NABÓR NA MODERATORA FORUM

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

przez Lilith 13 gru 2017, 13:17
Kochani, Naszą Ekipę zasiliło dwóch nowych Moderatorów, ale poszukujemy jeszcze jednej chętnej osoby do opieki nad Forum. W związku z tym ogłaszam oficjalny nabór. Chętnych proszę o zgłoszenie się do mnie na PW.

Przede wszystkim, zanim wyślecie zgłoszenie zastanówcie się, czy będziecie mieli wystarczającą ilość ochoty oraz czasu na zajmowanie się Forum. Proszę o zgłoszenia osób posiadających na swoim koncie około 100 postów, których analiza będzie miała główny wpływ na Nasz wybór. Ponadto, rejestracja nastąpiła minimum 90 dni wcześniej. No i jedna z bardziej istotnych kwestii: na żadne z kont, które jest/było kiedyś zarejestrowane nie zostało przyznane ostrzeżenie ( o banie nie wspomnę ).

Do obowiązków Moderatora należą przede wszystkim:
- Dbanie o dobre imię i wizerunek Forum
- Pilnowanie, aby posty były zgodne z Regulaminem (w razie ich niezgodności blokowanie, przenoszenie lub ich kasowanie)
- Bezwzględne kasowanie postów wulgarnych, obraźliwych
- Edytowanie postów aby były one czytelne

Przywileje Moderatora:
- Moderator ma możliwość przyklejania oraz ogłaszania wątków
- Moderator ma możliwość kasowania/przenoszenia/edytowania/dzielenia wątków w wybranym subforum
- Moderator dostaje specjalną rangę oraz zielony kolor na Forum
- Moderator dostaje dostęp do ukrytego subforum organizacyjnego przeznaczonego dla funkcyjnych oraz do grupy na Facebooku również dla osób zarządzających Forum

Kandydatki/kandydatów proszę o napisanie w PW zgłoszeniowym:
- Loginu, którym posługujesz się na Forum
- Imienia
- Informacji skąd jesteś (miasto)
- Kilku słów o sobie
- Podanie konta do kontaktu na Facebooku
- Z czego wynika chęć dołączenia do Ekipy
- Informacji o działach, które chcesz moderować w szczególności

Ostatecznie prowadzone jest głosowanie wśród osób zarządzających Forum. Od jego wyniku zależy czy zostaniesz dołączona/y do Naszego grona ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Kalebx3 Gorliwy 13 gru 2017, 18:08
Proszę o zgłoszenia osób posiadających na swoim koncie około 100 postów, których analiza będzie miała główny wpływ na Nasz wybór. Ponadto, rejestracja nastąpiła minimum 90 dni wcześniej.

to zdecydowanie za mało i POSTÓW I CZASU BYCIA -Obecności na Forum !!!!
1000 postów i rok czasu ,,, to rozumiem , a nie 100 postów .
100 postów to każdy większy debil może nastrzelać przez 3 dni i potem mi tu udawać wielkiego Pana Kierownika i straszyć ostrzeżeniami ,że o Banach nie wspomnę . To musi byc sprawdzony i ogarnięty człowiek a ie jakiś niedowartościowany wieśniak ze słoną w kaloszach . Jak ma taki byc , to lepiej żeby go w ogóle nie było .To tylko takie moje spostrzeżenia , uwagi itd .
Jeżeli PAN domu nie zbuduje,
na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą.
Jeżeli PAN miasta nie ustrzeże,
strażnik czuwa daremnie

Psalm 127

przez Lilith 13 gru 2017, 18:30
Kalebx3 Gorliwy, myślisz, że ktokolwiek przyjmie osobę, do której nie ma się zaufania? 8) Patrząc na mnie - miałam na liczniku chyba z 3 tysiące postów, z czego spora część była z działu zabaw. Jak mi się wszystkiego uzbierało 700 postów, to chyba wszystko. I byłam na Forum lekko ponad pół roku. Także, daj szansę ludziom 8) Poza tym, zapomniałeś o fragmencie:
których analiza będzie miała główny wpływ na Nasz wybór

Każdą kandydaturę omawiamy, więc to nie taka prosta sprawa, żeby zostać Modem ;)
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Liber8 13 gru 2017, 18:39
Kalebx3 Gorliwy napisał(a): i potem mi tu udawać wielkiego Pana Kierownika i straszyć ostrzeżeniami ,że o Banach nie wspomnę .

