MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Mocloxil,Moklar)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
25
42%

Nie
25
42%

Zaszkodził
10
17%

Liczba głosów : 60

przez edi2933 14 maja 2017, 18:23
ernest00 napisał(a):Możesz jeszcze wziąć pod uwagę Amisulpiryd, ale on nie działa na wszystkie Twoje wymienione receptory. Ale co najważniejsze nie oddziaływuje też na serotoninę.
I tak jak napisał Ricah bupropion. Możesz jeszcze zainteresować się Abilify. Na niektórych działa bardzo stymulująco. Na przykład na mnie. Szczególnie dawka 7,5mg. No ale ma powinowactwo do receptora serotoninowego. Pozdrawiam

Amisulpiryd to amisan wujek łyka 400 mg końska dawka a 200 mg może być będę miał więcej Dopaminy

-- 14 maja 2017, 21:37 --

Znowu dziś mam zły nastrój wszystko mi się nie chce o przyszłości nie myśle bo mnie przeraża walczę o każdy dzień życia dla mnie wstanie z łóżka bo muszę wyjść z psem na spacer do tego ból psychiczny w mózgu który zniechęca do dalszego życia nie umie się kompletnie cieszyć się życiem nie mam w sobie radości nie wiem jak mam przetrwać dalej skąd brać inspiracje na życie motywacji nie mam tak straszne się boje gdy puszczą mi hamulce to zrobię sobie krzywdę Asertin pomaga tylko na natręctwa byłem u sześciu lekarzy ciągle przepisują sertralina czyli asertin byłem u lekarza co kiedyś była ordynatorką w szpitalu psychiatrycznym dostałem Aserin Depakine i clony ale nie łykam clonów jak opowiedziałem jej o anhedonii braku radości nic nie powiedziała nic nie dostałem żadnego leku z tego co wiem powinno się łączyć leki mój mix który chce przetestować na mnie to Asertin , Pronoran , Amitriptylinum VP nie wiem nic taki mix by mnie nie zabił

-- 17 maja 2017, 01:08 --

edi2933 napisał(a):
ernest00 napisał(a):Możesz jeszcze wziąć pod uwagę Amisulpiryd, ale on nie działa na wszystkie Twoje wymienione receptory. Ale co najważniejsze nie oddziaływuje też na serotoninę.
I tak jak napisał Ricah bupropion. Możesz jeszcze zainteresować się Abilify. Na niektórych działa bardzo stymulująco. Na przykład na mnie. Szczególnie dawka 7,5mg. No ale ma powinowactwo do receptora serotoninowego. Pozdrawiam

Amisulpiryd to amisan wujek łyka 400 mg końska dawka a 200 mg może być będę miał więcej Dopaminy

Znowu dziś mam zły nastrój wszystko mi się nie chce o przyszłości nie myśle bo mnie przeraża walczę o każdy dzień życia dla mnie wstanie z łóżka bo muszę wyjść z psem na spacer do tego ból psychiczny w mózgu który zniechęca do dalszego życia nie umie się kompletnie cieszyć się życiem nie mam w sobie radości nie wiem jak mam przetrwać dalej skąd brać inspiracje na życie motywacji nie mam tak straszne się boje gdy puszczą mi hamulce to zrobię sobie krzywdę Asertin pomaga tylko na natręctwa byłem u sześciu lekarzy ciągle przepisują sertralina czyli asertin byłem u lekarza co kiedyś była ordynatorką w szpitalu psychiatrycznym dostałem Aserin Depakine i clony ale nie łykam clonów jak opowiedziałem jej o anhedonii braku radości nic nie powiedziała nic nie dostałem żadnego leku z tego co wiem powinno się łączyć leki mój mix który chce przetestować na mnie to Asertin , Pronoran , Amitriptylinum VP nie wiem nic taki mix by mnie nie zabił

Dzisiaj byłem u psychiatry u pani doktor co pracowała 11 lat w szpitalu psychiatrycznym była ordynatorką opowiedziałem jej co mi dolega mam kiepski humor złe samopoczucie nic mnie nie cieszy nie odczuwam z niczego przyjemności mam anhedonie brak motywacji brak energii dostałem recepte nowy lek Seronil Depakine czy te leki mi pomogą w depresji ją zwalczyć bo już nie mam sił walczyć ile można prosić o lek na anhedonie pozostaje napoje energetyczne lub piwa lub most

-- 26 maja 2017, 13:16 --

Witam łykam seronil który mi nie pomaga 10 dni minęło ja mam myśli samobójcze czy skutki uboczne miną do 14 dni same

przez Natrętnik 28 maja 2017, 13:32
edi2933 napisał(a):

-- 17 maja 2017, 01:08 --

edi2933 napisał(a):

Dzisiaj byłem u psychiatry u pani doktor co pracowała 11 lat w szpitalu psychiatrycznym była ordynatorką opowiedziałem jej co mi dolega mam kiepski humor złe samopoczucie nic mnie nie cieszy nie odczuwam z niczego przyjemności mam anhedonie brak motywacji brak energii dostałem recepte nowy lek Seronil Depakine czy te leki mi pomogą w depresji ją zwalczyć bo już nie mam sił walczyć ile można prosić o lek na anhedonie pozostaje napoje energetyczne lub piwa lub most

