Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

luk_dig, bałeś się czytając "To"? Ja bęczałam, było smutne, zwłaszcza koncówka :-|

W ogole kurcze chyba z miesiac żadnej książki dla przyjemności nie czytałam :mhm:

 

-- 22 paź 2012, 19:41 --

 

Lilith, 900 stron i Marketing. Podziwiam. Też lubie czytać, ale gdy mam cos narzucone to od razu się zniechęcam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uroniłem łezkę :mhm: chyba tylko przy jednej książce, "Myszy i ludzie".

 

-- 22 paź 2012, 19:47 --

 

Lilith, gdzie te czasy gdy jedynym problemem było jakim kolorem wypełnić kolorowankę :mrgreen:.

 

-- 22 paź 2012, 19:49 --

 

Snejana, "Do zobaczenia na szlaku, kosmiczni kowboje!", tak kończyło się anime cowboy bebop :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obił mi się ten tytuł o uszy, ja często bęczę na książkach i filmach, dlatego wole czytać i ogladać w samotności :D

anime cowboy bebop? mangi i anime średnio ze mną współpacują :D

 

-- 22 paź 2012, 19:51 --

 

aahh kolorowanki... mam ostatnio ochote sobie puzzle poukładać :105::105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja zobojętniałem dzisiaj. Mam dosyć swoich górnolotnych filozofii. Wszystko, przez to że wychodząc na miasto bałem się pobicia, ewentualnie wyśmiania przez lokalnych "okołosklepowych cwaniaczków". No i na co to wszystko?

 

PS Oczywiście zobojętnienie całkowicie kontrolowane, testuję nowe techniki radzenia sobie z objawami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, witaj:)

kiepsko... zostałąm w domu bo rano obudziłam się bez głosu :roll: teraz juz mowie ale chrypię dalej:) a tak poza tym calkiem niezle :)

Robie pierwszy raz lasagne i ciekawa jestem co z tego wyjdzie :hide:

A u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, bardziej gardło. Krtań tylko chyba troche zaatakowana. Ja mam bardzo cienkie struny głosowe (kiedys nawet lekarka ostrzegala mnie ze mogą się przerwac :shock:) teraz jest juz lepiej. Na razie na lekarza nie moge sobie pozwolic bo dopiero niedawno zaczelam prace... a juz dzisiaj mnie nie bylo... wiec jakbym kolejny dzien opuscila, mogłoby byc nieciekawie. Na razie stosuje domowe sposoby :)

 

To fajnie ze nawet ok :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×