwiam ludzi, którzy biorą leki i zmagają się z zaburzeniami lub chorobami psychicznymi i przy tym współżyją

ala1983, ok ja tak zrozumiałam ale moze Ty źle napisłaś albo ja źle zinterpretowałam. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja123, Bo ja na to inaczej patrzę.. to co ja przeszłam jako dziecko, tyle bólu i cierpienia... dla mnie dziecko to już mega odpowiedzialność i wymaga bardzo przemyślanej decyzji a przede wszystkim przynajmniej podleczenia samego siebie. I trochę dziwi mnie zachowanie takich osób jak np. autorka wątku. Beztroska bezmyślność.. ja myślę zawsze głebiej.. oczami dziecka narodzonego, a nie chwilowej przyjemności z seksu. Mam nadzieję, że trochę mnie zrozumiałaś?

Ale, ze jak? Za każdym razem jak zaczynasz się kochać ze swoim mężem, partnerem czy jak tam myślisz o krzywdzie jaka może stać się dziecku którego jeszcze nie ma? No to się nie dziwię że ci się seks nie jawi w samych superlatywach - ja np. się zabezpieczam żeby o tym nie myśleć i TO DZIAŁA !!

 

Pomijam fakt, że pisałaś coś że tylko w małżeństwie - jeśli ja ślubu brać nie zamierzam w ogóle - znaczy celibat do końca życia? ;) a tak na poważnie, też uważam, ze seks pomimo całej zabawy z nim, to rzecz na tyle istotna i intymna, że powinno się myśleć z kim idzie do wyra, cały czas pisząc o tym miałam na myśli poważny, dojrzały związek a nie przelotne coś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tahela , a teraz weź trzy głębokie oddechy i usiądź wygodnie w fotelu. Już dobrze ?, jesteś bezpieczna .

I nie jedz na noc tyle benzosków i pamiętaj Forum zawsze służy pomocą i radą...jak w gabinecie psychoterapeuty na kablu,i możesz się zawsze wykrzyczeć ,,,a życie i tak swoje pisze , zaskakuje i poddaje próbom różnym. Najważniejsze to dobrze wybrać i zachować pogodę ducha i spokój umysłu///

Hejka,

 

-- 06 lut 2013, 12:45 --

 

tahela, jak zaczniemy sie oceniac na tym forum to nikt nie bedzie szczerze mówił o sobie każdemu można łatke przyczepić.... mi sie tez dużo rzeczy nie podoba, ale ja też na pewno sie nie podobam wielu osobom, trzeba sie tolerować. Albo opcja ignoruj

 

Mądrze napisane , popieram . Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×