Osobowość chwiejna emocjonalnie (typ BORDERLINE) cz.II

Osobowość schizoidalna, psychopatia, osobowość chwiejna emocjonalnie, borderline, osobowość anankastyczna, osobowość zależna, inne

przez chojrakowa 21 kwi 2017, 16:10
Powtarzalność tych chvjowych stanów jest wręcz zaskakująca a mimo wszystko i tak raz po razie budzę się z ręką w nocniku. Po bark.
Chociaż może częstotliwość spada... Nie wiem, znów mi po głowie chodzi jakieś gowno, moje i tak kosztowne plany się rozsypały i szlag mnie trafia.

I gdzie ja jestem ja się pytam, a przynajmniej moja lepsza strona? Bo była niedawno twardo stąpając po ziemi a teraz tylko ogień i pożoga...
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

przez Naemo 21 kwi 2017, 16:33
Chojrakowa, ja też. Żeby coś się działo, jakies bodźce.

Ernest, ja nie mam o co prosić dają co dają a ja sie nie znam :P I zmniejszyć, tzn dzisiaj np nie dostałam już po południu! Jupiii
f60.3
bezlekowo

przez ernest00 21 kwi 2017, 17:29
To uważaj, czasem można trafić na podstępna hienę (lekarza) który Cię struję. A potem będzie leczył swoje leczenie. Znałem takiego chlopaka który trafił na oddział bo miał objawy abstynencyjne po odstawieniu alkoholu. Był trochę pobudzony. Po kilku dniach zachowywał się jak robot. Chodził jak kaczka i mówił jakby ktoś mu mózg przeprał. Też nie wiedział co mu dają i czemu tak się czuje. Po następnych kilku dniach dostał info że chyba go trochę uszkodzili dając haloperidol 5mg w tabletkach. Jak wychodziłem ze szpitala on nadal był "trzepnięty" i dostał dyskinez okrutnych. Narzekał że lekarz teraz leczy go z leczenia które zastosował i pomieszał ostro w OUN, dając takie gówniane leki po zatruciu alkoholowym. W końcu zaczął się orientować co do czego ale było za późno. Jeszcze bardziej go uszkodzili dając akineton 3x dziennie. Szkoda mi go było, bo alkohol nie zrobił mu takiej krzywdy jak lekarz który go po prostu wpędził w niepełnosprawność.
"Kupić wielką sztabę złota, wykuć w niej kibel, zesrać się i spuścić wodę łzami zazdrośników"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Naemo 21 kwi 2017, 17:40
Ja na szczęście mam bardzo fajną panią doktor, tą samą co jak byłam w grudniu.
f60.3
bezlekowo

przez mhrps 21 kwi 2017, 17:47
ernest00, Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Trudno powiedzieć co od czego. Wg tego co piszesz, należałoby w ogóle wycofać neuroleptyki z obiegu.
Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.

przez chojrakowa 21 kwi 2017, 17:57
Dyskinezy ciekawa sprawa póki nie masz ich sam. Lekarz też człowiek, co pacjent to przypadek i właśnie z tego powodu mieszanie w chemii mózgu czasem dla niektórych kończy się tak a nie inaczej.
Ja też dostawałam halopopierdol i zeldox i na pewno mi to nie pomogło. Ryzyk fizyk i dlatego najlepiej prywatnie i mieć swój mózg sprawny i czujny amen.

Evil boy for life

przez Kontrast 21 kwi 2017, 18:02
Przy schizo przepisywali kiedyś dobre koksy. Ludzie brali latami 2 x dawki aby tylko nie latali innym po domu a tamci myśleli, że jemu tak zostało, tak musi być.
Nie znam roli którą gram, wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

przez ernest00 21 kwi 2017, 19:26
Niestety nie znam dalszej historii tego kolegi. Wyszedłem z oddziału a następnym razem jak trafiłem lekarza już nie było. Był ordynatorem. Niestety był łasy na leki. Miał problemy z prokuraturą o fiksowanie lekarstw. Został też dotkliwie pobity przez kilku pacjentów z którymi nie chciał współpracować na programie metadonowym. Podobno była zmowa przeciwko niemu. No i stracił stołek. Tak musiało być.
Na szczęście wyjechał z miasta i ślad po nim zaginął. Ale historie pozostały. Nazwisko znienawidzone przez większość pacjentów. Byli też zwolennicy. Ale ich było mało. Ja go odszukałem i też się zemściłem. Czasem kara przychodzi po latach. Ktoś już nie pamięta, a ktoś inny dalej to w sobie trzyma dopóki nie dokończy spraw. Oko za oko, ząb za ząb. Dzięki temu już nigdy nie poprowadzi swojego prywatnego gabinetu. Chwała Bogu.

przez chojrakowa 21 kwi 2017, 20:11
Ernest, brzmi dobrze, zaintrygowałeś mnie wręcz
Jak się kiedyś dorobię dzieci (zapewne przypadkiem) to tego ich naucze: oko za oko. W tym świecie to ważne mysle.

