Nasze Sny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nasze Sny

Avatar użytkownika
przez mark123 22 wrz 2017, 10:28
C&S napisał(a):mark123, widocznie pragniesz zaszczytów i znacznych finansów - dużo myślisz o tym?

w ogóle o tym nie myślę
Leń to nie jest osoba, której wystarczy mówić teksty typu "weź się do roboty" i się weźmie. Lenistwo jest efektem problemów ze sobą niekiedy bardzo poważnych.

DDUR
Avatar użytkownika
Offline
Posty
10889
Dołączył(a)
11 lis 2012, 16:33
Lokalizacja
kraina snów

Nasze Sny

przez Asembler 27 wrz 2017, 11:18
Pamiętam trzy dzisiejsze sny. Widziałem porwanie i tortury jakiegoś człowieka. Tortury były bardzo wymyślne i sadystyczne. Miały upodobnić ofiarę do świni. Jakieś kostki włożono w usta i podczas dalszej deformacji ciała kostki niszczyły zęby i zmieniały szczękę. Wargi obwiązano sznurem i ciągnięto tworząc niby świński nos. Potem to samo zrobiono z twarzoczaszką formując świński ryj. Reszty nie będę opisywał, ale sen pamiętam bardzo szczegółowo i wszystko widziałem z wręcz anatomicznego przybliżenia.

Drugi sen. Program w stylu sprawa dla reportera. Opowiada o niepełnosprawnej rodzinie. Wszyscy są wysocy, chudzi, mają bladą skórę, wręcz prześwitującą, anemie, blade oczy, nieprzytomny wzrok, zaniedbani, otępiali. Zza kulisów wyszła ich najmłodsza córka. Bardzo chora. Jeszcze bardziej blada i anemiczna. Oczy same białka przekrwione i jakieś plamki. Zachowywała się jakby nic albo prawie nic nie widziała.Chodziła jak naćpana slalomem powoli szurając nogami. Machała rękami przed sobą i w końcu doszła i przytuliła się do rodziny.

Trzeci sen. Miałem psa. Czarnego, rozmiar pomiędzy średnim a dużym. Na początku się go trochę bałem, ale bardzo go chciałem. Bardzo dużo przytulałem się do niego i jak się przytuliłem to było mi dobrze, uspokojony rytm serca, stan błogości, dobry sen.
minimalizm w formie
Offline
Posty
390
Dołączył(a)
20 sty 2012, 15:47

Nasze Sny

Avatar użytkownika
przez mark123 01 paź 2017, 14:32
Śniło mi się, że ja i jacyś znajomi znajdowaliśmy się w jakimś podziemnym korytarzu i byliśmy cali pokryci jakąś czarną, tłustą mazią. I ta maź ciekła też z sufitu. Próbowaliśmy znaleźć wyjście, po pewnym czasie znaleźliśmy schody i weszliśmy poziom wyżej i było wyjście, a na zewnątrz byli jacyś ludzie, jednak tylko jedna osoba zdążyła wyjść i drzwi się zamknęły. Nie dało się ich otworzyć, poszliśmy szukać innego wyjścia. Ale gdy znaleźliśmy schody na górę i szliśmy kilka pięter wyżej do ostatniego piętra. Maź ciekła na każdym poziomie z sufitu, a na ostatnim piętrze ciekła z dachu. Na szczycie było okno, z którego było widać tych ludzi, co stoją pod drzwiami, które się zamknęły. Potem zeszliśmy na dół na parter i drzwi były już otwarte i wyszliśmy. Potem akcja snu przenosi się od razu na następny dzień. Jestem w kuchni sporego domu, szykuję śniadanie i rozmawiam z jakąś starszą panią, która jest moją współlokatorką, najpierw o wydarzeniach wczorajszego dnia, a potem o byle czym. Po śniadaniu tak jakby przypominam sobie, że mam dużo spraw do załatwienia i muszę to pozałatwiać przed porą obiadową i robię się zdołowany. Potem się budzę.
Leń to nie jest osoba, której wystarczy mówić teksty typu "weź się do roboty" i się weźmie. Lenistwo jest efektem problemów ze sobą niekiedy bardzo poważnych.

