Marihuana

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Marihuana

przez Kalebx3 Gorliwy 07 mar 2017, 00:19
Kiedyś zastanawiałam się, co lepsze - brać antydepresanty czy jarać blanty.

cheiloskopia, znalazłaś w końcu odpowiedż ?
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

Marihuana

przez Bree 07 mar 2017, 14:13
Nie palilam kilka miesiecy, nie zauwazylam zadnej poprawy w swoim samopoczuciu ani funkcjonowaniu. Zawsze myslalam ze jak nie bede palic, to bede robic milion innych ciekawych rzeczy... Niestety nie, nadal bylam przyklejona do kanapy, ogarnieta niemocą tylko ze bez lufy w rece. Wrocilam do palenia, ale przez ten czas potracilam celowo i nie prawie wszystkie kontakty. Wiec w sumie wyszlo mi to na zle.
Moze gdybym miala jakis super plan na nowa siebie to wyszloby inaczej

Marihuana

przez Kontrast 07 mar 2017, 14:25
Bree, Jeśli nic nie zmieniłaś w swoim życiu to nie miało prawa się nic zmienić. To taka iluzja że jak się przestanie to wszystko się zmieni ale tak de facto to nie miałaś do czego wrócić, nie miało co cię pociągnąć bo twoje życie nie istnieje na takiej stopie aby było dla ciebie interesujące. Jest wyplewione, jest życie z trawą bo innego nigdy nie zaczęłaś pewnie.
Takie osoby mają najgorzej, pełne deficytów od zawsze przerąbana sprawa i chyba walka na całe życie.
Nie znam roli którą gram, wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Marihuana

przez Kalebx3 Gorliwy 01 wrz 2017, 19:47
Po 12 dniach ciągłego jarania tego haszyszowego szamba , ( dziś 11 dzień absty ) mam po tym syfię lęki , takie wybuchy złości , że huuuuuuu-j w te bombki strzelił,,, i w całą tę pieprzoną zadymioną imprezę . Teraz trzeba swoje odcierpieć ,ach w dupę jeża ,,, ćpanie nie służy zdrowiu , ale to już wiem ,,, i co z tego ,że wiem , KUR_WA!!!
Czego się nie dotknę , a choć troche mi się spodoba wpadam w to jak do pijak do studnii pełnej alkoholu . Stary , głupi i zdebilowaciały grzesznik ;) .
JEBAĆ TĘ TRAWĘ , TAK SAMO JAK ALKOHOL , trutki nie sa dla ludzi tylko na szczury . W dddduuuuuuuuuuuuupę !
>>>

Marihuana

przez dr. Psycho Trepens 01 wrz 2017, 21:55
Mi osobiscie narkotyki z tej grupy, kannabinoidow, najmocniej zaszkodziły.
Zaczęło się od trawy a kończyło na RC za grosze.

Detox od antydepresantów...
Chlorprotiksen - 50mg
Alprazolam - 0,25mg
--------------------

Marihuana

przez WolfMan 01 wrz 2017, 23:07

Marihuana

przez JużTuByłem 02 wrz 2017, 15:54
Mnie ganja nakręcała na większe lęki,

Marihuana

przez Kalebx3 Gorliwy 03 wrz 2017, 12:57
Mam obecnie taki wstręt i obrzydzenie do trawy ,że aż się we mnie gotuje . Ot stary znerwicowany przypier-dolony cep ! Teraz zdycham , nerwowość jebitna , lęki i reszta "atrakcji " . Lęki po trawie są tego typu ,że benzo ich nie bierze , tylko zmula , a lękliwość nadal się utrzymuje . Dobrze ,że nie mam ataków paniki , bo by dopiero było " niefajnie ".
Skończył się olejek CBD i teraz to już w ogóle lipa . :x
>>>

Marihuana

przez Monster6 03 wrz 2017, 13:02
Na mnie zawsze działała przeciwlękowo.Czyli tak jak ma działać.
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje

