Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Mbleble1990 27 paź 2017, 14:35
wyszlem z psychiatryka caly ;d a mialem schizy ze zeswiruje tam i zostane warzywkiem i nigdy z tamtąd nie wyjdę ;d w nieektorych momentacch serio swirowalem, stałem i nie wiedziałem co robić, kompletna dezorganizacja myslenia i zaburzenia swiadomosci
Olanzapina 15 mg
Sertralina 50 mg
- Schizofrenia prosta
- Starsze - Schizofrenia katatoniczna, depresja zahamowana, depresja urojeniowa, nerwica depresyjna
Ja tylko obserwuje co się dzieje, mam wrażenie, że istnieje i tylko tyle. Obserwuje swoje istnienie ale sam nie istnieje

przez Malarz cieni 27 paź 2017, 18:59
Mbleble1990, cieszę się, że wyszedłeś. ;) Długo Ciebie nie trzymali, bo słyszałem, że ludzie leżą tam po parę tygodni. Masz już diagnozę?
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

przez Mbleble1990 29 paź 2017, 08:44
Cześć Malarz Cieni, sory nie widzialem ze mi odpisales :D w sumie to na wlasne żądanie wyszlem, chcieli mnie tam dłużej trzymać ale tak jak już pisałem miałem dość tego miejsca .Dodali mi lek przeciwdepresyjny bodajze fluoksetyne do tej olanzapiny. Diagnoze mam schizofrenie prostą z objawami depresyjnymi o podlozu reaktywnym. Nie wiem co to znaczy a co tam u Ciebie? działa już fluwoksamina? jak sie czujesz? pozdrawiam
Olanzapina 15 mg
Sertralina 50 mg
- Schizofrenia prosta
- Starsze - Schizofrenia katatoniczna, depresja zahamowana, depresja urojeniowa, nerwica depresyjna
Ja tylko obserwuje co się dzieje, mam wrażenie, że istnieje i tylko tyle. Obserwuje swoje istnienie ale sam nie istnieje

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monster6 29 paź 2017, 08:46
Mbleble1990, Trzymaj się wariacie! :D
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje

przez Mbleble1990 29 paź 2017, 08:48
Dzięki Ty też Monster :D
Olanzapina 15 mg
Sertralina 50 mg
- Schizofrenia prosta

przez Mbleble1990 30 paź 2017, 09:55
Zrobiłem się dosyć towarzyski co jest bardzo nie podobne do mnie xd jednak leki mogą zmienić człowieka
Olanzapina 15 mg
Sertralina 50 mg
- Schizofrenia prosta

przez Malarz cieni 31 paź 2017, 22:02
Mbleble1990 napisał(a):Cześć Malarz Cieni, sory nie widzialem ze mi odpisales :D w sumie to na wlasne żądanie wyszlem, chcieli mnie tam dłużej trzymać ale tak jak już pisałem miałem dość tego miejsca .Dodali mi lek przeciwdepresyjny bodajze fluoksetyne do tej olanzapiny. Diagnoze mam schizofrenie prostą z objawami depresyjnymi o podlozu reaktywnym. Nie wiem co to znaczy a co tam u Ciebie? działa już fluwoksamina? jak sie czujesz? pozdrawiam

Lekarka zwiększyła mi fluwoksaminę do 100 mg. Biorą ją już 11 dzień i niestety efektów nie ma. Wiem, trzeba jeszcze trochę poczekać, ale momentami czuję się tak źle, że nie idzie wytrzymać. Wieczorem trochę mi się poprawia, ale to za mało. Jak Ty się czujesz? Kiedy będziesz miał komisję odnośnie renty?