DDUR
Avatar użytkownika
Offline
Posty
10889
Dołączył(a)
11 lis 2012, 16:33
Lokalizacja
kraina snów

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze Sny

Avatar użytkownika
przez nieboszczyk 01 paź 2017, 23:24
wpadłem po drodze do znajomych których nie widzialem od dłuższego czasu,w ich mieszkaniu znajdowało się kilka gigantycznych kokonów szerszeni i gniazd os.wszędzie fruwały tak że nie szło nawet oddychać.nie było gaśnicy na szerszenie ani RAIDu wiec tłukłem packą ale to nie nie dało.wybrałiśmy się samochodem kupic gaśnice na szerszenie i osy.po drodze w samochód uderzyły dwa tornada i mało nas nie pozabijały.kawałek dalej przy nieużytkach zrobiliśmy postój.nagle na niebie pojawił się jakiś samolot wojskowy i zrzucał bomby gdzie popadnie.bombardował.zrozumiałem że to wojna. III wojna światowa.wybuchy były bardzo głośne.wszyscy uciekliśmy pod most.zjawili się terroryści i zaczeli do nas mierzyć z broni maszynowej.wszyscy zamarli w bezruchu.nawet drogowiec pracujący młotem pneumatycznym uniósł nieruchomo obie ręce w powietrze a młot wibrował włączony wbity w beton.w pewnym momencie krzyknoł do jednego z pilnujących go terrorystów że nie nie będzie go pilnował taki śmieć.wówczas terrorysta wyjoł dwa pistolety i oddał z nich dwa strzały w tył głowy drogowca rozpieprzając mu łeb na pół.ja uciekłem na sterczący z mostu wysoko nad ziemią pręt zbrojeniowy i deliberuję czy lepiej puścić chwyt,upaść z dużej wysokości i zabić sie czy dać się zabić jak świnia w kolejce do oparzarki przez bezmózgich brudasów z kałachami.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
9792
Dołączył(a)
29 wrz 2008, 20:28
Lokalizacja
z trumny z peryskopem

Nasze Sny

Avatar użytkownika
przez nvm 02 paź 2017, 22:54
Śniło mi się, że przylecieli do mnie kosmici...i okazało się, że jestem jednym z nich...
.
Avatar użytkownika
nvm
Offline
Posty
1271
Dołączył(a)
21 lis 2015, 07:26

Nasze Sny

przez Asembler 04 paź 2017, 10:16
Sporo fajnych snów mi uciekło. Jeden np że dziadek był na rodzinnej wsi, tam gdzie jest normalnie pole były bagna, upadłe gospodarstwa, krzywa droga, a zamiast naszego zwykłego płotku była duża drewniana barykada wyglądająca jak z fortu z wojny secesyjnej. Dziadek bardzo powoli spacerował tam patrząc w ziemie. Za bramą były trzy czarne bestie, wściekłe psy lub niedźwiedzie lub tym podobne potwory. Krzyczałem do dziadka by tam nie szedł, a on nie słuchał spacerując w ich kierunki i ciągle patrząc w ziemie.

===

Dzisiaj mi się śniło, że była jakaś mobilizacja w kościele, w dużej katedrze, autokarami zwożono młodzież. Było pełno ludzi, wszedłem tylnymi drzwiami i jedyne miejsce jakie znalazłem to za ołtarzem tuż obok księdza i ministranta. Opatuliłem się w kocyk i siedziałem na ławeczce. Źle się czułem, katedra przytłaczała mnie, jak patrzałem w górę to dostawałem zawrotów głowy, miałem nudności. Do mszy miał służyć młody ministrant. Podczas kazania zasnął. Ksiądz spojrzał na niego z oburzeniem, podszedł do ministranta, ten dalej spał. Zaczął głośno mówić, ale go nie obudził. Zaczął mówić w wymyślonym języku jakieś rymowanki, ministrant dalej spał, zaczął krzyczeć w jeszcze innym wymyślonym języku, dalej spał, przerwał kazanie, cisza z 5 10 minut, dalej spał. Ludzie zaczęli wychodzić z kościoła. W końcu się obudził, popłakał ministrant i wyszedł. Ja bardzo źle się czułem, ksiądz podszedł do mnie, zacząłem mówić że mam lęk wysokości, lęk przestrzeni i chce mi się wymiotować.