Marihuana

przez Kalebx3 Gorliwy 03 wrz 2017, 13:11
Monster6,
wiesz Przyjacielu w niedoli psychiatrycznej ;) , na mnie też działa zajefajnie i przeciwlękowo i antydepresyjnie nawet ,,, ale tylko wtedy jak palę . Jak skończę palenie to jest MASAKRA . Poza tym jestem od tego badziewia uzależniony i ile bym przy sobie nie miał spaliłbym , rzygałbym i palił , taki ze mnie niestety ćpuń.
Pokusa palenia jest wielka , bo duzo mi to daje ,,, ale po skończonym palonku jest dopiero szajba ( nerwówa , lęki ).
Nie ma jeszcze tragedii , jak popalę dzień , dwa , ale jak teraz będąć w Danii paliłem bite 12 dni od rana do wieczora , jadłem te ich ciastka THC , to teraz trzeba skulić dupę i cierpiec .
Nie masz zjazdów po trawie na drugi , trzeci dzień ( newrowowść , lęki ) ?
>>>

Marihuana

przez Monster6 03 wrz 2017, 13:34
Kalebx3, Ja akurat nie jestem uzależniony.Od czasu do czasu się napiję jak już nie mogę wytrzymać dłużej,albo gdy przyjdzie mania mieszana walę stimy.Bo jest to kompletnie wtedy ponad mną.Zresztą mania mieszana(mania bez euforii) właśnie ma to do siebie,że nadużywa się w niej substancji.
Ale nawet to, nie trwa przez całą manię tylko jakiś okres.Przez resztę czasu mogę się powstrzymać.Oprócz fajek, nie mam tak bym nie mógł się na stałe obejść od substancji psychoaktywnych czy alkoholu.
Nawet psychiatra pracujący na oddziale młodzieżowym mający doczynienia np.z chad z wczesnym początkiem(jaki sam mam) jest zdzwiony,że powinienem jak wszyscy upijać się w niektórych stanach do nieprzytomności,a ja walnę dwa piwka i mówię stop.Więc mam ogłądę do takich rzeczy.
Chociaż na samym początku oczywiście np.piłem do zgonu.Ale z wiekiem nauczyłem się panować i wiedzieć,że to i tak na dłużej nie pomaga.
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje

Marihuana

przez Kalebx3 Gorliwy 09 wrz 2017, 13:11
To ,że emocje są w rozsypce po paleniu tego gówna( nerwowość ) to jedno ,,, ale świeżą pamieć mam obecnie tak spier----dooooooloną ,że to sie nie da opisać . Coś gdzieś położę i zaraz zapomniałem gdzie to leży,,, gdzieś po coś idę i w trakcie drogi zapominam po jaką rzecz- po co w ogóle idę . W dodatku cały czas czuje lękliwość ( nie lęki ) .
Tak więc uważajcie nerwowo chorzy na to ziółko . Nie uleczy was to w ogóle , a tylko będzieta kwikać z bólu psychicznego .
Na długo mam dość tego zielonego gnoju .
Ja nie wiem jak Ci niektórzy moi kolesie palą to dzień w dzień , pracują i w ogóle funkcjonują . Do palenia tego gówna trzeba mieć zdrowie .
U Przyjaciela ,u którego teraz byłem w Danii i który pali codziennie to mi powiedział ,że jak nie zapali to jest taki nerwowy ,że aż boi się ,że w tych nerwach kogoś zabije . Bez trawy nie ma snu , apetytu i ,,,chyba w ogóle życia .
Trawa to silny narkotyk . W dodatku ( u mnie ) trudno się z nim na stałe rozstać . Trudniej niż z wódą , tramalami , czy innymi opoidami .
>>>

Marihuana

przez Mbleble1990 09 wrz 2017, 15:25
Nie wiem jak u innych ale u mnie palenie ma złe skutki, zawsze łapie urojenia w stylu, że każdy na świecie mnie w tej chwili obserwuje i się śmieje ze mnie a raz nawet wkręciłem sobie, że nie żyje i że jestem już w piekle i że zawsze się tak będę już czuł masakra, a :D nie polecam próbować jak ktoś ma jakieś zaburzenia psychiczne, chyba, że ma jakieś benzo albo coś przy sobie, żeby przerwać banie. Mi ostatnio pomogło jak się zjarałem 15 mg olanzapiny i bania mi odrazu minęła praktycznie, ale to już ostatni raz był serio, ja już wole alkohol :D
Olanzapina 15 mg

Sortuj wg