Skocz do zawartości
Nerwica.com

lubimy siebie?


mała83

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to siebie wręcz uwielbiam! Czasem tak sobie stanę przed lustrem, i czuję że aż mnie rozpiera... aż muszę powiedzieć: "Spokojnie, to tylko ja!" :roll:

 

:smile:

 

Nie zawsze tak jest ,ze cały czas mnie rozpiera ,ale lubię siebie.Znam swoją wartość. :mrgreen:

Polecam innym pójście tą drogą ,bo to jedyna zdrowa droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat. Ja przede wszystkim staram się akceptować własną osobę - zarówno w te lepsze jak i gorsze dni. Wcześniej wszystko było dla mnie albo czarne albo białe. Wychodziło z tego, że mogę jedynie kochać bądź nienawidzić. Nieważne czy dotyczyło to mnie czy innych ludzi. Nie było niczego pomiędzy. Z perspektywy czasu widzę, że dużo ciężej przychodzi dostrzeganie swoich zalet przy jednoczesnym uwzględnianiu wad. I do tego cały czas dążę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubimy. :mrgreen: Aż za bardzo, bo chociaż obiektywnie rzecz biorąc nie mam za co, to i tak jestem ogromnym narcyzem :twisted:

 

heh I tak powinno być.

Ps.Na pewno jest za co.Wez kiedyś kartkę papieru i rozpisz swoje wady i zalety(dwie kolumny) ,nie tyle celem załamania się gdyby po stronie słabości byłoby dużo pozycji ;) ,ale żeby móc zobaczyć co trzeba poprawić oraz dostrzec zalety .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kpi_pl, już to przerabiałam z psycholożką, i sentencje też, nie pomogło - płytka się sobie wydałam :mrgreen: wolę moje odczucia na codzień

 

Może to patetycznie zabrzi,ale czy aby na pewno masz rację w tych osądach samej siebie ...?!

 

Rozpisz sobie na kartce cechy swoje,nie w postaci lewa cześć to złe ,a prawa kolumna to złe.Po prostu zapisz maks całą kartkę swoich cech ,wszystkich jakie Ty dostrzegasz. Po zapisaniu kartki przemyśl jeszcze raz wszystko czy niczego nie zapomniałaś i potem do każdej z cech dopisz adnotację albo "do poprawy" "dobra cecha"

 

Napisz potem co Ci wyszło ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×