Potem mi się śniło, że mieszkałem w akademiku chociaż nie byłem studentem, jakoś byłem dogadany na gębę z kimś z administracji. Miałem łóżko tuż przy drzwiach na korytarzu. Dalej spały jeszcze dwie osoby, we śnie ciągle prawie spałem. Zaczął się nowy rok akademicki i inne osoby miały tam zamieszkać, podczas formalności wyszło że nie powinienem tam mieszkać, wprowadziły się dwie nowe osoby, miałem czas na zdanie kluczy. Nie byłem zadowolony z tego obrotu spraw. Każdy miał też swoją małą foremkę ziemi gdzie musiał hodować kilka roślinek. Jak wychodziłem to musiałem przez balkon wchodzić, wychodzić, kombinować. Parę razy czegoś zapomniałem, raz to kluczy, raz doniczki, raz ubrań. Jak już wszystko wziąłem znalazłem się w mieszkaniu mojego taty, dalej byłem śpiący. W mieszkaniu pojawiło się trzech wujków, jeden wyszedł z łazienki, jeden rozmawiał z sąsiadką i wszedł przez drzwi wejściowe. Zdziwiłem się bo myślałem że jak spałem to wszystkie drzwi były zamknięte, czułem się po fakcie niekomfortowo.

Dalej, szedłem wieczorem po swojej dzielnicy, zobaczyłem w oddali grupę ludzi, rozdawali jakieś ulotki, myślałem że to Jehowici, bliżej okazało się że to moi znajomi, ale nie poznali mnie lub udawali że nie poznają, rozdawali jakieś materiały reklamowe, potem przybyło ludzi, okazało się że w tym miejscu ma być gala MMA. Minąłem inną grupkę kilkunastu ludzi, robili jakąś kontrmanifestacje, wroga ekipa, ale dalej wszyscy byli w ramach gali MMA. W tej grupie było dużo transparentów, flag, sporo agresywnych dziewczyn, do awantury obczaiłem że jest tam dwóch ludzi, jeden dość dobrze zbudowany o prymitywnych cechach i wyrazie twarzy, drugi spokojny, wytatuowany bardzo duży i napompowany, o gabarytach największych ludzi jacy walczą w MMA, miał na sobie obcisłą koszulkę oficjalnego fan klubu jakiegoś Polaka z UFC. Pomyślałem że podczas awantury to on sam nas wszystkich poskłada i lepiej iść dalej. Na końcu był taras widokowy (gala miała być na dworzu), wszedłem, było już mało wolnych miejsc, w rogu zobaczyłem moją ciocię, z którą teraz jestem pokłócony i wolałem jej się nie pokazywać na oczy. Usiadłem na tarasie maksymalnie daleko niej, patrzała w ziemie zamyślona i miała bardzo smutny wyraz twarzy, nos nienaturalnie duży, chuda i zmartwiona. Czekała na swojego syna, mojego kuzyna, którego uważała za wspaniałego sportowca, a to taka ciota co tylko pojawi się, zrobi sobie zdjęcia i w internet wrzuci że niby jest zawodnikiem walczącym na gali. Nie chciałem by mnie zauważyła, zszedłem z tarasu.