Evil boy for life

przez _Victoria_ 21 kwi 2017, 22:42
chojrakowa napisał(a):Jak się kiedyś dorobię dzieci (zapewne przypadkiem)

Dlaczego przypadkiem? Jak wygląda Twoje życie seksualne?

to tego ich naucze: oko za oko. W tym świecie to ważne mysle.

Jak to było? "Nie rób drugiemu, co Tobie niemiłe". A co jeśli ten drugi robi to Tobie? Jeżeli ktoś robi Ci coś, co jemu niemiłe.

Zawiłe korytarze moralności. Więc oko za oko nie pasuje. Może lepiej oko za ząb? Albo oko za ucho.
Diagnoza: F60.2
GG: 62378439

przez chojrakowa 22 kwi 2017, 00:13
Victoria, oko za oko i kropka. Bronić się, kiedy ktoś cię krzywdzi.
Rany, nie będę pisać o moim zyciu seksualnym na forum no way kogo to obchodzi i dlaczego :mrgreen:

Evil boy for life

przez akwen 22 kwi 2017, 01:51
Jak się kiedyś dorobię dzieci (zapewne przypadkiem) to tego ich naucze: oko za oko. W tym świecie to ważne mysle.

W życiu nie ma przypadków. Człowiek tylko sobie wmawia, że to co go spotyka jest przypadkiem.

Oko za oko, ząb za ząb to marny patent. Nie zamierzam się rozmnażać, wystarczy jednej takiej pokraki jak ja na tym świecie, ale odpowiadanie złem za zło przyciąga to zło do własnego życia. Na krótki dystans rewanż czy zemsta może przynieść satysfakcję, ale wszystko potem trzeba spłacić z nawiązka. Wszechświat to zbiór naczyń połączonych, wszelka żywa inteligencja jest jednością. Czasem życie daje wycisk, żeby spłacić zaległe rachunki lub dać coś do zrozumienia. Wszelkie zło uczynione drugiej żywej istocie wróci zwielokrotnione. Życie przygotuje rewanż, sprowadzi na ludzką drogę takich ludzi i takie okoliczności, którym człowiek już nie będzie miał sił sprostać. Jeśli ktoś lubi walczyć, proszę bardzo, ale w końcu pozostanie się bezzębnym. Lepiej pozostawić zemstę życiu i pozwolić żeby to sprawca zła brał po dupie, niż samemu prosić się o baty.
''Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było, jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było.'' - Przygody dobrego wojaka Szwejka J. Hasek

przez chojrakowa 22 kwi 2017, 06:44
Lepiej byc bezzębnym niż na klęczkach nadstawiać drugi policzek. No ale operujemy wciąż skrajnościami, których w zyciu zgoła niewiele to po pierwsze , a po drugie - z opinią jak z dupą, każdy ma własną.
Ostatnio edytowano 22 kwi 2017, 06:47 przez chojrakowa, łącznie edytowano 1 raz

przez ernest00 22 kwi 2017, 06:47
No dokładnie. Tylko ja wyznaję sprawiedliwość i dla mnie ta zasada jest w sam raz ;) No i lekarz dorobił się tego na co długo pracował. Może nie jest bezzębny ale pozbawiony tego z czego trzepał kasę. To dla niego bardzo dobra kara. I tak mu życie na stare lata dało po dupie. Będzie głodowa emeryturka mam nadzieje. Prosił się o "baty" i zostały zesłane.
Ja tylko dołączyłem do grona ludzi którzy wbijali w niego "gwoździe". Każdy kolejny był dla niego krokiem w stronę trumny, niech dziad się teraz zastanawia co w życiu zrobił nie tak, że go tyle osób znienawidziło. Przyciągał zło a do tego jeszcze dolewał oliwy do ognia. To tak jakby samemu sobie wydał wyrok. Nie ma co tutaj mieć pretensji do mnie. Ja jestem tylko jednym z wielu klocków w tej układance. Pozdrawiam :)

Sortuj wg