PERAZYNA (Peragal,Perazin,Pernazinum)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy perazyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
28
62%

Nie
9
20%

Zaszkodziła
8
18%

Liczba głosów : 45

przez Bagatelka 30 maja 2017, 12:00
To nie jest lek kardiotoksyczny, więc raczej nie zepsuł serca. Może to być zwykły postęp nerwicy, która teraz upatrzyła sobie serce.
U mnie zaczęły się pojawiać objawy sercowe przypominające niewydolność lub chorobę wieńcową i na to mi pomaga metoprolol. Gdy go po miesiącu odstawiłem, to cały czas miałem podwyższony puls, podwyższone skurczowe i rozkurczowe ciśnienie... Serce tak w ogóle okazało się zdrowe w badaniach...

przez AlexCCC 30 maja 2017, 12:04
To jakie leki mozna brać przy takich rzeczach z jakiej grupy leków? bo raczej do neuroleptyków nie wróce ?

przez ernest00 30 maja 2017, 12:06
Na roztrzęsienie i lęki bierze się leki rozluźniające albo benzodiazepiny. Pierwsze słyszę, żeby dodawać neuroleptyki które to wzmagają! Ale z tego co obserwuję to jest teraz bardzo na czasie. Bierzesz SSRI i masz problemy? Dodamy neuroleptyk albo TLPD, albo jeszcze kolejny SSRI żeby było lepiej. Ludzie! Robią z was wraki! A wy się na to godzicie!?
Lekarz wie co robi..... gdzie ja to już słyszałem. Aaaa na pogrzebie znajomego który się leczył u lekarza nefrologa na nerki. Tak go wyleczył! Wyzdrowiał po śmierci. Bo tak wiedział co robi i wyciął mu sprawną nerkę. Która się okazała zdrowa. A znajomy miał zatruty cały układ moczowy i to pogorszyło sprawę. Miał tydzień życia po operacji. A właściwie agonii.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez AlexCCC 30 maja 2017, 12:11
Rozlużniające czyli jakie?

przez Elendil 09 cze 2017, 17:15
Mnie lekarz wykończył

-- 19 lip 2017, 08:06 --

Mam przepisany Perazin 25 mg z Escitalopramem 10 mg . Czy to nie koliduje ? I czy perazin jest toksyczny?

przez picziklaki 23 sie 2017, 14:07
Jaką dawkę brać na sen ? czy można to łączyć z chlorprotiksenem ? bo mam i tabletki po 25 mg i po 100 mg

przez AlexCCC 23 sie 2017, 17:18
Sama pernazyna na sen by wystarczyła gdzieś 50mg-100mg po co jeszcze chlorprokiksen jesli bierzesz go na noc a jeśli w dzień to funkcjonowanie na chlorze w dzień jest ciężkie ja wziąłem kiedyś na noc 50mg chlora i po 20 -30 minutach czułem,że zaraz usnę i od razu do łóżka poszedłem działa silnie uspokajająco ale chyba tylko ciało bo psychika mam wrażenie nadal odczuwa lęk itp.jest raczej bardziej dobry tak jak na nim jest napisane w ulotce do stosowawnia przed jakimiś zabiegami ,operacjami itd. ale pewnie to już rzadkość.Ma działanie sedatywne.Dwa neuroleptyki to już ostra jazda najlepiej brać jeden ;)

przez picziklaki 23 sie 2017, 21:07
możliwe ,żeby ten lek powodował zwiększone lęki w zakresie fobii społecznej ? bo zażyłem dawkę 25 mg i miałem wizytę przedadopcyjną ( chodzi o zwierzaki ) i to była jakaś masakra nie mam tak normalnie

przez AlexCCC 23 sie 2017, 21:33
Jest na lęki na pewno o podłożu zaburzeń psychotycznych.Nie wiem jak działa na lęki typu nerwica itd.Dobra psychiatra powiedziała mi kiedyś że jest dobra dla nerwicowców,na początku leczenia mogą dziać się różne rzeczy i ogólnie te neurole to trochę shit

przez picziklaki 23 sie 2017, 21:55
może rzeczywiście dlatego,że to początek leczenia , :? też słyszałem,że perazyna jest dobra dla nerwicowców i na natrętne myśli,a także na sen.
Dzisiaj się okaże czy mnie uśpi :smile:

-- 01 wrz 2017, 11:49 --

Odstawiłem perazyne ze względu tego,że powodowała u mnie zaburzenia pracy serca,arytmie,zaburzenia oddychania i drgawki , pomimo wstania byłem nadal zmęczony senny i otępiały czyli nie do życia i pogorszyła u mnie objawy chorobowe nerwicy natręctw i fobii społecznej ,

Sortuj wg