Byłem w mieszkaniu dziadków, dziadek siedział na krześle i czytał książkę. Wleciał duży szerszeń, był bardzo duży, bardzo szybki, agresywny i kolory miał bardzo intensywne, aż wydawał się czerwony. Długo z nim walczyłem, nie mogłem go trafić, szalał po całym pokoju, przelatywał obok mnie, bałem się, odganiałem się klapkiem ale nie pomagało, nie mogłem dać mu rady, bałem się o dziadka bo miał powolniejsze ruchy jak chciał odpędzić owada i nie zdawał sobie sprawy jaki ten szerszeń jest groźny i agresywny.
minimalizm w formie
Offline
Posty
390
Dołączył(a)
20 sty 2012, 15:47

Nasze Sny

przez Asembler 05 paź 2017, 14:28
Dzisiejszy sen. Poplątanie rzeczywistości filmu sf, gry komputerowej i prawdziwej przygody. Inny świat, inny wymiar, gdzieś w odizolowanym miejscu gdzie było pełno skał, przejrzyste niebo i pełno kwadratów, prostokątów, same kąty ostre czy to skały, klatki, zabezpieczenia. Na dworze były ustawione pomieszczenia coś pomiędzy klatkami w zoo, a celami. W każdej klatce kilku więźniów. Surrealizm. Każdy w czerwonym uniformie, w łańcuchach. Każdy skazany na dożywocie. Strażnikami było coś pomiędzy policjantami w pełnym umundurowaniu bojowym, hełmie i masce, a kosmitami / potworami przypominającymi gady. Było pełno kamer, oni mieli świetny wzrok i byli świetnie zorganizowani. Ja też byłem niby skazańcem i znalazłem się poza klatkami. Ukrywałem się jak mogłem, był duży stres, musiałem szybko zmieniać miejsca, wspinałem się po skałach obok klatek. Widziałem wszystkich z góry, potem znowu musiałem zejść bo szybko mnie by zlokalizowali. Widziałem że skazańcy mnie widzą jak przemieszczałem się nasz wzrok się spotkał. Nie wiedziałem do końca czy życzą mi dobrze i patrzą z nadzieją czy mi się uda uciec czy patrzą z zazdrością i zawiścią, że oni mają dożywocie, a ja mam szanse uniknięcia kary.
minimalizm w formie
Offline
Posty
390
Dołączył(a)
20 sty 2012, 15:47

Nasze Sny

przez Asembler 06 paź 2017, 09:50
Dzisiaj mi się śniło, że byłem młody max 10 lat i razem z moim kuzynem byłem z babcią na spacerze / wycieczce. Babcia wzięła nas, swoich wnuków do budynku urzędowego. Były tam środowiska prawników i lekarzy. Ciemne korytarze, ciągnące się korytarze, wiele pomieszczeń, bufety, sale, ławy, urzędowy labirynt. Wszędzie półmrok, neony. Wchodzimy do bardzo dużej sali. Jest bufet ze stołami po jednej stronie. Co chwile widać przechodzących szybko lekarzy w kitlach, niektórzy się witają z babcią, jako gówniaki trochę przeszkadzamy. Na środku jest kilka kółek składających się z od kilku do kilkudziesięciu ludzi. Jakiś nowoczesny teatr z przedstawieniem angażujących widzów. Większość w kostiumach i maskach. Dość upiornych, ale jednak bardziej groteskowych. To są prawnicy, głównie sędziowie. To przedstawienie to ma być bunt wobec rzeczywistości. Jestem tym zażenowany. W środkach kół osoby w szatach robią dziwne ruchy, jakiś psychodeliczny balet. Czasami w środku tańczy jakaś goła kobieta, nie chodzi o erotyzm, bardziej przedstawienie. Źle się tam czuję, nie pasuję do tego transowego towarzystwa poważnych starszych ludzi. Babcia za ręce bierze nas w stronę baru i kupuje jakieś soczki by odwrócić uwagę.
minimalizm w formie
Offline
Posty
390
Dołączył(a)
20 sty 2012, 15:47

