Mundrości o seksie analnym i nie tylko

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez nieboszczyk 12 gru 2017, 17:14
dobry rząd zgotuje wszystkim więcej takich okazji poprzez opresyjne prawo w naszym kraiku i do więzienia bedzie można trafić za podniesienie kamyczka.bursztynków,muszelek z plaży(zabytku przyrody) z ziemi,niezaszczepienie się przeciw grypie a tam będzie tyle seksu analnego ile będą chcieli koledzy.

przez Lilith 23 gru 2017, 18:32
Ale wiecie co...tak żarty żartami, ale jak chodziłam jeszcze do szkoły i było tak zwane "wychowanie do życia w rodzinie", to tam faktycznie takie brednie były mówione...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Psychciu 23 gru 2017, 18:37
Lilith napisał(a):Ale wiecie co...tak żarty żartami, ale jak chodziłam jeszcze do szkoły i było tak zwane "wychowanie do życia w rodzinie", to tam faktycznie takie brednie były mówione...

Tzn. że nieboszczu tam wykładał zanim się całkiem załamał?

Fajna nazwa tego tematu. Dzięki niemu określenie "wchodzić komuś w d...ę" nabiera całkiem innego znaczenia
Dyssocjalny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Liber8 23 gru 2017, 19:24
Nie powinno być czegoś takiego, że przez 11 stron kręci się bekę z Bonusa, bo pewnie mu się przykro zrobiło i dlatego sobie poszedł, ja bym ten temat skasował, ale i tak by Bonus nie wrócił.
Sam napisałem tu posta niskich lotów :/, ale Bonus pozostanie w sercu mym mundro-ci-o-seksie-analnym-i-nie-tylko-t59690-56.html#p2300168

Przyszła mi do głowy iście szatańska myśl :pirate: :pirate:
A może by tak zrobić temat o sławnych osobach i z nich się ponabijać? Tak trochę pokąsać, zrobić analizę życia :mrgreen: hehe, co powiecie? Dozwolone jest coś takiego Lilith?
Temat na wzór kiss my kiss?

Kłótnie tu czasem wynikaja, ale jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś gnoił jakiegoś miliardera? :pirate:

przez Psychciu 23 gru 2017, 20:49
A może ktoś chciałby swój wkurw na którymś polityku wyładować? Mogę zmienić awatar i go popajacować nieco a reszta niech wywala wiadra pomyj, ze swoimi brakami emocjonalnymi nie będę się czuł urażony ;)

Bonus dobrze myślał w swoim pierwszym poście, raz gadając z kumplem o zmianach jakie PIS proponuję tym wycofaniem pigułek po stosunku zakpiłem, że jak tak dalej pójdzie to ludzie przygodowo będą głównie analny seks uprawiać, zresztą kurde zarzucanie kontrowersyjnego tematu może wywolać kontrowersyjne wypowiedzi
Dyssocjalny

przez wiejskifilozof 23 gru 2017, 20:54
Po co mi,pigułka.Jak chętniej na sex nie ma.

przez Reghum 24 gru 2017, 20:43
wiejskifilozof napisał(a):Po co mi,pigułka.Jak chętniej na sex nie ma.

Po co mi siusiek, skoro jestem aseksualny :/
Goodbye schizophrenia. At least for now.

[F20.6] | Solian 400mg 1-1-0.

przez wiejskifilozof 24 gru 2017, 20:53
Taki twój los.

przez nieboszczyk 29 gru 2017, 15:58
Reghum napisał(a):
wiejskifilozof napisał(a):Po co mi,pigułka.Jak chętniej na sex nie ma.

Po co mi siusiek, skoro jestem aseksualny :/

nie ty jeden.mi też obojetne czy odlewam sie PiSiorem czy cewnikiem wbitym w nerki.
zresztą poco seks analny jak są zaparcia u niektórych.niesranie nawet przez kilkanaście dni ,zatkanie jelit kałem tak że mogą pęknąć bo gazy się w nich sprężają,zalegający stolec powoduje silne stany zapalne odbytnicy które mogą przeżreć się na wylot aż do otrzewnej,zalegalący kał w jelitach podlega dalszy procesom fermentacyjno gnilnym co powoduje przerost flory bakteryjnej.przenikanie bakterii kałowych do krwioobiegu i sepse.powstają kamienie z kału które można wydobyć tylko ręcznie lub wyciąć operacyjnie,bóle całego brzucha,mdłości,bóle głowy. dla jednych wieczna rozkosz dla innych śmierć w męczarniach w każdym karniaku,śledczaku(na śledczaku i w karniaku można wierzyć w spermowe poślizgi),psychiatryku w pasach kiedy właśnie bezruch powoduje zaparcia,odleżyny i zakrzepy do czego dążą tego typu instytucje dla miekskich survivalowców w imię spokoju ogółu i przepracowanego personelu..równie dobrze można nażreć się gipsu budowlanego.tylko pedały pasywne i wszelakiej maści zboki i orędowniki seksu analnego nie zmielili by w młynie swoich i tak martwych za życia jelit ze złości.dalej kochacie anal bo wierzycie w im ciaśniej tym milej?

Sortuj wg