Natura mężczyzn

Socjologia-patologie,polityka,społeczeństwo,więzi,ludzie,czyli wszystko,co pozwala funkcjonować w dzisiejszych czasach.

Natura mężczyzn

przez Holik 22 sty 2018, 18:28
Anemonka ja Ci odpowiem.

Co powstrzymuje, odmowa kobiety, zwykła słowna, powoduje już takie coś u mnie, że czuje niższe poczucie wartości, wstyd i przechodzi ochota na seks z nią czy jakiekolwiek jej uwodzenie. Płacz jej, krzyk, ból itp. spowodowałyby prędzej, że miałbym ochotę jej pomóc jakoś, a gdybym ja był tego przyczyną to jakoś wynagrodzić, a co dopiero mówić o gwałcie. Ot empatia, ludzkie odruchy, które są ponadpłciowe, to nas powstrzymuje.
Pisząc "nas", mam na myśli zwykłych facetów, innych powstrzymują jakieś zasady itd.

Są sadyści seksualni, zboczeńcy, okrutnicy (często tchórzliwi i sami płaczący bardzo łatwo jak im się krzywda dzieje), ale nie róbmy z nich tutaj grupy reprezentatywnej dla ogółu mężczyzn.
Holik

Natura mężczyzn

przez mark123 22 sty 2018, 18:38
Gwałt nie leży w naturze mężczyzn, ale można powiedzieć, że w naturze mężczyzny leżą predyspozycje do tego, że uzna, że lepiej "celować" w popędy niż w rozum i będzie przypisywał zbyt wysoką ważność uprawianiu seksu.
Leń to nie jest osoba, której wystarczy mówić teksty typu "weź się do roboty" i się weźmie. Lenistwo jest efektem problemów ze sobą niekiedy bardzo poważnych.

Natura mężczyzn

przez wkuuporr 22 sty 2018, 19:10
Zwierzęca natura mężczyzn jest okropna. Należy ją spacyfikować i konsekwentnie korygować.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natura mężczyzn

przez wTymTygodniu 22 sty 2018, 19:13
Mam nadzieję, że żaden normalny facet nie myśli o tym.

G... nie jest żadnym naturalnym zjawiskiem wbrew temu co wmawiają w popkulturze, że kiedyś to było powszechne, że "maczugą w łeb i zaciągnąć do jaskini za włosy". Dobór płciowy to bardzo ważny mechanizm dla gatunku. Na g... zaś skazane są tylko, no nie oszukujmy się, męskie odpady, które nie są w stanie zainteresować sobą żadnej kobiety, na dodatek mający ze sobą poważne zaburzenia - do przeżycia w tamtych czasach była potrzebna normalna rodzina która zapewni przetrwanie potomstwu, a nie zboczeniec, który skrzywdzi i zostawi niejednokrotnie poranioną ofiarę.

Normalni mężczyźni nigdy nie musieli tego robić, bo mieli mnóstwo chętnych partnerek - i byli w stanie im zapewnić byt, w ten sposób faceci zapewniali sobie przetrwanie swoich genów.

A przemoc seksualna była, jest i będzie patologią, więc zwyrodnialcy niech nawet nie próbują tłumaczyć swoich spaczonych popędów jakimiś "prawami", choćby i to były prawa natury.

Natura mężczyzn

przez nieboszczyk 22 sty 2018, 19:34
wTymTygodniu napisał(a): Na g... zaś skazane są tylko, no nie oszukujmy się, męskie odpady, które nie są w stanie zainteresować sobą żadnej kobiety, na dodatek mający ze sobą poważne zaburzenia - do przeżycia w tamtych czasach była potrzebna normalna rodzina która zapewni przetrwanie potomstwu, a nie zboczeniec, który skrzywdzi i zostawi niejednokrotnie poranioną ofiarę.

Normalni mężczyźni nigdy nie musieli tego robić, bo mieli mnóstwo chętnych partnerek - i byli w stanie im zapewnić byt, w ten sposób faceci zapewniali sobie przetrwanie swoich genów.

jeżli są na tym świecie męskie odpady mające problemy z psychiką to również ich libido powinno być wprost proporcjonalne do ich ilorazu inteligencji,popularności i przebojowości tudzież odpadowe.niestety często bywa że im głupszy/ciężej upośledzony facet tym bardziej rozbuchane libido i podwójnie przejebane.raz taki da się ponieść swoim chorych żądzom i społeczeństwo odda go na narządy,zlinczuje.wysoki testosteron takiego odpadu męskiego stanowi dla nich wyrok śmierci cywilnej towarzyskiej i biologicznej.tudzież jeden któremu nigdy nie dają jeść i na dodatek szprycują regularnie insuliną "apetytową" nerwy mu puszczą i wytnie sobie żołądek by nie czuć głodu,inny zrobi świniobicie w spożywczaku za co pójdzie pierdzieć zza krat.najlepiej żeby takie męskie odpady żyły jak pająk krzyżak czy myszołów.
Ostatnio edytowano 22 sty 2018, 19:40 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Natura mężczyzn

przez nieboszczyk 22 sty 2018, 19:38
wkuuporr napisał(a):Zwierzęca natura mężczyzn jest okropna. Należy ją spacyfikować i konsekwentnie korygować.