Nasze Sny

przez Asembler 07 paź 2017, 12:37
Dzisiaj mi się bardzo dużo śniło. Musiałem zrobić urzędowy maraton po kilku urzędach, fundacjach, stowarzyszeniach w związku z dokumentami na mój staż i szkolenie. Tutaj po jeden dokument pójść, tam po drugi tutaj podpisać, kopie zanieść gdzie indziej itd. Cały kompleks znajdował się w podziemiach gdzie wejścia do danych budynków były niemalże ukryte na zielonych pagórkach z góry pokrytymi zieloną trawą. Niebo było czyste niebieskie. Koleżanka z programu stażowego też to miała zrobić, gadaliśmy że dużo pracy, każdy dostał trochę inny termin odbioru dokumentów i zaniesienia. Żartowaliśmy że może się spotkamy gdzieś w tym "labiryncie", ona była niewinna, spokojna, naiwna, łagodna.

Mikro sen wewnątrz snu. Idąc po zielonych wzgórzu w stronę jednego z wejść do instytucji na dole był ogromny pies, długowłosy owczarek kaukaski, biegał jak szalony w kółko zataczając coraz większe okręgi i podchodząc coraz wyżej. Był głośny i bardzo duży, wielokolorowy z dominacją czerni i brązu, małe białe akcenty. Bardzo się bałem, a obok spotkałem jakąś inną koleżankę też ze stażu. Udawałem że się nie boję i prosiłem by uważała by nie spadła na dół do psa i starała się iść szybko.

Dalej chodziłem po zakamarkach, ciemnych korytarzach w podziemnym urzędniczym labiryncie, było ciemno, wiele przejść. Miałem w końcu pójść po jakiś dokument do pani prezes, która jak królowa mrówek była głęboko schowana za wieloma ciężkimi drzwiami. Wejścia pilnowało dwóch policjantów. Domagałem się wpuszczenia mnie. Odmawiali. W końcu przyszła jakaś sekretarka, zaczęła im ob****ać to zmiękli i wpuścili mnie dalej.

Bo wielu godzinach latania z dokumentami w końcu wyszedłem na powierzchnie, miałem teczkę w ręku, byłem zmęczony. Spotkałem znowu w tym samym miejscu koleżankę, myślałem że tą niewinną co widziałem na początku, a potem się okazało że to ta domina z wnętrza bunkru. Już nie rozpoznawałem twarzy i nie wiedziałem do kogo gadam.

Potem był wieczór. Ciepły wieczór. Restauracja ze stolikami na świeżym powietrzu, wszystko w parku pełnym drzew, ścieżek, mostków. Ciemno, dużo ludzi. Przy stoliku siedzieli moi dziadkowie i ich przyjaciel. Za rogu wyszedł śmieszny pan, z bardzo dużym brzuchem, trochę napity, dość elegancki, niski w kapelusiku. Przywitał się z dziadkami, zaprowadził ich na drugą stronę alejki do miejsca przypominającego darmowy punkt wody z kranu i tam nalewali wódkę by było taniej jak w restauracji. Byłem zdziwiony i spodziewałem się że zaraz wyjdzie obsługa z pretensjami.

Potem były jakieś zabawy, ganianki po tym parku w nocy. Niby zabawa, ale przeistoczyła się w niebezpieczne akcje. Niektórzy byli przebrani za indian, niektórzy za cowboyi, dużo biegania, pióropusze, chaos, ja biegłem ciemną alejką i kilka osób strzelało do mnie z łuku. Było też zamienianie się rolami. Pamiętam średniej wielkości psa myśliwskiego przed którym się ukrywałem i uciekałem.
minimalizm w formie
Offline
Posty
390
Dołączył(a)
20 sty 2012, 15:47

