Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Kazdy moze znalezc tego kogosc z kims zechce isc przez zycie wystarczy tylko chciec .Wierzyc że sie uda kogos takiego spotka bo to polowa sukcesu.
naprawdę w to wierzysz? :)

Tak bo w moim życiu się to sprawdziło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy moze znalezc tego kogosc z kims zechce isc przez zycie wystarczy tylko chciec .Wierzyc że sie uda kogos takiego spotka bo to polowa sukcesu.
naprawdę w to wierzysz? :)

Tak bo w moim życiu się to sprawdziło .

nie wiem czy pozytywne myślenie ma taką siłę przebicia, ale cieszęsięże u Ciebie działa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, tak pozytywne myślenie ma wielką siłę uwierz,ja totalny sceptyk mimo wszystko postanowiłam nad sobą popracować ...oj długo to trwało ale jakieś efekty widać ;) czego Tobie również życze :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, ja tez wychodze z zalozenia ze jak sie bardzo czegos chce to sie to dostaje... zycie tak sie uklada, ze mozesz po to siegnac. U mnie sprawdzilo sie wiele razy. Tyle , ze wiele osob chce a nie siega
widzisz, ja w to wierzę teraz, bardziej niż kiedykolwiek. i wiem że to się sprawdza. u mnie zawsze. i niedawno się sprawdziło, zupełnie przypadkowo.

 

no znaczy prawie zawsze u mnie się sprawdza... prawie wszystko dostaję czego chcę.... z jednym wyjątkiem: powodzenia u dziewczyn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu, za malo sie starasz.. :D

 

 

 

inbvo, to to przestan biadolic tylko zacznij wierzyc i dzialac.. :DSaiga, tak pewnie ma nie byc..

 

Starasz sie to zmienic?? Nie.. Wiec to juz podswiadomie tak sie dzieje bo sam do tego doprowadzasz.. :D

 

Wysil sie troszQ.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×