Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca ogarniam temat tego, czy kobiety wolą facetów "świeżych" czy doświadczonych.

Toć przecież ile kobiet tyle gustów. Wy też, Panowie, pewnie tak macie, że część by chciała niewinną dziewicę, a część doświadczoną babkę, od której wiele można by się nauczyć.

 

Mi to w sumie jakoś nigdy specjalnie nie robiło, jaką facet miał przeszłość. Owszem, interesowało mnie, tak z czystej ciekawości czy kogoś miał, ale tak na prawdę zwykle na nic to nie wpływało, ani w łóżku, ani poza łóżkiem.

Mam kilka takich znajomych, co miauczą, że z doświadczonym facetem to jest dopiero coś... A dlaczego? Bo są jak bryły lodu, które mało co rusza, a nawet jak rusza to i tak leżą jak kłody i jasnowidza by trzeba, żeby wiedzieć, co jej się podoba, a co nie. I jak na taką trafi facet, który z x dziewczynami był to łatwiej mu się domyślić.

Za to normalna kobieta powie albo pokaże czego od faceta oczekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca ogarniam temat tego, czy kobiety wolą facetów "świeżych" czy doświadczonych.

Toć przecież ile kobiet tyle gustów. Wy też, Panowie, pewnie tak macie, że część by chciała niewinną dziewicę, a część doświadczoną babkę, od której wiele można by się nauczyć.

No właśnie.... tez nie ogarniam sensowności tych debat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też, Panowie, pewnie tak macie, że część by chciała niewinną dziewicę, a część doświadczoną babkę, od której wiele można by się nauczyć.

Jestem pod tym względem "uniwersalny" - jeden diabeł, choć zależy czy się na to patrzy ogólnie czy ktoś był w jakichś związkach, czy też chodzi tylko o dupaczke :lol:

 

Ogólnie puenta jest prosta - jest to kwestia gustu, a gust jak dupa - każdy ma własną :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to dziwne, że tak wyrozumiali, wrażliwi i potrafiący zobaczyć coś więcej niż powierzchowną urodę kobiety faceci uważają, że wszystkie kobiety są zmaneirowane. Widocznie sami zwracają uwagę tylko na kobiecą urodę i dlatego są przekonani, że podoobnie widzą ich kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kogo konkretnie masz na mysli i po czym wnosisz, ze tak uwaza?

 

-- 22 sty 2013, 21:34 --

 

Swoją drogą to dziwne, że tak wyrozumiali, wrażliwi i potrafiący zobaczyć coś więcej niż powierzchowną urodę kobiety faceci uważają, że wszystkie kobiety są zmaneirowane. Widocznie sami zwracają uwagę tylko na kobiecą urodę i dlatego są przekonani, że podoobnie widzą ich kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też niezbyt zrozumiałem, to żeby byłą jasność... jak jest lepiej być "doświadczonym" czy nie?

doswiadczenie ,ilosc partnerek/partnerow seksualnychwcale nie przeklada sie na bycie dobrym w lozku... mozna byc cienkim jak dupa weza w te klocki majac 100 partnerek.. nie slyszeliscie nigdy o "klodach" i "kiepskich kochankach"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, to że Ty coś wiesz i ja mogę wiedzieć, to nie znaczy że inni wiedzą.:P Oczywiście że nie, każdy kiedyś był prawiczkiem i musiał się uczyć, każdy fachowiec każdej dziedziny kiedyś był niedoświadczony, a potem został mistrzem. na początku NIC nie umiał siłą rzeczy.

 

chodzi o postrzeganie tego faktu, czy ktoś mu się pozwoli nauczyć. rozumiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet,

Każdy ma prawo do własnego zdania i o to właśnie tutaj chodzi , nie ma tu stron lepiej argumentujących. Jest temat to się wypowiadasz i to jest wyłącznie Twój światopogląd, więc nie wiem czego tu nie ogarniacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o postrzeganie tego faktu, czy ktoś mu się pozwoli nauczyć. rozumiesz...

ano.. czasami wystarczy miec jedna partnerke ale byc pojetnym uczniem ewentualnie odkryc w sobie talent i byc swietnym kochankiem. A mozna miec wiele partnerek i zadnej w sumie nie zadowolic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa w sumie malo wazne sprawy, kto ma jakie umiejetnosci lozkowe, bo zawsze mozna dograc z czasem.

 

Zdziwiłbyś się ile poważnych związków (nie mówię, że wszystkie tylko, że sporo) zaczyna się od seksu. A w takim przypadku jest tak - jesteś dobry w łóżku to znajomość przeradza się w coś większego, nie jesteś - no to sorry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa w sumie malo wazne sprawy, kto ma jakie umiejetnosci lozkowe, bo zawsze mozna dograc z czasem.

 

Zdziwiłbyś się ile poważnych związków (nie mówię, że wszystkie tylko, że sporo) zaczyna się od seksu. A w takim przypadku jest tak - jesteś dobry w łóżku to znajomość przeradza się w coś większego, nie jesteś - no to sorry...

U mnie tak właśnie było. Na początku świetnie w łóżku, reszta przyszła później. I od prawie 7 lat jesteśmy razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa w sumie malo wazne sprawy, kto ma jakie umiejetnosci lozkowe, bo zawsze mozna dograc z czasem.

 

Zdziwiłbyś się ile poważnych związków (nie mówię, że wszystkie tylko, że sporo) zaczyna się od seksu. A w takim przypadku jest tak - jesteś dobry w łóżku to znajomość przeradza się w coś większego, nie jesteś - no to sorry...

U mnie tak właśnie było. Na początku świetnie w łóżku, reszta przyszła później. I od prawie 7 lat jesteśmy razem :)

 

No proszę! I domyślam się, że dla wybranka to nie był pierwszy raz skoro było dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dj kocyk no w takich wypadkach to tak, ale wyobraź sobie sytuacje, ze zabujales sie w jakiejs fajnej dziewczynie i co, jakby po pierwszym razie okazalo sie ze jest kloda to zerwal bys? Zreszta nie chce sie tu wdrazac w szczegoly ale jak dla mnie, 99,99% kobiet jest dobra w lozku. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×