zwierzęca natura?które widoki bardziej ci sie podobają?widoki nagich nastolatek ze swoimi paluszkami w swoich kopytach wielbłąda czy widoki ziemi z wysokości kilkuset metrów?

Natura mężczyzn

przez wkuuporr 22 sty 2018, 20:45
nieboszczyk, to zależy od danej chwili. W tym momencie wybrałbym widok nastolatek. Jednak jeżeli ktoś nie potrafi zapanować nad swoją zwierzęcą/męską/agresywną/prymitywną naturą, to jego natura powinna zostać spacyfikowana, np. neuroleptykami oraz korygowana.

Natura mężczyzn

przez Lunaa 22 sty 2018, 20:51
Denerwuje już mnie w mężczyznach dość często spotykany szowinizm i podteksty seksualne. Sama napaść słowna budzi moje obrzydzenie ale gdyby któryś śmiał tknąć mnie swoim łapami...byłabym bezlitosna :evil:

Natura mężczyzn

przez nieboszczyk 22 sty 2018, 21:01
wkuuporr napisał(a):nieboszczyk, to zależy od danej chwili. W tym momencie wybrałbym widok nastolatek.

tego właśnie nie rozumiem u ciebie i tobie podobnych "psychicznie zdrowych".każda dupa,każde cycuchy.każde kopyto wielbłąda wygląda tak samo i pachnie tak jak wygląda bo są z tymi samymi szczepami bakteryjnymi.natomiast widok ziemi z 500m i latających ptaszków pod twoimi butami czegoś uczy i skłania do refleksji.

Natura mężczyzn

przez wiejskifilozof 22 sty 2018, 21:12
Facet facetowi nie równy.
Zwycięzca konkursu Srebrne Usta 2017

Natura mężczyzn

przez wTymTygodniu 22 sty 2018, 22:56
Nieboszczyk, ale po co mieszać normalne i w pełni naturalne myśli o treściach seksualnych ze skłonnościami do przemocy seksualnej. Nie ma nic złego w nawet i częstym myśleniu o seksie (różni ludzie mają różne natężenie libida) jeśli nie ma tu jakichś fantazji o przemocy seksualnej- no chyba że kontrolowanej i zaaprobowanej przez obie strony, jeśli tak lubią, to też zupełnie co innego i nie chcę tego krytykować.

Natura mężczyzn

przez nieboszczyk 22 sty 2018, 23:05
wTymTygodniu napisał(a):Nieboszczyk, ale po co mieszać normalne i w pełni naturalne myśli o treściach seksualnych ze skłonnościami do przemocy seksualnej. Nie ma nic złego w nawet i częstym myśleniu o seksie (różni ludzie mają różne natężenie libida) jeśli nie ma tu jakichś fantazji o przemocy seksualnej- no chyba że kontrolowanej i zaaprobowanej przez obie strony, jeśli tak lubią, to też zupełnie co innego i nie chcę tego krytykować.

otóż piękni,przystojni,popularni piloci myśliwców i marynarze mający dziewczynę na każdym lotnisku i w każdym porcie morskim a niech sobie mają i po 6000ng/ml testosteronu w surowicy który im posłuży wyłącznie do poprawy jakości życia seksualnego,przedłuży czas erekcji,zwiększy i ulepszy doznania.a męskie odpady?do czego im rozbuchane libido i wysoki testosteron?żeby mieli zakrzepy w penisach i niebieskie obrzękłe obolałe jądra?robili ze swojej spermy kapiszony?byli dumni ze swoich wytrysków,zarostu na twarzy i wyglądu szympansa?mają się cieszyć że są "dorosłymi mężczyznami"?oni są tylko cieleśnie dojrzali.to tak jak noworodka szprycować testosteronem-broda urośnie w wieku 15 roku.jaki to ma sens?nikt zdrowy nie odstrzeliwuje sobie nogi żeby stać się samotnym i żeby kobiety uwiedzione dały mu spokój tylko mówi im "spadaj".i to wystarczy.natomiast"męskie odpady z problemami psychicznymi"- chorzy przynajmniej są "czyści"-nigdy nikogo nie uwiodą.nie biorą lasek na lep.nie wkradają sie w niczyje łaski,nie słodzą,nie uśmiechają sie fałszywie.w tym są lepsi od tych "ciach"-pilotów odrzutowców,marynarzy,muzyków.chorzy nie kłamią jacy to oni silni,bogaci,wpływowi,władczy etc.