-- 26 maja 2017, 13:16 --

Witam łykam seronil który mi nie pomaga 10 dni minęło ja mam myśli samobójcze czy skutki uboczne miną do 14 dni same

Fluoksetyna to chyba najdluzej rozkrecajace sie SSRI. Ja jestem w 6 tygodniu juz na dawce 60 mg i czekam na ten przyplyw energii i motywacji i doczekac sie nie moge. Nie wiem, moze Anafranil nie daje jej sie rozbujac ? Dostalem to na aktywizacje, bo sam Anafranil zamula. Nie mam lękow, atakow paniki, calkiem dobre libido, tylko ta anhedonia i brak motywacji do dzialania.

Mowisz bierzesz 12 dni, radze Ci przestac liczyc dni i cierpliwie czekac.

przez benzowiec84 28 maja 2017, 18:34
Grabarz666 napisał(a):
edi2933 napisał(a):... ostatnio na forum wyczytałem o nałogowej masturbacji często się masturbuje to powoduje wyrzut dopaminy serotoniny to powoduje anhedonie nie wiem czy to jest prawda co mam zrobić aby zwiększyć dopaminie w mózgu

Musisz pałować się jeszcze częściej.
Więcej pałowania = więcej serotoniny, więcej dopaminy = mniejsza anhedonia = mniejsza depresja = lepsze samopoczucie

dokladnie tak :))))) hehe.
grabarz masz pierwszego + u benzusia bo tak to miales same -.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez edi2933 31 maja 2017, 22:30
To nie jest śmieszne ja mogę się przekręcić od tej fluoksetyny ona prowadzi do śmierci minęło 14 dni poprawy nie ma skutki uboczne nie da się wytrzymać ledwością wytrzymuje mam ochotę się poddać więc żegnajcie droższy przyjaciele nie chce cierpieć już
mam dopiero 29 lat musze umrzeć

przez ernest00 01 cze 2017, 06:24
Chłopie mam nadzieje że to tylko ukryte zachcianki i emocje. Może w takim razie zgłoś się na SOR. Niestety w jakimś szpitalu psychiatrycznym. Choć tam też mogą nie potraktować tego poważnie, jak tylko wspomnisz o myślach "S" będą musieli. Zaczną Ci czerwony dywan pod nogami wykładać.
"Kupić wielką sztabę złota, wykuć w niej kibel, zesrać się i spuścić wodę łzami zazdrośników"

przez edi2933 01 cze 2017, 20:59
ernest00 napisał(a):Chłopie mam nadzieje że to tylko ukryte zachcianki i emocje. Może w takim razie zgłoś się na SOR. Niestety w jakimś szpitalu psychiatrycznym. Choć tam też mogą nie potraktować tego poważnie, jak tylko wspomnisz o myślach "S" będą musieli. Zaczną Ci czerwony dywan pod nogami wykładać.

Dziś byłem u psychiatrii mówiłem o moich objawach ona powiedziała seronil jest słabym lekiem na poprawić nastrój nie dostałem innego leku ja męczę się na tym leku prowadzi mnie do samobójstwa minęło 15 dni skutki uboczne są mocne co mam robić odstawić ten lek wtedy lepiej się poczuje uciekam do innej lekarki

przez ernest00 01 cze 2017, 22:04
Odstaw to gówno. Jak ma Cię to powoli wpędzać do grobu to jaki to ma sens? Chcesz wąchać kwiatki od dołu? Poratuj się jakimś benzo.
"Kupić wielką sztabę złota, wykuć w niej kibel, zesrać się i spuścić wodę łzami zazdrośników"

przez benzowiec84 01 cze 2017, 22:12
edi2933 napisał(a):
ernest00 napisał(a):Chłopie mam nadzieje że to tylko ukryte zachcianki i emocje. Może w takim razie zgłoś się na SOR. Niestety w jakimś szpitalu psychiatrycznym. Choć tam też mogą nie potraktować tego poważnie, jak tylko wspomnisz o myślach "S" będą musieli. Zaczną Ci czerwony dywan pod nogami wykładać.

