Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Książki hmmm.,.... ostatnio przebrnęłam przez Suzanne Collins i jej trylogię Igrzysk Śmierci, jednym słowem było to zachłanne czytanie, uważajcie jak się wkręcicie to już nie odejdziecie od książki. Kolejną dobrą pozycją jest też książka "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet" też trylogia. Z innego gatunku to polecam horrory Grahama Mastertona tylko nie czytajcie przed snem bo nie zaśniecie :)

 

Co do nowych pozycji ostatnio w ręce wpadła mi wizytówka z Wrocławia a dokładnie z wydawnictwa Helion Android w praktyce może fanów informatyki i programowania to zainteresuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego się bać - interesuję się materiałami wybuchowymi tylko TEORETYCZNIE.!!! :twisted:

 

Już raz miałem odwiedziny policji o 6:00 (miałem wtedy 16 lat) i mi starczy wrażeń, hehe. :lol::lol:

 

Wpadli mi na chatę, że tak powiem...na pełnej ku*wie. :lol::lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciągnęłam się na maxa w thrillery polityczne Forsytha. Niesamowite, wielowątkowe, misternie utkane historie trzymające w napięciu od pierwszej do ostatniej strony, zaskakujące zakończenia, perfekcyjny splot rzeczywistości z fikcją - polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinky Kylie, jest taka głośna książka Porti de Rossi o jej zmaganiach i wyleczeniu ED, "Unbearable Lightness" niestety chyba nie przetłumaczona na polski. Mam ją w oryginale w pdf, jakbyś chciała, niestety przeczytałam tylko początek, bo jakoś nie mialam czasu i ochoty tego czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×