Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez krzosl 16 kwi 2017, 09:10
Ale to nie wina leków ze tak postępują strzelając do kogoś to jest problem natury psychicznej związany z jakimś zaburzeniem osobowości może to być np osobowość narcystyczna czyli pochodna psychopatii

Natręctwa myśli...

przez zzYxx 10 cze 2017, 16:21
mozbae napisał(a):Przeczytałam kiedyś artykuły w internecie, że większość strzelanin w szkołach w Stanach mają związek z braniem leków przeciwdepresyjnych, na przykład chłopak, który strzelał w Columbine High School w latach 80 brał Zoloft, a później Luvox (czyli identycznie jak ja). Teraz znów biorę sertralinę, ale boję się, że stracę nad sobą kontrolę i też dopuszczę się do takiego czynu. Dodam, że moje natręctwa myślowe są głównie dotyczące przemocy, także na tle seksualnym. Na następnej wizycie chyba poproszę psychiatrę o zmianę leku, bo tego się boję bardzo.

Jest odwrotnie. Takie osoby zgłaszały się wcześniej do lekarza z konkretnego powodu i dopiero dostały te leki. One nie były przyczyną.
The Walking Dead.

Natręctwa myśli...

przez pannxyz 03 lip 2017, 12:19
Qrwa dlaczego Ci tępi ludzie nie rozumieją tego że ja jestem tylko człowiekiem i też potrzebuję czasami odpocząć wyspać się. Qrwa dlaczego nie można mieć legalnie broni bym zrobił w końcu przesiew od debili.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez tedila 04 lip 2017, 12:05
Ale spokojnie. To, że tacy ludzie egzystują to nie znaczy, że wszystkich musisz pozabijać... Kiedyś możesz trafić na takiego jak ty, który CIEBIE zabije :P Keep calm.
Frashe - na piękny, jędrny biust - http://pl.frashe.com/

Natręctwa myśli...

przez Bazyl23 05 lip 2017, 09:45
To prawda, różni są ludzie, ale nie powinno się ich oceniać.
http://beako.pl/ pozycjonowanie trójmiasto

Natręctwa myśli...

przez wawi 05 lip 2017, 21:41
Różne natręctwa są okropne. Jednak można sobie z nimi poradzić bez środków medycznych.

Natręctwa myśli...

przez Psychciu 06 lip 2017, 23:49
pannxyz napisał(a):Qrwa dlaczego Ci tępi ludzie nie rozumieją tego że ja jestem tylko człowiekiem i też potrzebuję czasami odpocząć wyspać się. Qrwa dlaczego nie można mieć legalnie broni bym zrobił w końcu przesiew od debili.

Kibicuję, wreszcie byłby dobry powód żeby telewizor włączyć
Dyssocjalny

Natręctwa myśli...

przez Priscilla_126 07 lip 2017, 22:56
Ja mam natrectwa myslowe, czesto w najmniej oczekiwanym momencie mam takie cos, ze przychodzi mi do glowy jakas zla mysl przykra o czyms lub o kims, czego wcale nie mysle, np. jak dzisiaj przegladalam strone z kroliczkami, to mi przyszlo do glowy slowo fuj, co mnie bardzo zabolalo, bo wszystkie zwierzaczki kocham bardzo mocno. Tak samo, jak pisalam do kolegi, ktory jest dobrym czlowiekiem i ktory duzo przeszedl, przyszla mi mysl ble, co rowniez mnie tak samo zabolalo, bo nie zasluzyl na takie slowa.
Albo znajdziesz drogę, albo ją zbudujesz

Naucz się doceniać to, co masz, zanim czas sprawi, że docenisz to, co miałeś

Natręctwa myśli...

przez Michellea 31 lip 2017, 16:30

Natręctwa myśli...

przez encia 07 wrz 2017, 23:48
Ech, mam natręctwa pedofilne, które bardzo się nasilają, bo czuję presję bo zaczynam pracę z dziećmi (jako nauczyciel). Czuję się z tym okropnie i obrzydliwie, jestem na terapii od kilku miesięcy z kilku powodów, między innymi z tego. Nie skrzywdziłabym żadnego dziecka, to wiem, to dla mnie najobrzydliwsza rzecz jaką można zrobić, ale mam obsesyjne myśli o tym, że np. *kręcą mnie dzieci i jakoś to po mnie widać, robię jakiś dziwne ruchy, mam dziwny wyraz twarzy i one będą to widzieć i tym je skrzywdzę* i wydaje mi się, że tak jest, że ja tak naprawdę robię, oczywiście wtedy, gdy o tym obsesyjnie myślę. Byłam molestowana i obsesyjnie myślę o tym czy to prawda, że takie osoby mają większe szanse stania się oprawcami, co tak właśnie przeczytałam, choć wiadomo że internetowi nie trzeba koniecznie wierzyć.. Czuję się STRASZNIE winna, że podjęłam tą pracę, ale poczułam się tak dopiero przed jej rozpoczęciem. Nie mam już siły :( :( :(

Natręctwa myśli...

przez thango 09 wrz 2017, 19:28
Witam. Mam HOCD. Pytanie mam do ekspertów. Przez 2 lata chodzilem z tym i schizowalem sie. Raz lepiej raz gorzej. Ogolnie poukladane mam w bani, mysli mam ogarniete i swoje reakcje. Ale uklad nerowoy ogolnie robi jeszcze mi psikusy i wkurzam sie juz o to. Ogolnie chodzi mi jaki jest czas do powortu do siebie. Aby uklad nerwowy sie uspokojił.

Natręctwa myśli...

przez Michellea 11 wrz 2017, 23:23
encia, to są natręctwa. Bierzesz jakieś leki? Terapia? Jeśli nie, a nie radzisz sobie i wybrałaś pracę, która z pewnością będzie trudna przy takich natręctwach, to myślę, że warto to rozważyć.

thango, jakie psikusy? Co masz na myśli?

Natręctwa myśli...

przez Klaudia Kate 14 wrz 2017, 12:54
Ja mam myśli natrętne, że nie będę mogła nigdy zasnąć i że nerwica zniszczy moje życie, że leki nie zadziałają, siedzę i rozmyślam :roll:
20 mg Citalopram
30 mg Duloksetyna
50 mg Trittico
4 000j d3
Acerola
I Miss Forum

Natręctwa myśli...

przez aasior03 26 wrz 2017, 11:49
Witajcie i proszę pomóżcie mi. Dostałam 5 dni temu tak silnego lęku ze nie wiem czy kocham czy nie kocham narzeczonego. Bylam u psychologa ale ja cały czas mam myśli ktorych nie chcę. Teraz znowu mam że nie chce z nim być że pewnie go nie kochalam ze teraz wszystko peklo i nie chce Go ze nie będę z nim szczesliwa a z drugiej strony bardzo bym chciała żeby byl przy mnie a boje się ze nie chce. JUz nie daje rady z tymi myslami. Tak bardzo sie cieszylam jeszcze tydzien temu ze bedziemy razem zawsze szczesliwi i nagle takie cos.

Sortuj wg