Dziś byłem u psychiatrii mówiłem o moich objawach ona powiedziała seronil jest słabym lekiem na poprawić nastrój nie dostałem innego leku ja męczę się na tym leku prowadzi mnie do samobójstwa minęło 15 dni skutki uboczne są mocne co mam robić odstawić ten lek wtedy lepiej się poczuje uciekam do innej lekarki

seronil akurat na nastrój jest zajebistym lekiem ale dostałem po nim PSSD trwające rok po odstawieniu. moklo brałem 0 skutków ubocznych , 0 reakcji

przez edi2933 02 cze 2017, 13:01
benzowiec84 napisał(a):
edi2933 napisał(a):

seronil akurat na nastrój jest zajebistym lekiem ale dostałem po nim PSSD trwające rok po odstawieniu. moklo brałem 0 skutków ubocznych , 0 reakcji

Co mam robić ten seronil mnie wykańcza niszczą hamulce jakby człowiek stał przed przepaścią miałby skoczyć skutki uboczne nie chcą opuścić mnie lekarze nie przepisują mao-B ani tlpd dlaczego taki anafranil jest lepszy od fluoksetyny odstawienie fluo spowoduje nawrót choroby czy mój stan się polepszy?

przez Grabarz666 02 cze 2017, 13:21
edi2933 napisał(a):Co mam robić ten seronil mnie wykańcza niszczą hamulce jakby człowiek stał przed przepaścią miałby skoczyć skutki uboczne nie chcą opuścić mnie lekarze nie przepisują mao-B ani tlpd dlaczego taki anafranil jest lepszy od fluoksetyny odstawienie fluo spowoduje nawrót choroby czy mój stan się polepszy?

Nie słuchaj powyższych rad. 14 dni to nawet nie połowa czasu potrzebna do pełnego zadziałania fluoksetyny. Wchodzenie na SSRI bywa bardzo trudne, ale istnieje szansa, że za ok. 2 tyg. możesz odczuć pozytywne działanie leku. Żaden lek przeciwdepresyjny nie działa od razu. Jeśli występuje lęk (GAD, PD) poproś o benzodziazepiny (alprazolam lub lorazepam), ewentualnie opipramol, działa uspokajająco i sedatywnie.

przez ernest00 02 cze 2017, 13:43
Nie słuchaj moich rad. Grabarz ma rację! Cierp! Idiociej i bądź wypraną szmatą, aż w końcu po magicznym czasie ponad 2-tygodni naglę będzie BUM! i będziesz zdrowy! Piękny, czysty umysł. Będziesz ideałem, chodzącą maszynką. Czekaj cierpliwie a zostaniesz nagrodzony! Jak Jezus!

przez Grabarz666 02 cze 2017, 15:47
ernest00 napisał(a):Nie słuchaj moich rad. Grabarz ma rację! Cierp! Idiociej i bądź wypraną szmatą, aż w końcu po magicznym czasie ponad 2-tygodni naglę będzie BUM! i będziesz zdrowy! Piękny, czysty umysł. Będziesz ideałem, chodzącą maszynką. Czekaj cierpliwie a zostaniesz nagrodzony! Jak Jezus!

Skoro ernest00 fluoksetyna nie pomogła na zaburzenia osobowości, to na 100% nie pomoże edi2933 na depresję, skoro benzowiec84 miał po niej PSSD, to na 100% edi2933 również bedzie je miał, przez rok :lol:

przez ernest00 02 cze 2017, 16:06
Ja nigdy fluo nie brałem. Dla mnie to lek "prozaiczny". W dosłownym znaczeniu tego słowa. A edi2933 z tego co wiem bierze sertralinę i od tego ma uboki. Ja o fluo się wiem tylko tyle co Prozac taki popularny. Ale nic poza tym, że ludzie się po nim zabijali bo była na to wielka moda, zapoczątkował erę SSRI. Ta firma co go w USA prodoukowała miliony do kieszeni pochowała. Tyle wiem.
A sertra to gówno. Człowiek się z tym będzie męczył a jaki jest procent szans że będzie lepiej? A nie gorzej? Skoro jest 50/50 to może akurat edi2933 będzie w tej gorszej grupie i mu się po tym leku pop*&^doli. I wyląduje w psychiatryku. Nie życzę, ale ten lek potrafi zgotować piekło. A później jeszcze zostawić popioły.
Ale nie, skoro Grabarz666 mówi że będzie lepiej to na 100% będzie lepiej. Czekaj!

przez benzowiec84 02 cze 2017, 22:00
Grabarz666 napisał(a):
ernest00 napisał(a):Nie słuchaj moich rad. Grabarz ma rację! Cierp! Idiociej i bądź wypraną szmatą, aż w końcu po magicznym czasie ponad 2-tygodni naglę będzie BUM! i będziesz zdrowy! Piękny, czysty umysł. Będziesz ideałem, chodzącą maszynką. Czekaj cierpliwie a zostaniesz nagrodzony! Jak Jezus!

Skoro ernest00 fluoksetyna nie pomogła na zaburzenia osobowości, to na 100% nie pomoże edi2933 na depresję, skoro benzowiec84 miał po niej PSSD, to na 100% edi2933 również bedzie je miał, przez rok :lol:

nie rozumiem grabarz , ale fakt miałem przez rok dysfunckje za 3 razem brania fluo , po odstawieniu przez rok nie moglem nawet se normalnie zwalic , a tak po za tym to nie najgorszy lek , jak go bralem w 2013 roku to wyciagnal mnie z dolka w 30 dni , poprawil koncentracje,jasnosc umyslu i takie tam , ale potem juz tak nie bylo , byla tylko delikatna poprawa nastroju i pewnosci siebie , nie to co za 1 razem . teraz jem anafranil

Sortuj wg