Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

monk.2000, dopiero się wygrzebałam z łóżka. Chyba zacznę spędzać noce na forum, bo i tak bez sensu się kręcę, a zasypiam nad ranem :?

 

amelia83, kawka leci ;)

 

Na najbliższe dni mam totalny zawrót głowy, ale jak to ogarnę, to moja samoocena pójdzie ostro w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest słońce i do tego mrozik, więc śnieg się pięknie skrzy :D

u mnie tez :105:

ja ogarniam u rodziców jestem i już przedswiateczne porzadki im robie, bo jestem do wtorku, a popołudniu jade do przyjaciółki na klika dni, ona jest w ciąży i ostatnio kiepsko się czuje, jadę się znią zająć i pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim! :smile:

Co u mnie? Wczoraj mi facet powiedział "Kupmy sobie coś na Mikołajki", gdy ja chciałam sobie darować na rzecz świąt. Kupiłam :) On przychodzi i mówi: "Nie kupiłem nic, nie mam pieniędzy" :shock: To wczoraj o tym nie wiedział? Może jakaś męska analiza przypadku? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co mi cokolwiek mówił o tym? To bez sensu. Mam wątpliwości czy mi wystarczy to od razu mówię co i jak, że nie mogę i tyle :) Poza tym umówiliśmy się na drobiazgi, a nie jakieś wielkie prezenty. Taka trochę...małoważna i pominięta się czuję. Całe szczęście, kupiłam sobie zajefajną książkę i mam swój prezent mikołajkowy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×