Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez omakk 15 gru 2015, 02:13
alone05, Nie komedia tylko po 8-letnich rządach Platformy Obywatelskiej doszło już do tego, że starzy ludzie nie mają nawet pieniędzy na bochenek chleba.
omakk

Mój dzisiejszy dzień

przez Marcin2013 15 gru 2015, 12:09
muj dziśiejszy dzien jest nudny

Mój dzisiejszy dzień

przez platek rozy 02 sty 2016, 12:36
alone05, takie sytuacje sa codziennoscia pod duzymi marketami , dziwi mnie raczej Twoje zdziwienie .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Lilith 13 sty 2016, 14:33
Baaaardzo leniwy :105:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Mój dzisiejszy dzień

przez alone05 15 sty 2016, 17:44
Rano dzwonił do mnie kurier i powiedział, że ma dla mnie paczkę. Dzisiaj miałam do załatwienia sprawę w banku, poszłam tam ze swoją kartą i sympatyczna Pani z banku mi wyjaśniła jak używać karty, nigdy nie korzystałam z karty płatniczej, ale jak się nauczę korzystać z bankomatu to będzie dobrze. Dowiedziałam się, że mam sporo pieniędzy na koncie, na razie nie pobieram kasy, bo nie potrzebuję jej, najważniejsze o czym powinnam pamiętam to pilnie strzec karty jak oka w głowie, żeby jej nie zgubić i żeby nikt mnie nie okradł.

Mój dzisiejszy dzień

przez Santiago20 17 sty 2016, 01:05
Słuchajcie nie chce być nie miły ale patrząc na wasze tutaj posty odnoszę wrażenie ze niektórzy są zdrów jak ryba a w swoim podpisie jest wypisana dość pokaźną lista leków jakie bierze... a mimo wszystko piszecie jak spedziliscie dzień np. Z kolegami koleżankami w pracy w szkole... i nagle zdaje sobie sprawę ze ja w takim razie jestem daleko w czarnej du..ie... nie mam ani jednego kolegi.. koleżanki również nie mam nikogo... oprócz rodziców i siostry :-| nie mam pracy... rzuciłem szkole bo.. sam nie wiem czemu... chyba przez te lęki... nie mam z kim pogadać... wyjść... nudne to moje życie a zarazem nawet... przerażające? :-|

Mój dzisiejszy dzień

przez alone05 09 lut 2016, 16:27
Dzisiaj byłam na balu karnawałowym. Najseksowniejsza na balu jestem ja. Bardzo seksowna, namiętna, tajemnicza i mroczna. Byłam ubrana w czarną sukienkę i miałam dwa warkocze.

Mój dzisiejszy dzień

przez alone05 14 lut 2016, 21:38
Dzisiaj był bardzo fajny dzień, fajnie go sobie zorganizowałam, bardzo aktywnie go spędziłam. Rano byłam na spacerze z mamą w lesie. Rozmawiałam z nią głównie o moim starszym znajomym z którym się czasem spotykam i który mnie podrywa, to prawda, że mnie podrywa, nawet ktoś tak ślepy jak ja to zauważy, bo pocałował mnie w policzek, on mnie zawsze tak mocno ściska i całuje na powitanie, robi mi też zdjęcia swoim aparatem. Ja też mam swój aparat cyfrowy, z tym, że ja robię zdjęcia zwierzętom i krajobrazom. Później poszłam do sklepu i kupiłam dwa drobiazgi walentynkowe, jakąś poduszkę z napisem: "Dzisiaj tak kochanie" na drugiej stronie: "Dzisiaj nie kochanie" :lol: i serce z napisem "I love you" :lol: dwa czasopisma (Cosmopolitan, Claudia, będę mieć co czytać) i jednego tulipana a potem pojechałam autobusem do kina, w kinie była długa kolejka i stałam 15 minut, pomyślałam, że się spóźnię, ale potem przypomniałam sobie, że zawsze na początku seansu puszczają reklamy a reklamy mnie nie interesują i nie muszę ich oglądać, poszłam na film: "Planeta Singli" i to jest bardzo fajny film, romantyczny, wzruszający, zabawny, ludzie na sali pokładali się ze śmiechu, główna bohaterka jest nauczycielką muzyki i chodzi na randki z facetami z internetu, ma śmieszne przygody, w ogóle muzyka jest bardzo dobra w tym filmie, tak świetnie dobrana jak w amerykańskiej komedii romantycznej a aktorzy dobrze zagrali: Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz i inni.

Mój dzisiejszy dzień

przez Torba 01 kwi 2016, 10:58
Mój dzisiejszy dzień zaczął się od dość późnego wstania z łóżka bo o 10 ;pp Teraz zabieram się do pracy, trzeba działać a wieczorkiem meczyk ;) Kiedy znajdę chwilę na śniadanie i obiad to nie wiem ;p jeść to jeszcze można w czasie pracy, ale przyrządzić sobie to już większy problem :D

Mój dzisiejszy dzień

przez Neekeetaa 01 kwi 2016, 11:23
Dzisiaj miał być fajny dzień. Miałam jechać do schroniska dla zwierząt, zabrać bezdomnego psiaka na spacer do lasu, zrelaksować się i przy okazji przydać się na coś....a tu od rana deszcz i szarówa.
Siedzę w piżamie pod kocem i oglądam TVN :/

Mój dzisiejszy dzień

przez Goni 08 kwi 2016, 15:39
Dzień jak co dzień. Przyszedłem z uczelni i siedzę przed komputerem. Pochmurno za oknem, a szkoda, bo chciałem trochę pojeździć na rowerze, ale pogoda mnie zniechęca.

Mój dzisiejszy dzień

przez alone05 13 kwi 2016, 16:57
Dzisiaj na oddziale była dyskusja o życiu Violetty Villas, mówili ludzie, że ona była wybitną piosenkarką z 5-oktawowym głosem i jeździła do Las Vegas, pod koniec życia mieszkała w domu w Magdalence ze zgrają zagryzających się psów i kotów (podobno śmierdziało tam) z opiekunką, którą prokuratura podejrzewa o zaniedbanie i przyczynienie się do śmierci wielkiej divy, syn nie miał z nią kontaktu, bo się go wyrzekła, była zakochana głównie w sobie, siebie kochała najbardziej, przed wystąpieniami na scenie wiele godzin siedziała przed lustrem i malowała się, mówiło się też o tym, że piła alkohol razem ze swoją opiekunką, była religijna, wierzyła w Boga, chodziła do kościoła.

Mój dzisiejszy dzień

przez Panix 27 kwi 2016, 20:07
Wstałem koło 11. Na 15-stą miałem wizytę u terapeutki. Potem w sumie się się przespałem a teraz gram w Warframe. Gra ktoś może?

Mój dzisiejszy dzień

przez alone05 29 maja 2016, 19:06
Dzisiaj byłam na Polach Mokotowskich ze starym znajomym, jak zwykle gadaliśmy o moim blogu, którego założyłam w grudniu, pokazał mi swojego smartfona i swoją stronę internetową, zrobił mi kilka zdjęć tabletem.

Sortuj wg