MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Mocloxil,Moklar)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
25
42%

Nie
25
42%

Zaszkodził
10
17%

Liczba głosów : 60

przez warning 31 sty 2017, 21:14
edi2933 napisał(a):Ostatnio mòj stan się pogorszył doszły silna nie chęć do życia i myśli samobójcze biorę Zoloft nie pomaga mam nadal je łykać czy przestać je łykać

Idź albo zadzwoń do rejestracji przychodni, w której przyjmuje Twój lekarz, i powiedz, że jest bardzo źle i potrzebujesz wizyty wcześniej niż za 2 miesiące. Zapewne lekarz zmieni Ci lek. Ricah dał Ci wyżej sugestie, jakie leki albo suplementy mogłyby Ci pomóc.

przez edi2933 06 lut 2017, 21:21
Termin mam na 16 lutego lekarza do objawów doszło płaczliwość od września łykam sulpiryd 50mg pròbowałem odstawić wytrzymałem 6 dni nie mam sił walczyć tą chorobą strasznie boje się trafie do piekła zresztą zapewnię lekarz nowy przepiszę lek z grupy SSRI na efectin ani na anafranil nie mam co liczyć

przez Ricah 06 lut 2017, 22:10
Ja zawsze jak przychodze do lekarza i mowie, ze pomagala mi np. amitryptylina wczesniej, ale przestalem brac bo bralem 6 miesiecy i pomagal i teraz depresja wrocila, to lekarz znowu proponowal przepisanie amitryptyliny. Oczywiscie nie zachecam do oklamywania lekarza, tylko przedstawiam swoja historie ;)
Olanzapina 15mg
10k IU wit D3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez edi2933 21 lut 2017, 21:58
Ricah napisał(a):Ja zawsze jak przychodze do lekarza i mowie, ze pomagala mi np. amitryptylina wczesniej, ale przestalem brac bo bralem 6 miesiecy i pomagal i teraz depresja wrocila, to lekarz znowu proponowal przepisanie amitryptyliny. Oczywiscie nie zachecam do oklamywania lekarza, tylko przedstawiam swoja historie ;)
. Dziś byłem u lekarze przepisał mi leki Asertin i Demakine i Clonozepan czy mi pomogą jestem takim stanie ciężkim myślę o popełnieniu samobójstwa nie dostałem ani Anafranilu ani Efectin ani Aparxon i Mirtor czemu lekarze przepisują leki SSRI jak mi nie pomagają nie mam sił walczyć to szósty psychiatria i to samo lekarstwo nie chce umierać takim wieku chce żyć ale choroba mnie wykańcza nie chce już cierpieć czekać dwa tygodnie na poprawę myślałem umrę po matce ale nie dam rady i umrę przed matką szkoda takim młodym wieku umierać pomòżcie

przez xyzxd 25 lut 2017, 13:36
Hej , Mam Pytanie .... Czy Łączył ktoś MOKLOBEMID z Reboksetyną ( Edronax ) Lub z Bupropion 'em (Wellbutrin )
Co sądzicie o takim połączeniu Moklobemidu z którymś z tych leków (obydwa działają głownie na noradrenaline :)
Nie zaszkodzi ? ...

przez Kontrast 25 lut 2017, 14:24
xyzxd, o jakimś większym wyluzowaniu wtedy możesz raczej zapomnieć:)
Nie znam roli którą gram, wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

przez edi2933 28 lut 2017, 00:46
Witam obecnie łykam Asertin 150mg Depakine 1500mg clonozepan 2 mg czy mi pomoże czy na Anhedonie pomoże Anafranil lub Mianseryna

przez sulpiryd34 03 mar 2017, 16:39
Witam! Byłem dzisiaj u konowała rodzinnego, żeby mi przepisał ten specyfik. To mnie poinformował, że potrzebne jest zaświadczenie od psychiatry , że łykam właśnie ten lek.
Escitalopram 10 mg
Baclofen 100 mg
Olanzapina 5 mg

przez edi2933 04 mar 2017, 19:51
Lekarz mi przepisał takie leki nie potrafią inny przepisać nic nie dostałem na Anhedonie ponoć jest dobry Aparxon i anafranil będę musiał kupić na lewo bo za niedługo na cmentarzu wyląduje

przez Grabarz666 04 mar 2017, 20:27
Pregabaliniarz napisał(a):Fluoksetyna 10 mg
Wenlafaksyna 37,5 mg
Olanzapina 5 mg
Clonazepam 4,5 mg
Convulex 300 mg
Sulpiryd 200 mg
I sie jeszcze pytasz o moklobemid ? :uklon:

Ja bym jeszcze dorzucił do tego jeszcze arypiprazol, klomipraminę oraz właśnie moklobemid :lol:

przez one-half 05 mar 2017, 10:07
xyzxd napisał(a):Hej , Mam Pytanie .... Czy Łączył ktoś MOKLOBEMID z Reboksetyną ( Edronax ) Lub z Bupropion 'em (Wellbutrin )
Co sądzicie o takim połączeniu Moklobemidu z którymś z tych leków (obydwa działają głownie na noradrenaline :)
Nie zaszkodzi ? ...

Bupropionu i moklobemidu nie mozna laczyc, w ulotce tak przynajmniej jest napisane. Jak z Edronaxem to nie wiem, ale sadzac po opiniach na forach, Edronax to tepy lek czesto powodujacy bol przy sikaniu i ejakulacji i dramatyczne skurczenie zadla, tak, ze nawet zgrabne zolnierki z Bombasu ci go nie postawia ((C) by mjr Suchodolski). Generalnie ta substancja statystycznie przegrywa w cuglach w rankingu pobudzaczy konkurencje z bupropionem. A koszt taki sam, jak przeliczysz sobie, ile tabletek Edronaxu potrzeba na miesiac.

Zreszta najpierw sprobowalbym samego moklobemidu, bo nie zawsze ma profil dzialania typowo serotoninowy. Mnie silnie pobudzal, powodujac leki i niepokoj. Ale najgorsze byly meltdowny emocjonalne, czego np. na bupropionie nie mam, aczkolwiek tez znacznie obniza prog lekotworczy. Dzialania na serotonine za bardzo nie odczulem. Po poltora miesiaca nie bylo lepiej, wiec odstawilem.

przez ego8 18 kwi 2017, 20:54
Powinno się brać min 8 tyg. po tym okresie powinno się ocenić efekt terapeutyczny. Ja tak długo niestety nie wytrzymałem. Daje napęd , nie zamula ale działania antydepresyjnego u mnie nie było. Jakby ktoś potrzebowała to trochę mi tego zostało. Na wahania nastroju przy braniu moklo dobra jest lamotrygina.

przez ernest00 19 kwi 2017, 20:29
Piszecie tu strasznee glupoty...Edi piszesz " łykam Asertin 150mg Depakine 1500mg clonozepan 2 mg " ,i pytasz czy Ci mianseryna i anafranil pomoze na anhedonie .Najpierw to Ty musisz clony odstawic,zeby pomyslec co dalej xD tak btw to po co Ty te leki bierzesz przy clonie,jak po tym tamte leki nie beda dzialac ^^

Co ty człowieku się tych clonow czepiasz. To że to ćpiałes i jestes uzalezniony to nic dla nikogo nie znaczy :evil: A najpierw to powinien odstawić depakine i asertin. Bo to są głowne leki, clony to pewnie dodatek. Nie wiesz po co się clony łyka to się nie udzielaj. Bo clony właśnie bierze się jako dodatek do leczenia. Idź się lecz
"Kupić wielką sztabę złota, wykuć w niej kibel, zesrać się i spuścić wodę łzami zazdrośników"

przez one-half 20 kwi 2017, 18:05
xyzxd napisał(a):Hej , Mam Pytanie .... Czy Łączył ktoś MOKLOBEMID z Reboksetyną ( Edronax ) Lub z Bupropion 'em (Wellbutrin )
Nie zaszkodzi ? ...

Moklobemidu i bupropionu nie wolno łączyć.
Co do reboksetyny, w ulotce jest informacja, ze oddzialuje z moklobemidem, ale zakazu jako takiego nie ma.
Kiepsko to widze, biorac pod uwage, ze mnie moklobemid silnie pobudzal i dzialal bardziej lekotworczo niz bupropion.

Sortuj wg