Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Siostra mnie łapie za słówka :P ale gdyby nie to , że zająłem się siostrą , to grałbym dziś w Realu jak Ezil , a dziś w Realu to ja kupuje co najwyżej karmę na śniadanie :roll::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne wszystkim zapraszam :P ale za dużo tego nie ma, więc Tomcio Nerwica, dziś nie je :P zmiast tego posiedzi sobie i zastanowi się, czemu nie jest teraz drugim Ezilem skoro tak go to trapi :P

a Saiga, nie rozwala mi krzeseł! :D

omeeena, ja dziś spagetti zrobiłam, więc na pewno zjesz, co tam pierogi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, oooo jasne, zjem Ci cały garnek, chocby nawet był przypalony! :) sz czym to szpagetdi? :)

 

a u mnie, aaa nic nowego, po ponad 2 tygodniach dotarła przesyłka z 4max.pl, odradzam ten sklep!

 

ale w koncu dotarla paczka z prezentem dla fjanse :)

 

To ja przyniosę deser, jakieś pomarańcze i mandarynki, jak u Grechuty :)

 

-- 19 gru 2012, 16:39 --

 

Tomcio Nerwica, ooo i Ciebie łobuzie w koncu widzę! :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, do sąsiada na zupki gerber? no skoro brat woli :D to czemu brat do innego dobrego klubu nie poszedł? :D Tu we wsi gdzie mieszkam jest taki dobry, nazwa się Jawor Jawornik i mają nawet boisko! :D Może i dobrze, że brat wytrzesczu nie ma, jakby brat wyglądał?

 

-- 19 gru 2012, 15:42 --

 

sz czym to szpagetdi? :)

Z makaronem :D

 

o to przynieś co masz :P i gratuluje z powodu fianse :D jego też możesz przyprowadzić, wszyscy mile widziani :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, Cześć :D stęskniłem się :(:P

Snejana, Inne kluby nie był wstanie spełnić moich oczekiwań finansowych :P wiem , że za dużo wymagałem jak piłkarz FC Łochów :lol: ale no co trzeba się cenić 8) no będę karmił sąsiada i przy okazji siebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×