przez Mbleble1990 03 lis 2017, 10:17
Malarz cieni napisał(a):
Mbleble1990 napisał(a):Cześć Malarz Cieni, sory nie widzialem ze mi odpisales :D w sumie to na wlasne żądanie wyszlem, chcieli mnie tam dłużej trzymać ale tak jak już pisałem miałem dość tego miejsca .Dodali mi lek przeciwdepresyjny bodajze fluoksetyne do tej olanzapiny. Diagnoze mam schizofrenie prostą z objawami depresyjnymi o podlozu reaktywnym. Nie wiem co to znaczy a co tam u Ciebie? działa już fluwoksamina? jak sie czujesz? pozdrawiam

Lekarka zwiększyła mi fluwoksaminę do 100 mg. Biorą ją już 11 dzień i niestety efektów nie ma. Wiem, trzeba jeszcze trochę poczekać, ale momentami czuję się tak źle, że nie idzie wytrzymać. Wieczorem trochę mi się poprawia, ale to za mało. Jak Ty się czujesz? Kiedy będziesz miał komisję odnośnie renty?

Komisje będę miał już za niedługo ale jeszcze do końca nie wiem bo nie zaniosłem papierów jeszcze. A czuje się raczej do dupy, ale mam podobnie jak Ty, że wieczorem jest lepiej. Też czasami mam taki nastrój obniżony, że nie idzie wytrzymać ale muszę to przetrwać. Mam nadzieję, że leki mi pomogą już niedługo jak zaczną działać.

przez Malarz cieni 27 lis 2017, 19:51
Dwanaście dni z rzędu ze spacerem. Minimalnie lepiej się też czuję na przejściach, odczuwam trochę mniejszy lęk przed ludźmi. Dużym pozytywem jest też to, że mimo ciężkiej depresji udaje mi się wyjść z domu.

przez Reghum 27 lis 2017, 21:33
Nie dość że pojawiły się lekkie ciągnoty do socjalizacji, to mam wrażenie że jeszcze pojawiło się libido - wolałbym zostać aseksualny, bo mam trochę inne cele w życiu, ale zobaczy się, bo zmiany w samopoczuciu miałem już kilkudziesięcio-krotne.
Wszystko co daje koniec jednemu daje też początek czemuś nowemu.

przez Reghum 28 lis 2017, 18:05
Przeczytałem swoje stare posty i zrozumiałem co przeżyłem... Dla osoby która czyta to co piszę wydaje się być to tępe bezemocjonalne pieprzenie, a ja w tym momencie przeżywałem skoki ciśnienia, manię, pseudohalucynacje (zab. myślenia). Czyli brak emocji na zewnątrz, autyzm wewnątrz. To jest właśnie ten paradoks choroby - wiele osób zaskakiwało to co pisałem na internecie, mając mutyzm w rzeczywistości. Rozszczepienie osobowości jako objaw osiowy choroby. Dużo ludzi nie rozumie takich przeżyć - bo jak to, niezgodność tego co się dzieje?

Z dnia na dzień coraz lepiej i zaczynam rozumieć swoje zaburzenie w połączeniu z nabytą wiedzą wcześniej. Ciekawe doświadczenie.

przez Priscilla_126 30 lis 2017, 16:44
Bylam dzis na spacerku, powoli zwalczam swoj lek przed wyjsciem :)
Albo znajdziesz drogę, albo ją zbudujesz

Pamiętaj, zawsze znajdzie się ktoś, kto Ci kibicuje

Naucz się doceniać to, co masz, zanim czas sprawi, że docenisz to, co miałeś

Pamiętaj, że po każdej burzy kiedyś wyjdzie słońce. Ale tylko od Ciebie zależy, czy będziesz chciał je dostrzec

przez Reghum 11 gru 2017, 22:12
Nie grałem dzisiaj w żadne mmorpg, więc chyba sukces. No i chyba dostanę się na staż.

przez sailorka 12 gru 2017, 12:35
ja już o tym pisałam, ale co tam... w jeden game jam wygraliśmy, w drugim zajęliśmy drugie miejsce :mrgreen:
Cześć, jestem czubkiem

Sortuj wg