Nasze Sny

przez Asembler 08 paź 2017, 09:25
Dzisiaj bardzo smutny dla mnie sen. Derby piłkarskie w moim regionie. Duża mobilizacja po stronie gospodarzy, goście nie wpuszczani. Dużo ludzi na ulicach, małe bójki, wszystkie puby oblegane. Spóźniłem się przez telewizor. Wiedziałem że przegrywamy 2:0 lub 3:0, ostatecznie mecz skończył się wynikiem 2:1 :2:2 3:2 coś takiego, w każdym razie zacięty i wstydu nie było. Na dworcu w czasie meczu był duży tłum, pociąg wypchany ludźmi. Niektórzy dowcipnisie wchodzili na dachy lub trzymali się drzwi na zewnątrz pociągu. Kilku jechało drezyną przed stojącym pociągiem. Drezyna miała kierownicę lewo prawo i trzeba było wyważyć by nie przewrócić się w żadną ze stron. Dowcipnisie w tym mój kolega jechali i nie utrzymali równowagi na tym urządzeniu (w śnie inne jak w rzeczywistości), kilku ludzi wywróciło się na tory, reszta do rowu. Ruszył pociąg. Na moich (i innych ludzi na peronie) oczach widziałem jak umierają co najmniej dwie osoby. Trzecia umarła chyba w szpitalu. Jeszcze na meczu lub podobno po meczu ktoś kogoś w ramach wewnętrznych porachunków dźgnął szpadą czy lancą. Też trup. Ogólnie z niezależnych od siebie przyczyn przy otoczce meczu zginęło kilka osób, w telewizji mówili też z tego powodu o żałobie.

Potem byłem w mieście K., dalej nie mam z nią kontaktu. W pustym, zamkniętym mieszkaniu / pubie byłem z P. kolegą K. Rozmawialiśmy sobie, był dość małomówny i trochę spięty. Mówię że fajne miasto, on potakuje, ja mówię że szkoda że nie zdążyłem zwiedzić toru żużlowego, on zdziwiony pyta czy oni maja w mieście tor, ja mówię że tak kiedyś był stary, ogółem gadka z mojej strony tylko na podtrzymanie rozmowy, potem to samo mówię o stadionie rugby ja, potem jeszcze czymś zagaduje a on wypala wprost "znajdź sobie inną babeczkę". Ja wkurzony głośno pytam "słucham? co?". On zwiesza wzrok i wychodzi.

Potem jestem w mieszkaniu z mamą K. K. nie ma bo nie chciała przyjść, jej mama liczy że uda się nam pogadać. Mówi że idzie z córką na zakupy więc może ona wpadnie. Wychodzą. Po jakimś czasie słyszę windę, otwieram drzwi pierwszy. Idzie K. z zakupami, wnosi zakupy zostawia i wychodzi, nic nie mówi, patrzy w ziemie, włosy zasłaniają jej twarz, widzę tylko sylwetkę i kawałek nosa. Mówię "cześć" zachrypniętym głosem, ona już się wycofuje, mówię jeszcze raz głośniej "cześć", jeszcze na koniec "cześć K." ale ona już zjeżdża windą w dół.
minimalizm w formie
Offline
Posty
390
Dołączył(a)
20 sty 2012, 15:47

Nasze Sny

przez Asembler 10 paź 2017, 00:25
Dzisiaj (wczoraj) śniło mi się że filtrowałem z kilkoma dziewczynami, jeździłem autobusem, podrywałem także w autobusie, dużo pisałem na komórce i potem się spotykałem z kobietami. Pogoda przez większość snu była senna, było szaro i padało. Mieszkałem jakiś czas w luksusowym hotelu chociaż nie miałem kasy, we śnie problem opłaty za dobę nie istniał. Poznałem (albo spotykałem się z już poznaną) dziewczynę też z hotelu, chcieliśmy zjeść śniadanie, wyszliśmy po schodach wejściowych na ogródek, przepych, dania niesione przez ulizanych kelnerów, luksus. Ona to zamówiła i było dla mnie kłopotliwe kto płaci, niby ona za siebie, ale mi też wypadało coś zamówić a nie miałem pieniędzy, na pewno nie tyle. Wcześniej dawałem jej pośrednio do zrozumienia że to jest drogie.