Natura mężczyzn

przez nvm 23 sty 2018, 03:28
anemon napisał(a):Czy gwałt leży w naturze mężczyzn?
Nie wiem. ID człowieka chce od razu, jak najszybciej zaspokoić swoje zachcianki, nie bacząc na nic. Do tego może dojść kwestia zakazanego owocu i chęci eksperymentowania. W tym sensie gwałt może leżeć w naturze mężczyzn.

Czy każdy mężczyzna porzuci partnerkę dla kobiety atrakcyjniejszej, jeśli tylko będzie dla niego dostępna?
Nie. Atrakcyjność to tylko jeden z czynników. Inne ważne czynniki to:

:arrow: Już istniejąca więź uczuciowa
:arrow: Potencjał - czyli na przykład jaki rodzaj relacji z daną osobą jest możliwy (czy tylko powierzchowny? czy może jest możliwe jakieś głębsze porozumienie?)

Do tego mogą dochodzić takie kwestie jak lojalność czy niechęć do skrzywdzenia drugiej osoby.
To, jakie czynniki mają jak duże znaczenie, zależy oczywiście od konkretnego faceta.

Dlaczego mężczyźni zdradzają?
Dlaczego niektórzy mężczyźni zdradzają? Nie wiem.

:arrow: Może chcą przygody?
:arrow: Może brakuje im czegoś w związku?
:arrow: Może łatwo ulegają swojemu ID w tej kwestii?

anemon napisał(a): innymi słowy: czy gwałt byłby powszechną formą rozładowywania napięcia seksualnego przez mężczyzn, gdyby nie normy społeczne i strach przed ewentualnymi konsekwencjami prawnymi?
To zależy co rozumiesz przez "normy społeczne" :) Jeśli usunięcie norm społecznych oznaczałoby cofnięcie się do czasów jaskiniowych, to pozostaje sobie odpowiedzieć na pytanie: jak to wyglądało w czasach jaskiniowych? Mam w głowie taki obrazek, że facet ciągnął kobietę za włosy do jaskini, lol :lol: Ale jak powszechne to było zjawisko, to nie wiem. Zresztą - nawet w czasach jaskiniowych były jakieś normy społeczne...nawet małpy mają jakieś normy społeczne, inne zwierzęta zresztą też...
nvm

Natura mężczyzn

przez nvm 23 sty 2018, 03:42
anemon napisał(a):Może powinnam zapytać: "zgwałciłeś już kobietę? Jeśli nie - dlaczego, co cię powstrzymało?"
Nie. Choć zdarzało mi się wyobrażać, że gwałcę (takie ogólne wyobrażenie, bez szczegółów), ale to wynikało z niechęci i wrogości. Podobnie jak zdarzało mi się wyobrażać sobie, że kogoś sztyletuję i morduję. Generalnie chodziło o rozładowanie agresji, związanej z poczuciem słabości i bezsilności. Pewnie niektórych popycha to do gwałtów i morderstw w realu.

Co mnie powstrzymuje przed gwałtem? To samo co mnie powstrzymuje przed chodzeniem i mordowaniem ludzi - nie chcę krzywdzić innych. Uważam, że jest to mało fajny sposób na rozładowywanie swoich mrocznych energii (lepiej już w wyobraźni - a i tutaj z głową żeby to nie było nakręcanie się na realny czyn).

Ale ta mroczna cząstka, która pragnie gwałcić i mordować, jest u mnie raczej niewielka. Zauważyłem także, że jest to ta sama cząstka, która chce się obżerać, itd. Generalnie staram się tej cząstce nie ulegać, żeby jej nie wzmacniać - bo potem będę musiał z nią żyć. Nie chcę karmić trolla :mrgreen:

Nigdy mnie nawet przez chwilę nie kusiło, żeby rzeczywiście dokonać gwałtu, toteż nie miałem przed czym się powstrzymywać :) To w ogóle dla mnie jakiś zupełnie inny świat, ja żyję bardziej w świecie Disneya xD

anemon napisał(a): Dlaczego mężczyźni, których mijam na ulicy, nie próbują wciągnąć mnie w krzaki lub bramę i zgwałcić? Przecież seksi ze mnie dupa. Co ich powstrzymuje?
Zgadywałbym (ale nie wiem), że większości z nich nawet do głowy taki pomysł nie przychodzi :) Pozostałych pewnie powstrzymują normy społeczne, obawa przed konsekwencjami oraz empatia/sympatia.
nvm

Sortuj wg