Kalebx3 Gorliwy, moderatorzy nie są od straszenia kogokolwiek, proszę nas tak nie postrzegać :nono:
Jestem na forum blisko 2 lata i ani razu mnie nikt z moderacji nie postraszył :D , a teraz gdy zyskałem status, nie przeszło mi przez myśl, by kogoś straszyć.
Od czasu do czasu dochodzi do zamieszek na forum, wtedy sytuacja sama zmusza do przyznania osta czy bana, ale to przecież nie wina modów, tylko chuliganów :pirate:

Na pewno modem nie zostanie osoba ze 120 postami napisanymi w zabawach, zarejestrowana 4 miesiące temu. Ale ustalając limit 1000, zamknąłbyś drogę wielu ogarniętym ludziom.
Sam mam niewiele ponad tysiąc i trochę kompleksy, że niektórzy moderatorzy mają ponad 10x więcej.
Ilość postów to dla mnie sprawa drugorzędna, raczej stawiam na jakość i to będzie brane pod uwagę.

przez Motocyklista 13 gru 2017, 18:52
Chciałem się zgłosić, ale nie mam fejsa :P. Może kiedyś...
It's not who I am underneath, but what I do that defines me
Moderator

przez agusiaww 13 gru 2017, 19:03
Kaleb 100 postów to pikus, ale zabrakło czegos DYSTANS k...ze zacytuje klasyka. :mhm:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Bo kobieta zmienna jest... :p

przez Lilith 13 gru 2017, 19:26
A podsumowując - i tak zdecyduje Ekipa 8)
Administrator

przez zupa z rzodkiewek 13 gru 2017, 19:37
Motocyklista, to kciuki trzymam ;)
Pilnuj się, aby nikt cię nie lekceważył, nie zbywał ani po tobie nie deptał. Powiedz po prostu: Chwileczkę. Jestem warta wszystkiego, kochanie.
Maya Angelou.
Moderator

przez Teksas 14 gru 2017, 00:24
Motocyklista napisał(a):Chciałem się zgłosić, ale nie mam fejsa :P. Może kiedyś...

U mnie w pracy mówią, zwłaszcza młodsi, że nie masz fejsa, to znaczy że nie istniejesz:-). Tak, tak, wiem, niepotrzebnie spamuję....przepraszam.

przez kotek em 14 gru 2017, 00:30
Zgłosiłabym się, ale lepiej, żeby Ekipa nie analizowała moich postów, bo jeszcze osta mi wlepi :D
Obrazek

przez Lilith 14 gru 2017, 19:00
W temacie FB sprecyzuję. Wymagamy konta do kontaktu. Może być nawet takie założone tylko na potrzeby bycia w Ekipie, bo w grupie na FB przekazujemy sobie dużo informacji.
Administrator

przez Ḍryāgan 14 gru 2017, 20:40
Szkoda, że to nie rok temu taki nabór, bo bym się zgłosił (głównie po to żeby mieć bliższe kontakty z Ekipą :great:). Teraz niestety zero czasu i tylko tak z doskoku zaglądam, a jak przypuszczam za trochę będzie jeszcze gorzej :zonk: Życzę owocnych wyborów
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez Carica Milica 14 gru 2017, 20:54
Done. 8)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
topamax- 50 mg, trazodon- 100-150 mg, amisulpryd- 100 mg, alprazolam- 0,5 mg, fluoksetyna- 10 mg, kawa- trzy dawki dziennie
Moderator

przez Reghum 14 gru 2017, 21:11
Widzę że zabieracie się za odnowę forum, bo ostatnio świeci tu pustkami, prócz twarzy które widzę notorycznie i osób z pojedynczymi postami... Powodzenia w takim razie.

Mógłbym dać sugestię, tak jak jest na niektórych forach, zrobić moderatora do danego działu, znającego się na danej rzeczy, ale wiem że na to jest na razie za mało osób.
Np. Lord Kapucyn nieźle nadaje się na dział z lekami, osoba po przejściach psychotycznych na moderatora działu odnośnie schizofrenii (np. sailorka) etc. To tylko przykłady - bez urazy dla wymienionych userów ;).

#EDIT:
A dobra, widzę że jest kontrola "subfor", ale moderatorzy chyba nie są wylistowani?
Goodbye schizophrenia. At least for now.

[F20.6] | Solian 400mg 1-1-0.

Sortuj wg