Potem jechałem gdzieś na obrzeża miasta spotkać się z jakąś koleżanką. Za miastem było duże pole, łąka, cały czas było szaro i padało. Poszedłem w pole jej szukać, od ostatniego przystanku autobusu był kawałek. Zobaczyłem ją jak wypasała OWCE, OWCE to symbol klucz, bardzo mocno mi się wbiło to w głowę, zdziwiła się na mój widok, pamiętam że przed nią i obok niej szło stado OWIEC, ona miała dżinsy i była niewinna i naiwna.
minimalizm w formie
Offline
Posty
390
Dołączył(a)
20 sty 2012, 15:47

Nasze Sny

przez Asembler 10 paź 2017, 13:23
Dzisiaj mi się śniło, że zabrałem dziadka na coś w połączeniu przedstawienia, mszy niedzielnej, teatru, seansu kinowego. Około 100 krzeseł dla widowni. "Msze" odprawiało dwóch księży, którzy wyglądali na podstarzałych hipisów niechlujów. Do mszy służyło chyba dwóch kudłatych zarośniętych zniewieściałych gości w sweterkach. Jeden podobny stał przed czymś co pewnie miało być stołem liturgicznym, pomiędzy "księżmi", a widownią. Gościu machał rękami jak naspidowany i ekspresyjnie wyrażał co księża mówią do mikrofonu. Obok mnie po lewej stronie siedziało w pierwszym rzędzie jeszcze dwóch podobnych zarośniętych idiotów z tępymi twarzami o rozkosznie błogim beztroskim, naiwnym wyrazie twarzy, też byli częścią przedstawienia. Goście byli coraz bardziej irytujący jak zaczęli wielką hostią rzucać do siebie jak frisbee to ktoś nie wytrzymał wstał i walnął sierpowym. Rozpętała się awantura na sali i duża bijatyka. Księża przestali być beztroscy. Awantura przeniosła się na zewnątrz, była już ciemna noc, jedną z ostatnich scen walki było to, że jeden ze zniesmaczonych widzów próbował odjechać samochodem z parkingu, ale dogonił go ksiądz, młotkiem wybił boczną szybę przy kierowcy potem młotkiem zatłukł go w samochodzie na śmierć. Podszedłem do dziadka na pustej sali i zapytałem przekornie czy mu się podobało, przynajmniej coś się działo, a tak nie chciał iść bo nuda będzie rzekomo.

Potem mi się śniła jakaś kolonia, wycieczka szkolna gdzie było dużo osób, cały ośrodek nasz, nie wiem ilu, ale 100 nas było przynajmniej. Jedna różnica, byłem dorosły. Miejscem czasami był duży ośrodek wczasowy, czasami hipermarket, czasami dom na wsi gdzie mieszka część mojej rodziny. Przez większość snu było ciemno na dworze. Większość to była młodzież i ich nie znałem, trzymałem się ze swoimi znajomymi. Trochę piliśmy. Na zewnątrz spotkałem moich starych kolegów, którzy we śnie mieli świra na punkcie sportu i walk, każdą wolną chwilę psocili się sobie, pozorowali walki, ćwiczyli i zaczepiali mnie też. Chciałem się pokazać z jak najlepszej strony, ale we śnie nawet najmniejszy mój kolega z tamtej grupy był o wiele szybszy i silniejszy ode mnie i ciągle to ja dawałem się obalić, musiałem odklepywać. Było mi wstyd. Wróciłem do ośrodka, ze znajomym patrzeliśmy na podpite dziewczyny z jakieś "innej klasy", chciałem je popodrywąć z nudów, ale podobno była za duża różnica wieku i mentalności. Dalej przy drzwiach była kasa jak z marketu i kolejka. Pracował na kasie mój tata. Krępowałem się podejść i zrobić zakupy bo wyglądał na sfrustrowanego i każdemu coś przygadywał. Gdy zbliżał się koniec jego zmiany (a cały czas z uczestników kolonii ktoś coś kupował i była kolejka) ostentacyjnie pokazywał jak ma wywalone, na samym końcu zdjął buty i położył nogi w skarpetkach na taśmę. Zaraz przyszedł jego zmiennik.
minimalizm w formie
Offline
Posty
390
Dołączył(a)
20 sty 2012, 15:47

Nasze Sny

przez Asembler 13 paź 2017, 10:46
Przyjechała K. z rodzicami, mieszkali w hoteliku nad galerią sztuki koło parku. Specjalnie chodziłem do galerii by być blisko nich i niby przypadkiem ich spotkać.

