NIENAWIDZĘ SWOJEJ PRACY.

Inne zaburzenia.

NIENAWIDZĘ SWOJEJ PRACY.

przez sailorka 13 gru 2017, 00:47
Mug, szukaj nowej pracy, i to na szybkości
sailorka

NIENAWIDZĘ SWOJEJ PRACY.

przez Psychciu 22 gru 2017, 20:56
Ja też nienawidzę swojej pracy. W marcu zmieniłem dział z bardziej fizycznego na bardziej umysłowy w urzędzie a konkretniej w Starostwie Powiatowym w zarządzaniu nieruchomościami i /cenzura/ wpadłem z deszczu pod rynnę. No ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.

Robota wygląda tak że na przykład pisze się decyzje w której trzeba wyliczyć 300 osobom co do grosza odszkodowanie z jakichś tam udziałów i problemem dnia w tej pracy jest np. to że w takim piśmie akapit i margines jest nie w tym miejscu co powinien. Pomijam już że jak się tą robotę robi to po prostu można zasnąć. I te przypierdalanki o tego typu pierdoły w pracy. Siedzenie na dupie cały boży dzień. Masakra. Zresztą na szczęście i tak jestem od zadań zewnętrznych - tu pojechać coś dostarczyć, tu pójść i obfotografować jakieś miejsca, ale wyczerpałem już ilość zadym z naczelniczką, zresztą dla tej rozpromienionej i wymuskanej laski z pomalowanymi paznokciami, zawsze pięknie elegancko ubranej z zasłoną i kilometrowym ogonem z perfum jak idzie korytarzem i hasłem w komputerze w rodzaju "kotek123" to po prostu jestem zbyt ciężkim typem człowieka. Miałem z nią kilka niemiłych wymian zdań i żeby sobie ulżyć po prostu przeniosła mnie dalej do wydziału przyjmowania ludzi zachowując też dotychczasowy zakres obowiązków. Zajebiście że w praktyce to wyjdę sobie średnio 2 razy na tydzień i mam średnio 2 osoby dziennie do przyjęcia. Tak to właściwie bezrobocie. Jak w jakimś pierdlu. Reasumując - to przejście (na mój wniosek zresztą) było największym błędem zawodowym ostatnich kilku lat.

Myślę o pracy fizycznej. O jakiejś specjalizacji też. Pracuje tutaj ktoś w taki sposób żeby mi coś wstępnie doradzić? Na przykład jako ekipa remontowa wnętrz mieszkań? Próbowałem u doradców zawodowych się dowiadywać ale oni się specjalizują głównie w pracy umysłowej, radząc mi udanie się do doradców zawodowych z urzędu pracy. Ale może tutaj ktoś coś poradzi?

Na_lesnik wspominałeś coś o pracy fizycznej?
Dyssocjalny

Sortuj wg