Zamiast komunikacji miejskiej lądowej było tak samo, ale była wodna, tory wodne, łodzie zamiast autobusów. Miasto w godzinach szczytu, korek komunikacyjny na wodzie. Prowadzący łódź nie mógł przez korek zatrzymać się przy przystanku więc popłynął w inną stronę, byłem zirytowany bo oddalaliśmy się od mojego przystanku, popłynął na około nad wodospad, kilkanaście metrów zlecieliśmy pionowo, wypłynęliśmy z wody. Byliśmy na miejscu, łódka powoli dopływała do celu.
minimalizm w formie
Offline
Posty
390
Dołączył(a)
20 sty 2012, 15:47

Nasze Sny

przez Asembler 17 paź 2017, 21:03
Dzisiaj mi się śniło, że jeździłem pociągami do mniejszego miasteczka, które było niedaleko mojego większego miasta. Tam byłem też umówiony z rodziną z innego regionu żeby kogoś odwiedzić, coś pozwiedzać. Po wyjściu napotkałem dużo zwierząt na ulicy. Stado psów i kotów. Najpierw bałem się jakiegoś dużego psa, potem jednak dużego puchatego kota, który przechodził koło mnie i był cały najeżony, spięty no i większy od dachowca czy persa. Potem jednak oswoiłem się z tymi zwierzętami. Charakterystyczny był jeden pies i kot, oba zwierzęta miały ogromne guzy rakowe nienaturalnych rozmiarów, które wyglądały strasznie jak dodatkowe części ciała i im przeszkadzały. Wziąłem te zwierzęta do domu i przytulałem się bardzo mocno do psa.

Potem mi się śniło, że oglądałem skoki narciarskie. Wygrywał ten najstarszy Japończyk skacząc po 10 metrów dalej od innych. Komentowali polscy skoczkowie, którzy nie brali udziału w konkursie i brzmieli jak pijani i lub naćpani. Ich koledze umarli rodzice, albo on sam umarł w wypadku coś takiego się wydarzyło i na żywo komentowali koledzy to smutne wydarzenie. W pewnym momencie wybuchnęli śmiechem, mówili nie wyraźnie ale szydzili z pokrzywdzonego kolegi, na początku cynicznie chcieli ukryć formę wypowiedzi mówiąc głupoty poważnym głosem, ale nie wytrzymali ze śmiechu.

Potem śniła mi się noc, miejscowość za miastem z pierwszego snu. Z rodziną jechałem taksówką w nocy. Taksówkarz był podejrzany. Na dzień dobry ustawił licznik na 35 złotych. Zrobiłem awanturę przy rozliczeniu, ale okazało się że nie potrzebnie bo pomimo dziwnych napisów w trakcie wystawił normalny rachunek. Potem przemykaliśmy się przez jakieś zamknięte już urzędy. Nie wiem czemu, ale musiałem się rozebrać, było mi trochę wstyd przed rodziną, na korytarzu i rzeczy niosłem w ręku dalej skradając się tak jak reszta. Musiałem siku. Zrobiłem w łazience, ale uciekając zostawiłem sporo rzeczy i wybiegłem nagi. Następnego dnia przyszedłem zapytać czy nie znaleziono spodni, koszulki itd, wszystko się znalazło, odebrałem. Szukałem jeszcze jakiejś zabawki erotycznej niby co miałem zgubić poprzedniego wieczoru, ale nie było.
minimalizm w formie
Offline
Posty
390
Dołączył(a)
20 sty 2012, 15:47

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Przeskocz do